Natasa Kandic,sta mislite o njoj?

Pavle_the_Great

Početnik
Poruka
27
Posto sam ja zapoceo ovu temu ja cu prvi da kazem i svoje misljenje....
Natasa Kandic kao predvodnik i njene manje"sestre"Sonja Biserko,Sanja Liht i Biljana Kovacevic Vuco su nesto najgore sto je moglo da se dogodi Srbiji.
Pa sta reci za Natasu Kandic kad ju je Stjepan Mesic(za koga ne treba trositi reci)odlikovao za zasluge!Pa i idiotima je jasno za koga takva zena radi!Za Srbiju definitivno ne!
Njen je jedini cilj da radi konstantnu medijsku kampanju i da nam natura kolekivnu krivicu za neke ratne zlocine koji su se mozda desili u Hrvatskoj i Bosni.
Moje pitanje zasto se ne zabrani rad takvim nevladinim organizacijama i takvim osobama?
Takve ljude treba proterati iz Srbije!
Bas sam skoro pricao sa drugom i raspravljali smo koliko bi ljudi doslo da gleda njeno javno pogubljenje na Terazijama........Nismo mogli bas da zakljucimo koliko,ali smo se slozili da bi dosao veliki broj ljudi.
Aj iskreno ljudi da li biste dosli da gledate ovakvu scenu.
Natasa Kandic cuci na kolenima sa vezanim rukama iza ledja,prilazi joj dzelat onako srednjevekovno obucen,sa starim srpskim seljackim oruzjem sekirom,postavlja joj glavu na panj i udara po njenom vratu,siklja krv,a neka prijatna atmosfera se pomalja kroz vazduh,evo sada kada pomislim na tako nesto podju mi suze od radosti,a onda njenu glavu nabiti na neku koplje da bude za primer drugim izdajnicima svoje zemlje.
Eh sto ne zivimo u srednjem veku,tada bismo ovaj problem mnogo lakse resili.....
 
Pa sad predvodnik je verovatno zbog toga sto je sigurno neka jaca faca finansira za razliku od ovih ostalih ali kad je IQ u pitanju mislim da je ubedljivo na dnu u ovoj konkurenciji tj kolje se sa ovom Vuco. Ona Biserko je namazana a Liht isto nije glupa.

Sto se ostalog tice ,njenog bozanskog izgleda itd....tu je svaki komentar suvisan.
 
Uh a koliko bi ja voleo: Seselja, Vucica, Tomu Nikolica i ostale radikale da vidim na trgu pa tupom sekirom po glavi. Udaris jednom oni se koprcaju pa opet udaris sve dok se glava ne odvoji od tela. A pre toga bi prvo trebalo pogubiti njihove porodice dok to gore pomenuti.
 
love4ever:
Ona je jedna divna, radna i postena zena, dobra majka i domacica

:D :D :D :D :D

Нека дођу у Бијељину и прошетају се мало градом, па да им ми из РС покажемо шта мислимо о њима. Сјећам се да је један чича, ваљда дошао из Србије, споменуо пред изборе да ће можда да гласа за Чеду, па мало је фалило да остане без главе, а шта би радили Кандићки и њеним симпатизерима па то не смијем ни да замислим. Нисмо ми овдје насилни, али када неко толико понижава нашу борбу за голи опстанак, и не може да очекује другачије поступање.
 

Back
Top