Rusija cestitala Nikolicu na izboru

Jerry Ropero:
ne zelimo mi lose odnose sa njima nego oni zele da imaju lose odnose sa nama. eto srbija vec 7 godina vodi dupelizacku uvlakacku podanicku politiku prema zapadu i kakav rezultat imamo 2007 godine. sta smo dobili od toga?

dobili smo da hoce da nam uzmu kosovo. to je bas odlican rezultat .

Како шта смо добили?! Добили смо 1.000.000 незапослених, у бесцење продата предузећа и фабрике, здравство које се плаћа, школство које се плаћа, економске (астрономске за наша примања) цене хране,лекова, комуналија, струје, бензина, телефона,....и шансу да можда за 20 година уђемо у ЕУ - ако тада још буде постојала!!! :-D
 
e da je bilo pameti pre 7 godina pa da imamo radikalski hleb od tri dinara sve fabrike u pogonu narod zadovoljan a sa drvecja rastu kinder-chokoladice koje nema ko da bere jer su svi do jednog zaposleni, pa i deca.

mislim, nemojmo sra.ti kako je sad gore nego pre.
osim ako niste ljubitelji inflacije i redova za lebac.
 
Е више с том инфлацијом к'о Шваба тра-ла-ла. Инфлација је била крајем 1993. године, па смо уз помоћ чекова преживели, док данас људи умиру од глади у "демократској" Србији, чекајући на ред за улазак у ЕУ!!! 7 година након "демократских" промена!!!
Читај фељтон у Гласу о најсиромашнијим породицама у Србији!
 
Duh Sekire:
Прави пријатељи честитају победнику, како је ред. Не уцењују и не условљавају 8)

ja bih se upitao da li mi je prijatelj onaj koji me podrzava da se suprostavljam jacem???
nekako ispada da vas gura [ u konfrotaciju sa "ostatkom" sveta] a nema obecanja da ce vas, ono bas podrzati do kraja... licno bih vise voleo da taj moj prijatelj pokaze zube mom neprijatelju e onda ...
 
adem_ks:
ja bih se upitao da li mi je prijatelj onaj koji me podrzava da se suprostavljam jacem???
nekako ispada da vas gura [ u konfrotaciju sa "ostatkom" sveta] a nema obecanja da ce vas, ono bas podrzati do kraja... licno bih vise voleo da taj moj prijatelj pokaze zube mom neprijatelju e onda ...

To nešto k'o tvoj friend što je pokazao zube nama, pa ste se onda uskurčili da tamanite Srbe i sve što je srpsko na Kosmetu? Junaci ste, nema šta...

Ne brini ti za nas, molim te...
 
Strela:
Е више с том инфлацијом к'о Шваба тра-ла-ла. Инфлација је била крајем 1993. године, па смо уз помоћ чекова преживели, док данас људи умиру од глади у "демократској" Србији, чекајући на ред за улазак у ЕУ!!! 7 година након "демократских" промена!!!
Читај фељтон у Гласу о најсиромашнијим породицама у Србији!


Ti hoces da kazes " Kako se nekad lepo zivelo u Srbiji" EE pa sad ce opet tako lepo da bude . Samo ce prvo da ti se pobune muslimani u raskoj oblasti, pa Narod i to srpski u vojvodini. Prikljucice im se Madjari i ostali. Pobuna protiv protuva i hulja iz tzv, radikalne stranke koji imaju zadatak da bioloski istrebe srpski narod.
 
Poliglota:
Ti hoces da kazes " Kako se nekad lepo zivelo u Srbiji" EE pa sad ce opet tako lepo da bude . Samo ce prvo da ti se pobune muslimani u raskoj oblasti, pa Narod i to srpski u vojvodini. Prikljucice im se Madjari i ostali. Pobuna protiv protuva i hulja iz tzv, radikalne stranke koji imaju zadatak da bioloski istrebe srpski narod.
Radikali imaju većinu u Vojvodini...
 
