Kojom rukom i na koju stranu krivi...
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Kojom rukom i na koju stranu krivi...

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Kojom rukom i na koju stranu krivi...

Imam jedan licni fenomen pa me interesuje da li je to normalna pojava :wink: , ide na desno , desnjak sam a kad sljakam, sljakam levom rukom.. hm?

Guest

Podrazumevano

sta ide na desno....?

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Sta sljakas...?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Kojom rukom i na koju stranu krivi...

Citat Original postavio Saint
    Imam jedan licni fenomen pa me interesuje da li je to normalna pojava :wink: , ide na desno , desnjak sam a kad sljakam, sljakam levom rukom.. hm?
    Pa ako ti na desno ide ono sto pretpostavljam da ti ide i ako pod sljakati podrazumevas ono sto pretpostavljam da podrazumevas ... onda to valjda znaci da ispravljas krive drine...

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

jel ovde poenta pokucsati da budes humoristican ili dati neki odgovor pa onda biti eventualno vickast. Verujem da ako je ovo forum "savremen muskarac", vrlo jasno na sta sam mislio samo nisam bas totalno hteo da budem prost, vec sam zargonski rekao sta me interesuje...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

jel ovde poenta pokucsati da budes humoristican ili dati neki odgovor pa onda biti eventualno vickast. Verujem da ako je ovo forum "savremen muskarac", vrlo jasno na sta sam mislio samo nisam bas totalno hteo da budem prost, vec sam zargonski rekao sta me interesuje...
    Izvinjavam se na pokusaju da budem vickasta, (uglavnom to ljudima ne smeta ali...ima nas raznih), a sto se tice odgovora, svakako ga nemam, te jedino sto mi ostaje jeste opet da budem vickasta,... ali ... ubi mi inspiraciju!

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Pa nisi valjda zaista ocekivao dubokoumno ulazenje u sustinu i bit, nase analize i rasprave po tom pitanju...

Hoces ozbiljno? Mislim da pod hitno moras prestati levom rukom... jerbo ce doci do ozbiljnih devijacija na tvom ljubavnom misicu, te nece biti u funkciji u drugim "sredinama"...
    Ej bre... relax..pitanje ti je smesno... ne mogu da verujem da si bio ozbiljan... ili jesi?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ponekad stvarno nemam reci za ove topike,kao sada recimo!Uzas sta ljudi mogu da kucaju! :shock:

lopud
    Guest

Podrazumevano

LEVOM KAO TUDJOM

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nacitao sam se raznih topica ovde na celom forumu od kojih moze kosa da ti se digne na glavi, ne vidim da se to ignorise ili osudjuje toliko... ja se izvinjavam populaciji ovde ako je ovo pitanje smesno jer ne vidim nista lose u tom simpa pitanju jer je to stvar koju niko generalno ne zna niti pita.. ali whatever... bolje je pricati o trojkama, pederima, gutanju sperme.. hm... ok

Guest

Podrazumevano

Evo ja cu sa ti kazem!Moze ON da ide i levo i desno i gore i dole ..to nema apsolutno nikakve veze sa kojom rukom obcno sljakas!Sve je ok ali brate nadje devojku!

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

... reče Gost konačnu mudrost na Saintovu nedoumicu.

Slične teme

1. Koju biste stranu podržali?
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 296
    Poslednja poruka: 03.02.2009., 23:12
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 07:35
  3. problem sa rukom
    Autor limited u forumu Zdravlje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.03.2006., 17:42
  4. Da li su nam drugi krivi, ili smo krivi mi?
    Autor Milla5 u forumu Evropa
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.03.2005., 00:53
  5. Sa kojom rukom brisete guzu?
    Autor zena bez imena u forumu Arhiva
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 17.03.2004., 23:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku