Jeftini razgovori sa inostranstvom

Banovani

Aktivan član
Poruka
1.559
Sta da kazem sem da je usluga fenomenalna.

http://skypeserbia.bravehost.com/

Cene su bolje da i ne pominjem. Uplatite 10 eura i mozete da pricate nauporedivo ali neuporedivo vise nego kad zovete preko telekoma. Pri tome okrecete KUCNI ili MOBILI telefon osobe koju zovete u inostranstvu.

Cenovnik imate na sajtu skajpa kad na njega udjete.

Kome je problem da koristi skajp program slusalice i mikrofon takodje moze da nabavi i neki od VoIP telefona koji podrzavaju skajp.

Izdvajam

RAZGOVOR SA AMERIKOM $0.021 ($ 0.024 incl. VAT) ovo u zahradi je koliko kosta uspostavljanje razgovora + placate svaki minut ovo van zagrade
NEMACKA $0.02 ($ 0.023 incl. VAT)
ITALIJA $0.02 ($ 0.023 incl. VAT)
POLJSKA $0.02 ($ 0.023 incl. VAT)
FRANCUSKA $0.02 ($ 0.023 incl. VAT)

!!!UPOZORENJE!!!

!!!SKAJP NIJE ZAMENE ZA TELEFON TJ NE MOZE DA SE KORISTI BESPLATNO U SLUCAJU HITNIH POZIVA VATROGASNE SLUZBE, POLICIJE, HITNE POMOCI!!!
 
Aco, ti izigravas dezurnu ludu ovde?
Kakav je to amaterski sajt koji nudis na uvid? Da firma Skype vidi sta se pod njenim imenom pise, poslali bi ti "ljude u crnom" na vrata, crni Aco!

Kakav ti je to link na Skype: http://www.kqzyfj.com/click-2408554-10422641 kad Skype ima svoj oficielni sajt?
Jeli ti to aco pokusavas da "hakujes" racunare?
Bilo bi dobro da pojsanis.

Upozoravam clanove da ne kliknu na link za Skype, jer nije validni link vec ide preko posebne lokacije. Skype ima voj oficijelni sajt "www.skype.com" i nema veze sa gore navedenim linkom

Molim moderatorea da adekvatno reaguje i banuje korisnika koji namerno salje neispitane linkove.
Osim toga ako Aca ima neku karticu koja nije sa nasih prostora, mozda je i mogao u 1 sat nocu da plati i razgorvara ubrzo, odavde to nikada nije moglo, jer Skype trazi naplatu preko PayPala koji u Srbiji ne vazi!
 
codemaker:
Aco, ti izigravas dezurnu ludu ovde?
Kakav je to amaterski sajt koji nudis na uvid? Da firma Skype vidi sta se pod njenim imenom pise, poslali bi ti "ljude u crnom" na vrata, crni Aco!

Kakav ti je to link na Skype: http://www.kqzyfj.com/click-2408554-10422641 kad Skype ima svoj oficielni sajt?
Jeli ti to aco pokusavas da "hakujes" racunare?
Bilo bi dobro da pojsanis.

Upozoravam clanove da ne kliknu na link za Skype, jer nije validni link vec ide preko posebne lokacije. Skype ima voj oficijelni sajt "www.skype.com" i nema veze sa gore navedenim linkom

Molim moderatorea da adekvatno reaguje i banuje korisnika koji namerno salje neispitane linkove.
Osim toga ako Aca ima neku karticu koja nije sa nasih prostora, mozda je i mogao u 1 sat nocu da plati i razgorvara ubrzo, odavde to nikada nije moglo, jer Skype trazi naplatu preko PayPala koji u Srbiji ne vazi!

Odma cu te demantovati. Napravio sam ovaj sajt. I registrovao se kod jednog od Skajpovih partnera PREPORUCENIH NA SKAJPOVOM SAJTU. Prodao sam im dobru pricu i rekao dobar razlog i skajp mi je dozvolio da budem njihov affilate takodje su videli i sajt!!!

Linkove koji se nalaze na sajtu sam dobio od skajpovog partnera www.cj.com ako neko zeli da se uveri da je to Skajpov partner evo mu link http://www.skype.com/partners/affiliate/ pa nek sam nadje COMISSION JUNCTION

linkovi su takvi da redirektuju na skajp a belezi se da ste usli sa mog sajta tako da ja dobijem procenat
 
A uplatu sam izvrsio KREDITNOM KARTICOM IZ SRBIJE!!! MASTER KARTICOM. MAMINOM. ZAPRAVO MAMA JE ZVALA SESTRU U INOSTRANSTVU PA SMO PROBALI.