U Srbiji nije dobro, slazem se. Ali ajde malo bolje napregni vijuge pa se seti zaista stanja stvari pre 2000-te. Svih prevara, opasnosti i ponizenja kojima je komunisticko-radikalska vlast ubijala ovaj narod. Danas cujem Vucica, puna mu usta SLOBODE!!! A sta bi '99-te kada su hapsili, ubijali, i pljackali sve one koji drugacije misle, pisu..nije tada tako vatren bio u odbrani slobodne.
Ipak je danasnji zivot izvesniji od onog onda. Znas koliko zaradjujes, a prosecnih danas 280e je ipak vise nego nekadasnjih 80 maraka ili 2-3 marke, pune su prodavnice, benzin kupujes na pumpama a ne od komsije na cosku, mozes dakupujes na kedu, lizing, stambeni krediti... A sve to bi bilo mnogo bolje da nam premijer nije bio kostunica smota nego neko sposobniji i energicniji.
Tranzicija je bad period bio za sve zemlje istocne evrope, a to sto mi vecito kasnimo sa svim je nas najveci problem. Ona je mogla biti mnogo brza da "patriote" nemaju ideju vracanja komunizma u Srbiju i pored toga sto ga se i Rusija odrekla. Zato, posebno ti strelo, ne lupetaj!!!
 
Strela:
Како шта смо добили?! Добили смо 1.000.000 незапослених, у бесцење продата предузећа и фабрике, здравство које се плаћа, школство које се плаћа, економске (астрономске за наша примања) цене хране,лекова, комуналија, струје, бензина, телефона,....и шансу да можда за 20 година уђемо у ЕУ - ако тада још буде постојала!!! :-D


Da a sad ce radikali lepo da nastave cepanje srbije na komadice. Dakle idemo prvo raska oblast pa vojvodina Zadatak radikalnih govana je da svedu srbiju na beogradski pasaluk.

Sa RADIKALIMA SRBIJU CEKAJU SAMO NOVI PORAZI
 
Архангел:
Da ne kažemo kako je država oštetila većinu nas. :wink:
Ko opravdava onakvo stanje u zemlji taj je ili debelo profitirao od toga ili je... :roll:

Нервира ме више кад неко говори као да је десет година било инфлације! Живела сам овде и тачно знам како је било. Целе 1993. је било инфлације, да би задња 4 месеца прерасла у хиперинфлацију, коју су већина грађана пребродили или чековима, девизним уштеђевинама, или пошиљкама из иностранства. Данас кад се сетим тога, жао ми је само што се нисам усудила да позајмим 200 марака и та задња 4 месеца 1993. би ја и моја породица прегрмели без већих проблема.
 
Jerry Ropero:
ne zelimo mi lose odnose sa njima nego oni zele da imaju lose odnose sa nama. eto srbija vec 7 godina vodi dupelizacku uvlakacku podanicku politiku prema zapadu i kakav rezultat imamo 2007 godine. sta smo dobili od toga?

dobili smo da hoce da nam uzmu kosovo. to je bas odlican rezultat .


Magarce siptari su vodili dupelizacku politiku i dobili drzavu. A radikali nas teraju da vodimo politiku KURCENJA da bi opet dobili po picki, dok se oni budu baskarili na Kubi i prebrojavali kintu koju ce zaraditi kao siptarsko ustaski placenici
 
Strela:
Нервира ме више кад неко говори као да је десет година било инфлације! Живела сам овде и тачно знам како је било. Целе 1993. је било инфлације, да би задња 4 месеца прерасла у хиперинфлацију, коју су већина грађана пребродили или чековима, девизним уштеђевинама, или пошиљкама из иностранства. Данас кад се сетим тога, жао ми је само што се нисам усудила да позајмим 200 марака и та задња 4 месеца 1993. би ја и моја породица прегрмели без већих проблема.
Hiperinflacija je fenomen koji se jedino mogao naci u Srbiji krajem 20-tog veka, Zar da se ponosimo necim sto je osiromasilo narod, drzavu, ruiniralo ekonomiju??? A tebi sad zao sto nisi imala 200maraka pa nisi ucestvovala u sunovratu srpskog drustva. E bas si curka!!!!
 

Back
Top