Proslava decjeg rodjendna!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Proslava decjeg rodjendna!

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Proslava decjeg rodjendna!

Volela bih da mi preporucite neki klubic ili igraonicu za proslavu rodjendana malog deteta jer sve sto sam do sada nasla je preskupo,bar meni/15-20hiljada din/prostor,hrana i pice.Da li neko zna nesto povoljnije i pristojnije u sirem centru grada/Beograda naravno

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Proslava decjeg rodjendna!

Citat Original postavio blizance
    Volela bih da mi preporucite neki klubic ili igraonicu za proslavu rodjendana malog deteta jer sve sto sam do sada nasla je preskupo,bar meni/15-20hiljada din/prostor,hrana i pice.Da li neko zna nesto povoljnije i pristojnije u sirem centru grada/Beograda naravno
    Ubedljivo najjeftinije u gradu je prostor koji se zove "KULA"...nije klasicna igraonica....ima par prostorija,oplemenjeno igrackama....mislim da moze da se postavi(da sede) za oko 40 ljudi,nije nesto...ali za te pare je super(ne znamkoliko sada ali su u oktobru naplacivali 800,00 sat)..sve svoje deneses,pomognu oko postavljanja,oko rasklanjanja,skuvaju kafe,sluze sokice....nemam telefon,ali sigurno znam da se reklamiraju u "Halo oglasi"-ma,i nalaze se na Crvenom Krstu,tacnije u ulici Grcica Milenka(ne znam broj,ali je sigurno neparan),u soliterima koji su sa desne strane ulice(kad se gleda iz pravca Vojislava Ilica).....lako se nalazi...i ima ogromna reklama nacrtana na zgradi....
    I ima jos jedno super mesto(skoro je bas adaptirano za tu svrhu)je decje pozoriste "PAN TEATAR",koje se nalazi u Bulevaru Kralja Aleksandra(ispod Cvetkove pijace)....tu za male pare dobijes prostor,predstavu,i animatore....naravno,sve ostalo je vase...Srecno

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

na ovu temu je vec pisano..da se ne ponavljam..cak mislim da sam je ja otvorila..bilo je dosta razlicitih predloga i iskustava..
    Pogledaj na nekim starnama unazad..

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio bonic0206
    Ubedljivo najjeftinije u gradu je prostor koji se zove "KULA"...nije klasicna igraonica....ima par prostorija,oplemenjeno igrackama....mislim da moze da se postavi(da sede) za oko 40 ljudi,nije nesto...ali za te pare je super(ne znamkoliko sada ali su u oktobru naplacivali 800,00 sat)..sve svoje deneses,pomognu oko postavljanja,oko rasklanjanja,skuvaju kafe,sluze sokice....nemam telefon,ali sigurno znam da se reklamiraju u "Halo oglasi"-ma,i nalaze se na Crvenom Krstu,tacnije u ulici Grcica Milenka(ne znam broj,ali je sigurno neparan),u soliterima koji su sa desne strane ulice(kad se gleda iz pravca Vojislava Ilica).....lako se nalazi...i ima ogromna reklama nacrtana na zgradi....
    I ima jos jedno super mesto(skoro je bas adaptirano za tu svrhu)je decje pozoriste "PAN TEATAR",koje se nalazi u Bulevaru Kralja Aleksandra(ispod Cvetkove pijace)....tu za male pare dobijes prostor,predstavu,i animatore....naravno,sve ostalo je vase...Srecno
    Hvala na odgovoru,znam za PAN-super je idemo tamo na predstave a ovo prvo cu da potrazim....Pozdrav!

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio macka vracarka
    na ovu temu je vec pisano..da se ne ponavljam..cak mislim da sam je ja otvorila..bilo je dosta razlicitih predloga i iskustava..
    Pogledaj na nekim starnama unazad..
    Znam da je bilo ali me malcice mrzelo da trazim...priznajem....

Slične teme

1. ptanje za decjeg psihologa?
    Autor schljokica u forumu Zdravlje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.03.2011., 16:45
  2. Proslava u SF Timu
    Autor MasterYoda u forumu Književnost
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.01.2007., 20:57
  3. proslava
    Autor latica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46