Да ли знате да је ДСС нудио Тадићу да он буде премијер!

Torius

Primećen član
Poruka
968
Тадић је одбио да буде премијер а да Коштинуцу подржи за председника, али Бокица се таман навикао на кабинет и фотоапарате и баш му се не напушта наследно право на председника Србије. - Ко је сад себичан.
 
Torius:
Тадић је одбио да буде премијер а да Коштинуцу подржи за председника, али Бокица се таман навикао на кабинет и фотоапарате и баш му се не напушта наследно право на председника Србије. - Ко је сад себичан.
e sve li ti znas
 
Torius:
Тадић је одбио да буде премијер а да Коштинуцу подржи за председника, али Бокица се таман навикао на кабинет и фотоапарате и баш му се не напушта наследно право на председника Србије. - Ко је сад себичан.
A Kosunije jadan ne bi on da bude prezidente nego eto navaljuju siroke narodne mase a i kremansko prorocanstvo tako nesto kazuje ili mu Vidovita Zorka rekla da je to mesto njemu sudjeno..
 
apolid:
Torius se ovde vec pokazao kao lik koji voli da lupeta.
Ma Apolid = Bolid, i cao.

A za ovo sam cuo od mistra (radim u ministarstvu za ekonomske odnose sa ino), kada sam postavio pitanje zasto su pukli pregovori.

PS naravno da mi se ne svidja ova situacija, nema stranih investicija i nemamo sta da radiomo, a za razliku od LDP-a komunista mi volimo da radimo.
 
Torius:
Тадић је одбио да буде премијер а да Коштинуцу подржи за председника, али Бокица се таман навикао на кабинет и фотоапарате и баш му се не напушта наследно право на председника Србије. - Ко је сад себичан.

"Бокица" је ономад предложио да у пакету са парламентарним буду расписани и председнички избори али ДСРС (Коштуница) није био за то .
Зашто ?
 
Ala imate kratko pamcenje. Jel se secate 6. principa? E pa on je podrazumevao da DS ne moze da ima i premijera i predsednika (podela odgovornosti) i DSS je jos tada gurao tezu da Tadic da ostavku ili da oni dobiju mesto premijera. E pa DSS je dobio to mesto premijera koje je trazio, ali im to nije dovoljno. Inace DS je hteo i izbore na svim nivoima, ali DSS nije hteo jer bi Tadic opet pobedio.
Ako je nekome stalo do stolice, to je DSS koji je stvarno nemoguc sa svojim zahtevima, sa samo 17% podrske onih koji su izasli na izbore. Sledeci put nece ni toliko, sta god da se desi.
 
_guru_:
. Inace DS je hteo i izbore na svim nivoima, ali DSS nije hteo jer bi Tadic opet pobedio.
.
PA DA li je moguce da neko vjeruje u to?
da je maneken bio siguran u pobjedu na novim predsjednickim izboima,on bi podnio ostavku i oni bi se morali odrzati 21.januara,.
a opet ce izbori,za 30-40 dana,pa neka je podnese i izadje na izbore i vidi ko je gdje,.
dss ga u tome nije nikada mogao i nece moci ni sutra sprijeciti,.
 
PA DA li je moguce da neko vjeruje u to?
da je maneken bio siguran u pobjedu na novim predsjednickim izboima,on bi podnio ostavku i oni bi se morali odrzati 21.januara,.
a opet ce izbori,za 30-40 dana,pa neka je podnese i izadje na izbore i vidi ko je gdje,.
dss ga u tome nije nikada mogao i nece moci ni sutra sprijeciti,.

Djovani, stvarno nista ne znas. Nemoj da se ljutis, ali tako je.

Ja sam iskreno najvise poverenja izgubio u Tadica kada je dozvolio DSS-u da raspise parlamentarne izbore odvojeno od predsednickih, jer time je izgubio minimum pet posto koji bi DS mogao da osvoji.

Tadic je ubedljivo najpopularniji politicar u zemlji, ciji rejting premasuje ubedljivo rejting bilo koje stranke. Na predsednickim izborima, ukoliko u ovim kljucnim trenucima bude stisnuo zube, potuci ce do nogu Nikolica, mnogo ubedljivije nego prosli put.
 
apolid:
Djovani, stvarno nista ne znas. Nemoj da se ljutis, ali tako je.

