pitanje-vazelin i ginekologija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: pitanje-vazelin i ginekologija

Početnik
    Učlanjen
    08.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pitanje-vazelin i ginekologija

pre svega da kazem da se nalazim u inostranstvu i zapanjena sam tretmanom
    o cemu se radi:
    prosle nedelje sam osetila promene u vagi'nalnom predelu,imala sam odnos sa deckom i koristio je kondom sa lubrikantima,verujem da me je to iziritiralo pa sam dobila pojcani sekret -cudan jako,bele grudvice prvo pa se to promenilou pojacni sluzavi sekret blo zuckaste boje i na kraju pojacan neprijatan miris plus svrab i pevckanje prilikom mokrenja u prvih par dana cak i natecenost
    otisla sam kod lekara i zapanjena sam da ovde ginekoloski pregled vrsi lekar opste prakse
    pregledao me je iznela sam mu problem covek me je pregledao i po nnjemu nista nije neobicno... i prepisao mi je da mazem vazelin!!!!!
    pitala sam ga sta ako se ne osecam dobro sta onda on me ubedjuje da je sve ok,a ja znam da nije!!!!!!!!!!
    ne znam sta da radim za tri meseca se vracam kuci tek,da li da uzmem vazelin i smem li da mazem to kako spolja tako i unutra(unutrasni deo vagine) ocigledno je da ovde nista necu dobiti jer sam pitala za vaginalete a on mi je odgovorio da to nije praksa ovde da se prepisuju vaginalne tablete
    pitanje se odnosi na upotrebu vazelina-da ili ne
    zapanjila sam se kad mi je rekao da sam mlada da idem kod ginekologa jer mi je 26 godina ovde je praksa da se ide tek oko 30.god.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pa jel moguce?
    inace nalazim se u holandiji mozda neko zna sta da mi preporuci umesto vazelina sta da kupim jer se stvarno ne razumem a koliko vidim pomoc vas nije adekvatna..........

hvala unapred

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano Re: pitanje-vazelin i ginekologija

Ne mozes nista da kupis jer se tamo bez recepta nista ne da kupiti, a i ne znamo sta da kupis kad ne znamo sta ti je. Kad dodjes u BEograd uradi potrebne laboratorijske pretrage. a u medjuvremenu odrzavaj dobru higijenu i koristi kondom. Vazelin nema potrebe da mazes. I upsut - vide li ti onolku zalepljenu temu GINEKOLOGIJA?
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Sredstvo kao vazelin (vaginalna upotreba)
    Autor brat_pajica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 12:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •