DOBAR VIC

pumpi74

Obećava
Poruka
89
ODLAZI ZET SA SVEKROM KOD LEKARA. SVEKAR SEDA NA STOLICU A DOKTOR MU GOVORI ...UDAHNI.....IZDAHNI....UDAHNI.....IZDAHNI....NA TO ZET KAZE DOKTORU: GOVORI MU SAMO IZDAHNI
 
OVO I NIJE STRSHNO VISHE LAPSUS NEGO BLAMA KAD SAM PRICHAO NEKI VIC PRED 2000 LJUDI O KUVARU BEZ RUKE KOJI RADI U RESTORANU I ISPRICHAO GA DO KRAJA I TAJAC. I U SEKUNDAMA TISHINE KOJI SU TRAJALI KAO GODINA SETIM SE DA NA POCHETKU NISAM ISPRICHAO DA TAJ KUVAR NEMA RUKU
 
Danas sam bash chula jedan, i za divno cudo zapamtila sam ga...

Bili jednom jedan ciga i jedan doktor koji su imali placeve jedan pored drugog. I kako doktor izgradi sprat na kuci. tako ga ciga iskopira, i napravi isti. Doktor napravi bazen na placu, ciga napravi isto....Sve do momenta dok cigin i doktorov plac nisu izgledali potpuno identichno.
I tako jedan dan...prichaju njih dvojica onako preko tarabe...i konstatuje doktor kako njihova 2 placa imaju istu vrednost, na shta ga ciga pogleda, mahne glavom i kaze: "Ne doktore, nisu iste vrednosti...moj plac vredi duplo vishe nego tvoj." Doktor ga pogleda zacudjeno i pita: "pa kako sad to?...isti su placevi..."
Na shta mu ciga odgovori: " Pa doktore ti imash plac pored ciganina, a ja imam plac pored doktora "...

A i nije bash neki vic...al nema veze...
 
Idu dve babe jedna ima kucu druga stacu....
Idu momak i devojka ona njega vole on nju kravo...
Idu momak i devojka ona njega pita on nju krempita...
Idu dva kauboja jedan ima pistolj drugi ima rodjendan....
 
rale77:
Idu dve babe jedna ima kucu druga stacu....
Idu momak i devojka ona njega vole on nju kravo...
Idu momak i devojka ona njega pita on nju krempita...
Idu dva kauboja jedan ima pistolj drugi ima rodjendan....
evo josh na taj fazon:
sede momak i devojka on je muva a ona je osa...
sede momak i devojka on je cheshka a ona slovachka...
idu dve babe kroz park jedna stenje a druga kamenje...
ili...sta rade dva vuka u sumi...jedan zavija a drugi odvija....

najvishe volim ove "fazone" ;)
 
Sede Crnogorac i Lala. Odjednom Crnogorac prdne. Lala prokomentariše:
"Ju, izlete golub..."
Odjednom će Crnogorac:
"Ču' golub! Poljeti sokooo!"
 
japanac, crnac i bosanac u americi traze posao. nalete na neku benzinsku pumpu gde je vlasnik bio rasista. zatraze posao i crnac i japanac otpadnu, a bosanac dobije posao.
dogovori se on sa gazdom da ujutru dodje u 7 sati da radi.
kaze bosanac japancu da ga probudi u pola sedam jer su japanci tacni i precizni.
crncu bi krivo sto je bosanac dobio posao, pa je sacekao da bosanac zaspi, a zatim uzeo crni imalin za cipele i namazao bosanca po licu.
ujutru japanac budi bosanca.
bosanac odlazi na posao, ali ga gazda tera od pumpe.
bosanac zacudjeno pita; Pa zar nisi rekao da dodjem u 7 na posao
a gazda ce bezi mi s ociju crncugo.
bosanac zbunjen, nezna sta da radi i slucajno se pogleda u ogledalo i vidi da je crn pa kaze;GAZDA, GAZDA PA GLUPI JAPANAC JE POGRESIO .PROBUDIO JE CRNCA UMESTO MENE.
nije neki fazon al ajd'
 
E kolko ja vidim po vasim postovima, ova tema je bila na svastari, a evo sad na humoru. A prosto mi se place kad gledam koliko glupih tema ima na humoru! Spamujte sa porukama al ne sa temama! Raspada se forum! Dosla dva-tri lika i otvorili desetak glupih tema i sad su oni face a nemaju ni 100 postova! Evo skoro da placem, kako je bio lep forum dok nisu dosli ovi debili! Samo za ubijanje dosade, brokimo da hiljadu, glasanje, koliko ste srbin, debil, koji ste sp lik... Eee zbog takvih tema nam ode forum u ****! Imate lepo temu SPAM-ujte liudi!!! pa tu spamujte a nemojte da otvarate debilne teme!
 
Niena:
evo josh na taj fazon:
sede momak i devojka on je muva a ona je osa...
sede momak i devojka on je cheshka a ona slovachka...
idu dve babe kroz park jedna stenje a druga kamenje...
ili...sta rade dva vuka u sumi...jedan zavija a drugi odvija....

najvishe volim ove "fazone" ;)


Evo kad volis znam dva, valjda nisu bila, nisam sve procitala...

Sede momak i devojka na klupi, on je dirka, ona klavir.
Bile dve ose, jedna leti, druga zimi.

:)
 

Back
Top