Ja sam iskreno najvise poverenja izgubio u Tadica kada je dozvolio DSS-u da raspise parlamentarne izbore odvojeno od predsednickih, jer time je izgubio minimum pet posto koji bi DS mogao da osvoji.

Tadic je ubedljivo najpopularniji politicar u zemlji, ciji rejting premasuje ubedljivo rejting bilo koje stranke. Na predsednickim izborima, ukoliko u ovim kljucnim trenucima bude stisnuo zube, potuci ce do nogu Nikolica, mnogo ubedljivije nego prosli put.
pa je li maneken moze podnijeti ostavku?
je li odmah moraju biti raspisani novi izbori u tome slucaju?
sta ti tu nije jasno?
ali dss nema veze sa raspisivanjem parlamentarnih izbora,.ni teoretske!!
 
apolid:
Djovani, stvarno nista ne znas. Nemoj da se ljutis, ali tako je.

Ja sam iskreno najvise poverenja izgubio u Tadica kada je dozvolio DSS-u da raspise parlamentarne izbore odvojeno od predsednickih, jer time je izgubio minimum pet posto koji bi DS mogao da osvoji.

Tadic je ubedljivo najpopularniji politicar u zemlji, ciji rejting premasuje ubedljivo rejting bilo koje stranke. Na predsednickim izborima, ukoliko u ovim kljucnim trenucima bude stisnuo zube, potuci ce do nogu Nikolica, mnogo ubedljivije nego prosli put.

Управо због тога је на претходним председничким изборима Коштуница и потурио Маршићанина.
Замислите да се на неким будућим изборима кандидују Тадић, Николић и Коштуница.
Коштуница би ту (у најбољем случају за њега) могао да буде трећи.
Али би показао да верује у себе.
 
Kiowa:
Управо због тога је на претходним председничким изборима Коштуница и потурио Маршићанина.
Замислите да се на неким будућим изборима кандидују Тадић, Николић и Коштуница.
Коштуница би ту (у најбољем случају за њега) могао да буде трећи.
Али би показао да верује у себе.

Па и да буде трећи, али ако наставе овако Николић ће бити председник. Да појасним

С' обзиром да ће ако дође до нових избора, они бити од 01.07.2007 до 15.07.2007 када је велики број, сигурно боље стојећих, гласача ДС-а, Г17+ и ДСС-а на одмору од Радикала (код којих сваки десети иде на море), па ви сами процените, а на страну то што ће радикализацијом односа странака центра (ДС И ДСС) део бирачког тела које је ближи екстремима (СРС и ЛДП) овај пут гласати за екстреме.
 
Torius:
Па и да буде трећи, али ако наставе овако Николић ће бити председник. Да појасним

С' обзиром да ће ако дође до нових избора, они бити од 01.07.2007 до 15.07.2007 када је велики број, сигурно боље стојећих, гласача ДС-а, Г17+ и ДСС-а на одмору од Радикала (код којих сваки десети иде на море), па ви сами процените, а на страну то што ће радикализацијом односа странака центра (ДС И ДСС) део бирачког тела које је ближи екстремима (СРС и ЛДП) овај пут гласати за екстреме.

Размишљајући на твој начин то би могло да се деси и овако :
Већина присталица једне од ових странака, по цео дан седе испред продавнице и пију млако пиво . У периоду од 01.07.2007 до 15.07.2007 тепмературе у Србији ће бити много изнад просека претходних година , што значи да ће и пиво бити топлије.
Пијући топло пиво ови ће се брзо напити и на бирачком листићу заокружити погрешан број.
И ???
 
Ja prvi ne bih na tim izborima glasao za Koštunicu kao predsednika.
Za izbore 23.09.2000. bih dao 2 litre krvi za njega, a danas bih ga sastavio šakom među oči, onako iskreno.
To je odgovor zašto BT nije želeo da se Koštunica kandiduje. Jer nema taj potencijal da pobedi TN.
Posle ovoga podržavanja u Parlamentu on se može oprostiti i od premijerske i predsedničke funkcije, pada na 10% možda i manje i stvarno će biti Bog ako izmuva neko od tih mesta.
Ono što je dokaz koliko smo mi zatucano i bolesno društvo je podataka da su ministarstva prosvete, sporta, dijaspore bila kao dežurna kurv@ koju niko neće, ali se svi grabe za BIA-CIA sranj@ i hebenu policiju.
A ta tri navedena ministarstva su jedina nada ove zemlje za promociju, napredak i investicije.
 

Back
Top