Иран и ирански спољни министар поштовани на западу

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Ирански спољни министар путује по западу и примају муџахедина без сурових претњи.
Западни политичари са великим поштовањем се обраћају ирану. Како се запад обраћа Србији знамо. Слали су муџахедине да по босни кољу Србе. Ирански спољни министар је са поштовањем примљен на западу. Николићу на западу су затворена врата. Боље је бити и сам ако треба, него допустити да те неко силује, и још да тражи од тебе да кажеш како хоћеш још. Русија ојачава и једина је нада за спас Србије. Ако волите запад, идите на запад или било где и оставите Србију на миру.
 
jomini:
Šta ti pričaš?!?

Ирански спољни министар посећује ових дана запад. Нико му није претио бомбама нити га понижавао. Према Србији су такви какви су зато што Србија није се дигла на ноге и да истера окупаторе.
 
Polly Jean:
Hahaha,toliko su poštovani da diskutuju da li da ih sravnaju sa zemljom ili ne..
A Nikolić može da ide u goste samo kod Le Pen-a,Žirinovskog i sličnih pacijenata,jer svaka ptica svome jatu leti.. :lol:

Жириновски је давао оружје хрватима. Лагао је о пореклу да је јеврејин, да би придобио руске гласове. Исто је лагао како ће Србима дати оружје, иза лећа је хрватима давао оружје. Ле Пен подржава Николића па шта. Не подржава Чеду који пљује по српским жртвама и каже на хрт како је Олуја добра. Пацијенти најтежих менталних болести су код антисрпских фашиста.
 
Sorab1:
Ирански спољни министар путује по западу и примају муџахедина без сурових претњи.
Западни политичари са великим поштовањем се обраћају ирану. Како се запад обраћа Србији знамо. Слали су муџахедине да по босни кољу Србе. Ирански спољни министар је са поштовањем примљен на западу. Николићу на западу су затворена врата. Боље је бити и сам ако треба, него допустити да те неко силује, и још да тражи од тебе да кажеш како хоћеш још. Русија ојачава и једина је нада за спас Србије. Ако волите запад, идите на запад или било где и оставите Србију на миру.
Sorab1:
Ирански спољни министар посећује ових дана запад. Нико му није претио бомбама нити га понижавао. Према Србији су такви какви су зато што Србија није се дигла на ноге и да истера окупаторе.

uuu...ala si ti puk'o :?
jel ste svi bre takvi? nenormalni :?
 
Sorab1:
Ирански спољни министар путује по западу и примају муџахедина без сурових претњи.
Западни политичари са великим поштовањем се обраћају ирану. Како се запад обраћа Србији знамо. Слали су муџахедине да по босни кољу Србе. Ирански спољни министар је са поштовањем примљен на западу. Николићу на западу су затворена врата. Боље је бити и сам ако треба, него допустити да те неко силује, и још да тражи од тебе да кажеш како хоћеш још. Русија ојачава и једина је нада за спас Србије. Ако волите запад, идите на запад или било где и оставите Србију на миру.
Ако волите Иран, идите у Иран или било где и оставите Србију на миру.
 
jomini:
Da... A Toma će da prođe kao Iranski ministar ili.... A?

Шта је са тобом човече? Објаснио сам да ирански спољни министар који јавно подржао хамаса. Јавно претио да ће да сравни градове на западу, примљен са поштовањем на западу. Николића не би примили. Није антисрпски фашиста. Запад је донео муџахедине да кољу Србе по Босни, "демократима" су пуна уста како ће ти који су слали муџахедине да кољу Србе по Босни, како су они добри и треба да допустимо да они Србији суде.
 
nesha taxista:
Ако волите Иран, идите у Иран или било где и оставите Србију на миру.

Никад нисам написао да волим Иран. Не знаш како да одговориш, па небулозе пишеш.
Ако волиш запад, запад који је толико зла нанео Србима, и који га још наноси. Иди ти и сви који волите запад из Србије, и оставите Србију на миру.
 
nesha taxista:
Tog Iranca ne poštuju, nego trpe. Da li si u stanju da shvatiš razliku?

Примају га са поштовањем. Силејџиски однос имају према Србији. A ти пишеш како нема запад поштовање према Ирану, него ето трпе их :lol: . Лепше су примили иранског спољног министра него што су Путина.
 
jomini:
Sorab, vidim ja da je tebe baš briga za poklane Srbe i za to što tamo dole nemaju ni struje ni vode kao normalan svet, plaše se da izađu i danju, noću da ne govorim. Ti si zaseo u topli dom, kupio računar koji si platio onoliko para koliko kosovski Srbi potroše za 6 meseci životarenja, piješ pivo, sok...

Какав сок. Каква пива. Какав луксуз??? Имам кеца. Топао ми дом што ложим своја дрва. Рачунар сам позајмио од друга. Једва да интернет могу да користим са њим. Да сам богат дао би косовским и свим напаћеним Србима паре. То знам да би урадио. За поклане Србе ме брига да се ухвате зликовци и да се казне адекватно. За Србе на Косову ме брига, спреман сам да се одазовем чим крене ослобаћање Косова. Како ти иде субару импреза? Сигурно ти је много тешко у њему, и пуно размишљаш о патњи Српског рода на косову :roll: .
 
Sorab1:
Примају га са поштовањем. Силејџиски однос имају према Србији. A ти пишеш како нема запад поштовање према Ирану, него ето трпе их :lol: . Лепше су примили иранског спољног министра него што су Путина.
A prema Iranu nemaju siledžijski odnos???
 
jomini:
Ma kad sednem u makinu, zabole me za sve van kabine.

Уживаш кад даш гас па кад чујеш рад мотора и турба, онда ти је доживљај просто еротски. Продао би ти ако би могао и Косово и све Српске земље за пун резервоар горива.
 
jomini:
I za jedan servis, znaš li ti koliko košta održavanje mog auta???

Их кад ти доће механичар и каже да су ти например излизане кочнице, а на радију јављају да су још једног Србина убили на косову. А ти "ма ко их шиша, ја сам у горим срањима".
 

Back
Top