Knjiga žalosti

Strašno kako pojedinci nemaju ni malo osećaja za umerenost i izostanak svake pristojnosti te ne iskazuju pijetet prema pokojnicima.
Molim da se javljaju samo ožalošćeni i oni koji imaju reči saučešća sa bolom unesrećenog srpskog naroda u matici i dijaspori.
Ostali, kojima je milije da komšiji crkne krava neka ovaj put budu ako je ikako moguće suzdržani.
Marsovac
 
Dajte bre ljudi, bilo je i gore, malo vise optimizma, nije valjda sve tako crno, mozda se ovakva, buduca, VLADA i ne pokaze tako lose.
OK, nece biti obnavljanja pregovora sa EU bar 1-2 godine, ali bice tu drugih prednsti. KO ZNA?
MOZDA NAS IZNENADE? POZITIVNO ! :lol:
Ali, mozda ih upravo NASA kritika motivise da budu sto bolji.
 
Ma bre gomila idiota. Evo im "demokrate " im vode drzavu vec 7 godina pa jel smo usli u tu EU,jel su nam skinuli vize,a i da jesu kakva vajda kad 80% stanovnistva nema ni do Vrnjacke banje da ode,jedino cime se mogu pohvaliti jeste da su sve rasprodali (ako je to za pohvalu)
 
Mit dunavskih rusalki:
Ovo je knjiga žalost za upokojenom Srbijom i Srbima koje je upravo ubio bezumni Vojislav Koštunica
Svi koji saučestvuju u mojoj žalosti mogu upisati svoje izraze saučešća.

laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif


Ето и ја да се "упишем"
BIGESTCLUB-1.gif
 
Torrente-BG:
Ma bre gomila idiota. Evo im "demokrate " im vode drzavu vec 7 godina pa jel smo usli u tu EU,jel su nam skinuli vize,a i da jesu kakva vajda kad 80% stanovnistva nema ni do Vrnjacke banje da ode,jedino cime se mogu pohvaliti jeste da su sve rasprodali (ako je to za pohvalu)
ТАЧНО! Само што Воја и Тома неће скидати сами гаће пред соланиним капларима! Горе бити неће, јер горе од власти ДОСманлија БИТИ НЕ МОЖЕ!
 
Uh... a ja se pitam sto bi bilo sa nama u Crnoj Gori, da smo ostali sa Vama u drzavnoj zajednici.
Dobro je da mi u Crnoj Gori, mozda i naziremo trak svijetla u tom mrachnom tunelu, ali Vi u Srbiji...uh..
Zao mi je sto ce narod josh vishe da stenje pod jarmom SOPSTVENIH DUSHMANA (SAMIH SRBA), koji ih dovedoshe u takvu situaciju. Vlast bilo ova ili ona i NIJE VELIKI PROBLEM ZASRBIJU, problem je taj DA SU SRBI ZABORAVILI DA MISLE i RAZMISHLJAJU. OVIH 17 GODINA LUDILA CE OSTAVITI TRAGA NA GENERACIJE KOJE CE SE RADJATI KROZ 100 i VISHE GODINA.
Ovo je vrlo zabrinjavajuce, s obzirom da ce te nam biti komshije, ajde i braca ako neko vec hoce i to da cuje - ZAUVIJEK.
DOBAR KOMSHIJA- BOLJI OD BRATA.
 
pumps:
Uh... a ja se pitam sto bi bilo sa nama u Crnoj Gori, da smo ostali sa Vama u drzavnoj zajednici.
Dobro je da mi u Crnoj Gori, mozda i naziremo trak svijetla u tom mrachnom tunelu, ali Vi u Srbiji...uh..
Zao mi je sto ce narod josh vishe da stenje pod jarmom SOPSTVENIH DUSHMANA (SAMIH SRBA), koji ih dovedoshe u takvu situaciju. Vlast bilo ova ili ona i NIJE VELIKI PROBLEM ZASRBIJU, problem je taj DA SU SRBI ZABORAVILI DA MISLE i RAZMISHLJAJU. OVIH 17 GODINA LUDILA CE OSTAVITI TRAGA NA GENERACIJE KOJE CE SE RADJATI KROZ 100 i VISHE GODINA.
Ovo je vrlo zabrinjavajuce, s obzirom da ce te nam biti komshije, ajde i braca ako neko vec hoce i to da cuje - ZAUVIJEK.
DOBAR KOMSHIJA- BOLJI OD BRATA.

Po prvi put moram da priznam, teska srca doduse, da Milo ispade upravu. Ne toliko sto je on upravu, koliko sto su ovi nasi vece budale i od najvecih budala.
 
perapera:
Po prvi put moram da priznam, teska srca doduse, da Milo ispade upravu. Ne toliko sto je on upravu, koliko sto su ovi nasi vece budale i od najvecih budala.
Zao mi je da si spomenuo to ime, jer za njegovim imenom nema potrebe (KULT LICHNOSTI)...
Osoba koju si spomenuo BIO JE DOBAR PRIJATELJ sa S.M. - ne zaboravi.
Crnogorci su se sami izborili za nezavisnost, dobro znajuci sto ochekuje Srbiju ovih, narednih godina. Vi u Srbiji niste vjerovali nama u Crnoj Gori, da Vam - Vashe "rukovodstvo" ili "nogovodstvo" ne zeli bash najbolje. Vlast Vam je guslala kako ce Srpska Sparta, Srpski Olimp, So Soli Srpstva ostati u zajednici. Bivhsa vlast je guslala o Srpskim Krajinama po Slavoniji i Kninu. Vlast i dalje gusla...i gusla...
SVE ZA STO SU SE "BORILI" - ISGUBILI SU. To se zove agonija, TRAGEDIJA jednog naroda.
ZAO MI JE DO NEBA !
 
Torrente-BG:
Ma bre gomila idiota. Evo im "demokrate " im vode drzavu vec 7 godina pa jel smo usli u tu EU,jel su nam skinuli vize,a i da jesu kakva vajda kad 80% stanovnistva nema ni do Vrnjacke banje da ode,jedino cime se mogu pohvaliti jeste da su sve rasprodali (ako je to za pohvalu)

upravo tako. zato napred radikali - dole demokrate!
 

Back
Top