[Q] Pitanje u vezi sa penisom!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dRaKuLiNo

Početnik
Poruka
1
Hajde ovako, hteo sam samo da pitam nesto, jer u poslednje vreme na to gledam kao na manji problem, pa bih voleo da znam da li i kako moze da se resi!

Naime, ja nemam obrezan penis i na kozici imam jedan prsten koze koja je kruca od ostatka kozice preko "glavica" i pri erekciji mi je prilicno teze da prevucem kozu preko njega, jer se taj prsten ne siri i steze me, a pored toga, pocela je da se stvrdnjava i neka "zilica" koja ide od kraja kozice (otvora) duz penisa i ona mi zateze glavic po pola i povremeno zna da zaboli. Ovo mi lici na neku infekciju, ali nema elemenata infekcije poput crvenila, osipa neke vrste ili slicnog, vec se samo stvrdla kozica na ta dra mesta (prsten i zilica)!

Da li neko zna sta je to zapravo i kako se leci, tj. kako mogu najlakse da ponovo vratim taj prsten valo cvrsce kozice u normalu kako bih pri sexualnom odnosu imao manje problema, a imam ih... barem u poslednje vreme od kako se to javilo, a proslo je jedno dva meseca od kako je pocelo, ali je tek pre mozda dve nedelje pocelo da mi smeta.

Hvala unapred svima koji mi odgovore u pomoc!
 
Imas 13 godine,mozda jos uvek n ije doslo vreme kad mozes da svrsis.
Tek si zagazio u seksualnu aktivnost i treba vremena da se stvari postave na svoje mesto.
Sto se tice te koze,kad budes malo seksualno aktivniji,verovatno ce ti se kozica sama "razgaziti" a ako se to ne desi,javis se lepo urologu,lekaru koji resava ta pitanja i on te posavetuje sta da radis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top