ISTO SU ME UBEDJIVALI DA NE MOZE, DA NECE PROCI UPLATA PROSLA JE GLATKO!!!

I NISAM KORISTIO PAYPAL NEGO SAM UPLACIVAO DIREKTNO SKAJPU!!!
 
Voip Stunt je jeftiniji od Skypa. Ja skype koristim samo kada zovem nekoga ko i sam ima skype, tada je beslatno. Sa Voip Stuntom su neke zemlje skroz besplatne kao npr USA. Mora da se uplacuje kredit npr svakih 100 dana da bi i ostale besplatne ali to je meni ok, Srbija ionako nije gratis pa se kredit potrosi. Mislim da se moze uplatiti smesna cifra od 5 ili 10 eura. Srbija preko Voip Stunta kosta 0,045 eura dok preko skypa kosta 0,095. Sve ove zemlje (sem Poljske) koje je Aca nabrojao su npr na Voipu skroz besplatne (na fiksne telefone).
Evo sajt ako nekoga zanima, ja ga imam vec neko vreme i prilicno sam zadovoljna. :)

http://www.voipstunt.com/en/index.html
 
chokolada:
Voip Stunt je jeftiniji od Skypa. Ja skype koristim samo kada zovem nekoga ko i sam ima skype, tada je beslatno. Sa Voip Stuntom su neke zemlje skroz besplatne kao npr USA. Mora da se uplacuje kredit npr svakih 100 dana da bi i ostale besplatne ali to je meni ok, Srbija ionako nije gratis pa se kredit potrosi. Mislim da se moze uplatiti smesna cifra od 5 ili 10 eura. Srbija preko Voip Stunta kosta 0,045 eura dok preko skypa kosta 0,095. Sve ove zemlje (sem Poljske) koje je Aca nabrojao su npr na Voipu skroz besplatne (na fiksne telefone).
Evo sajt ako nekoga zanima, ja ga imam vec neko vreme i prilicno sam zadovoljna. :)

http://www.voipstunt.com/en/index.html

E NIJE FORA DA ME MINIRAS!!!
 
hanibal77:
e choko,a je l mozes da zoves preko toga one koji nemaju net,nego na telefon?meni je za to skype skup a voipe cheap stalno prekida vezu i oduzima ti po 20 min smo na povezivanje,tako da od 800min iskoristis 200:roll:
Mozes, tako ja zovem i ide skroz ok. Nisam dozivljavala neke velike prekide, smetnje ili tako nesto. Naravno da se desi ponekada ali tako je valjda sa svim tim programima. Eh da meni je malo slab mikrofon, pa me druga strana slabije cuje ali sa starim slusalicama nisam imala problema. Moracu da kupim nove. Nemam pojma, meni je Voip Stunt ok, probaj, mozda ce i tebi biti. Mislim da kada ga tek instaliras imas fore nekoliko minuta (puta) da isprobas besplatno pa onda moras da uplatis.

@Aco

Nisam imala nameru da te miniram. :lol: Samo sam rekla cime sam JA zadovoljnija.
 
chokolada:
Mozes, tako ja zovem i ide skroz ok. Nisam dozivljavala neke velike prekide, smetnje ili tako nesto. Naravno da se desi ponekada ali tako je valjda sa svim tim programima. Eh da meni je malo slab mikrofon, pa me druga strana slabije cuje ali sa starim slusalicama nisam imala problema. Moracu da kupim nove. Nemam pojma, meni je Voip Stunt ok, probaj, mozda ce i tebi biti. Mislim da kada ga tek instaliras imas fore nekoliko minuta (puta) da isprobas besplatno pa onda moras da uplatis.

@Aco

Nisam imala nameru da te miniram. :lol: Samo sam rekla cime sam JA zadovoljnija.
super probacu.hvala;)
 
chokolada:
Mozes, tako ja zovem i ide skroz ok. Nisam dozivljavala neke velike prekide, smetnje ili tako nesto. Naravno da se desi ponekada ali tako je valjda sa svim tim programima. Eh da meni je malo slab mikrofon, pa me druga strana slabije cuje ali sa starim slusalicama nisam imala problema. Moracu da kupim nove. Nemam pojma, meni je Voip Stunt ok, probaj, mozda ce i tebi biti. Mislim da kada ga tek instaliras imas fore nekoliko minuta (puta) da isprobas besplatno pa onda moras da uplatis.

@Aco

Nisam imala nameru da te miniram. :lol: Samo sam rekla cime sam JA zadovoljnija.

Ja mogu da ti dokazem da taj tvoj cheap ili kako vec nije besplatan. Za 10 eura imam 588 minuta razgovora sa skajpom to je skoro 1 sat dnevno gledano na 100 dana. Niko normalan ne telefonira po 1 sat svaki dan i caska u prazno. Dakle meni ovih 10 eura moze da traje i po 3 4 5 6 meseci. A preko tog tvog ako za 100 dana ne potrosim kredi meni uzimaju kredit. Nisu oni dobri pa su smislili besplatno nego tacno znaju koliko prosecan covek telefonira i koliko ima vremena za telefoniranje pa su lepo izracunali sve.
 
Aca_Banovani:
Ja mogu da ti dokazem da taj tvoj cheap ili kako vec nije besplatan. Za 10 eura imam 588 minuta razgovora sa skajpom to je skoro 1 sat dnevno gledano na 100 dana. Niko normalan ne telefonira po 1 sat svaki dan i caska u prazno. Dakle meni ovih 10 eura moze da traje i po 3 4 5 6 meseci. A preko tog tvog ako za 100 dana ne potrosim kredi meni uzimaju kredit. Nisu oni dobri pa su smislili besplatno nego tacno znaju koliko prosecan covek telefonira i koliko ima vremena za telefoniranje pa su lepo izracunali sve.
Neko caska po sat vremena sa rodbinom. Evo ja najmanje deset minuta pricam sa jednim roditeljem.(a gde su brat i sestra) i dobro se preracunavam gde je jeftiniji rezgovor:)Ne znas ti sta je kad si daleko od svojih:) usput cujem da si dobar stomatolog
 
pile_babino:
Neko caska po sat vremena sa rodbinom. Evo ja najmanje deset minuta pricam sa jednim roditeljem.(a gde su brat i sestra) i dobro se preracunavam gde je jeftiniji rezgovor:)Ne znas ti sta je kad si daleko od svojih:) usput cujem da si dobar stomatolog

Cek nisam jos stomatolog al cu biti.

Dakle tvrdis da svaki dan 1 sat razgovaras telefonom sa rodnom zemljom tj imas medjunarodne razgovore?
 
pile_babino:
Ma ne svaki dan:) Sorry nisam lepo procitala tvoj post. Sve ukupno izadje oko sat vremena za mesec dana. Dobar je Skype ali i ovo je jos jeftinije

E pa vidis, vama iz inostranstva to jeste jeftinije. Ali moja ciljna grupa su ljudi iz srbije. Nekome ko razgovara iz srbije 1 sat mesecno sa preko baricom mnogo se vise isplati da uplati 10 eura na skajpu koji ce da mu traju godinu dana nego 10 evra preko tog vaseg koji ce da traju 100 dana. Posto ih nece potrositi sigurno znaci ono sto ne potrosi ce da mu ode.

Usput nagovoricu skajp da spusti cenu!!!
 
Aca_Banovani:
Ja mogu da ti dokazem da taj tvoj cheap ili kako vec nije besplatan. Za 10 eura imam 588 minuta razgovora sa skajpom to je skoro 1 sat dnevno gledano na 100 dana. Niko normalan ne telefonira po 1 sat svaki dan i caska u prazno. Dakle meni ovih 10 eura moze da traje i po 3 4 5 6 meseci. A preko tog tvog ako za 100 dana ne potrosim kredi meni uzimaju kredit. Nisu oni dobri pa su smislili besplatno nego tacno znaju koliko prosecan covek telefonira i koliko ima vremena za telefoniranje pa su lepo izracunali sve.
Evo ja sam nenormalna pa kada zovem dugo pricam. :lol: Naravno ne zovem svaki dan ali kada nazovem ne razgovaram 10 minuta. I ne znam gde si procitao da posle 100 dana uzimaju kredit, ja to nisam videla (niti mi se dogodilo). Pise da ako se kredit u roku 100 besplatnih dana (koji vaze samo za odredjene zemlje) ne uplati ponovo onda ne razgovaras npr sa USA vise besplatno nego trosis taj kredit. Tada USA kosta 0, 010 sto je ponovo jeftinije nego ono sto skype nudi, buahahaha! :lol: I ne znam zasto Voip Stunt nazivas kao taj "moj" :lol: kamo srece da sam ga ja izmislila, vec bih zaradila na Hani. :lol: Ne razumem stvarno zasto se toliko przis, ja koristim skype svaku vece i stvarno sam zadovoljna ali ne pada mi na pamet da njima uplacujem kredit kada kod nekog drugog mogu proci mnogo jeftinije.

Srecno u nagovaranju skypa da spusti cene. :lol:
 

Back
Top