Putovanje po Evropi kolima
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Putovanje po Evropi kolima

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Putovanje po Evropi kolima

Imam ogromno iskustvo sto se tice drumskog saobracaja.Sa Sengen-vizom kroz Sloveniju dozvoljeno i u sve zemlje Sengenskog sporazuma.Gas ima retko gde da kupite na zapadu.Napunite rezervar u HR,a u SL dopunite jer je Italija skupa a i kradu po litrazi lazni brojcanici.Autoputarina skupa.Koristite samo parkinze na benzinskim radi vase sigurnosti.Putokazi plavi za autoput.
    U Swajcarsku bez problema,na granici dobijate prolaz na osnovu Sengen-vize.Sigurna i civilizovana zemlja.Zeneva predivan grad.Zivim u CH 25 godina.Bezolovni benzin na auto putu kosta 1,35 do 1,45 chf i treba vam za auto put VINJETA kosta 40chf.Putokazi na auto putevima zeleni.Zemlja sa visokim standardom i rel skupa.U Francuskoj pratite budno putokaze malo je komplikovano i zamrseno pogotovu na prilazu Parizu.Benzin putarina i hrana su jevtiniji nego u Spaniji.Madrid je h a o s u saobracaju.Relativno skupa zemlja a i puno se kradu i obijaju auta.Ako vam trebaju dodatna obavestenja pitajte.Sretan put.[/b]

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano U Svajcarsku sa Schengen vizom?

Koliko je to sigurno da ce me pustiti u Svajcarsku sa Schengenom? I ako zaista moze,koliko se placa na granici ? Hvala unapred.

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano U Svajcarsku sa Schengen vizom

Upravo sam bio na CH Carini i dobio tacne informacije. Na granicnom prelazu dobijajaju se CH vize na oosnovu Schengejske samo ako ste vozac kamiona,i placa se 60 chf.
    -Ako imate garantno pismo od neke CH firme.
    -Ako idete kod Familije zbog smrtnog slucaja.
    -Ako takode idete u posetu rodbini zbog bolesti ali ne moraju,zavisi u kom Kantonu.Savet CH Carinika odite u CH Konzulat.Sa letnjim gumama ne polazite ni slucajno jer ima mesta gde obavezna zimska oprema.Zao mi je sto ne mogu vise da vam pomognem.Sretan put.Ija takode putujem puno.

Slične teme

1. Sex u kolima???
    Autor >>>nikola<<< u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 357
    Poslednja poruka: 09.11.2009., 19:19
  2. Sex u kolima
    Autor nesbridzis u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 30.05.2008., 12:15
  3. A u kolima?
    Autor Kurt2 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 08.06.2005., 10:07
  4. CD u kolima...
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.01.2005., 17:05
  5. SEX U KOLIMA, NA KOLIMA......, DA ILI NE?
    Autor bambi1978 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 25.11.2003., 10:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •