’Volim te’ je uvek citat!?

Anca Valo

Obećava
Poruka
80
"Iako je to nesto najneoriginalnije sto dva bica mogu da kazu jedno drugom, zasto i dalje svako od nas zudi za tim da to cuje? ’Volim te’ je uvek citat. Nisi prvi koji si izgovorio te reci, niti sam ja prva osoba koja je to rekla, a ipak, kada ti to izgovaras i kada to ja cinim, govorimo kao divljaci koji su otkrili dve reci i obozavaju ih. Bile su predmet mog obozavanja, ali sada sam usamljena stena u koje se pretvorilo moje telo."
Sta vi mislite?
 
pa upravu si jeste citat ali svi mi volimo to da cujemo,mene nekad smori da to govorim devojci ali kad ona meni to nekaze smorim se skroz imas osecaj kao da te vise nevoli,predpostavljam da se i ona tako oseca.I jos jedna stvar nekako ta rec u pocetku je super ali posle nekog vremena gubi na vrednosti,ja imam osecaj kao da neiskazuje dovoljno sve emocije koje osecam!
 
Te reci se pazljivo izgovaraju...ni previse, ni premalo.....jer onda zaista gube znacenje.....nekad su potrebne, da bi potvrdile ljubav koju osecamo i kako bi nam stavili do znanja da se osecanja nisu promenila.....

Inace nije moranje svaki put to da cujem, cak bi mi i cesto izjavljivanje smetalo....dovoljno je kad me poljubi i kaze kako sam super napravila kolac i naravno sve smaze, kad me pogleda kao da me svlaci pogledom, pljesne po guzi i...to necu kazem...nije vas briga... :lol: :lol: ....itd...itd....bitno je, da se ljubav OSECA....
 
Volim te Anca Valo!!!!!!!!!!! :) Ne zvuci bas nesto kada to kazes samo da bi izgovorio.Ali ipak misllim da ima stvarno jako znacenje i efekat kada ti jednostavno dodje da to kazes nekome i izgovoris to,a da ni ne pomislis kako ce zvucati sve dok ne vidis izraz na njegovom/njenom licu i shvatis.I mislim da ako to govoris pravoj osobi,jednostavno ne mozes reci tako nesto previse puta.Ja to devojci govorim svaki dan po vise puta vec dve godine i svaki put vidim sjaj u njenim ocima kada je srecna i manju ljutnju kada ne moze da me smisli.Ja isto uvek zablistam kada to cujem :D
 
Anca Valo:
"Iako je to nesto najneoriginalnije sto dva bica mogu da kazu jedno drugom, zasto i dalje svako od nas zudi za tim da to cuje? ’Volim te’ je uvek citat. Nisi prvi koji si izgovorio te reci, niti sam ja prva osoba koja je to rekla, a ipak, kada ti to izgovaras i kada to ja cinim, govorimo kao divljaci koji su otkrili dve reci i obozavaju ih. Bile su predmet mog obozavanja, ali sada sam usamljena stena u koje se pretvorilo moje telo."
Sta vi mislite?
rec volim te nas sve pretvara u lazove samo par njih imaju pravo da kazu to
 
Anca Valo:
"Iako je to nesto najneoriginalnije sto dva bica mogu da kazu jedno drugom, zasto i dalje svako od nas zudi za tim da to cuje? ’Volim te’ je uvek citat. Nisi prvi koji si izgovorio te reci, niti sam ja prva osoba koja je to rekla, a ipak, kada ti to izgovaras i kada to ja cinim, govorimo kao divljaci koji su otkrili dve reci i obozavaju ih. Bile su predmet mog obozavanja, ali sada sam usamljena stena u koje se pretvorilo moje telo."
Sta vi mislite?
Nema rijeci koje izgovaramo, a koje smo mi prvi rekli...
Da bismo izbjegli da citiramo sve te toliko puta rabljene rijeci, mozda bi bilo najbolje da ukinemo jezike i jednostavno zacutimo?!
 

Back
Top