Konačno da im vidimo leđa

drvasic

Primećen član
Banovan
Poruka
887
Bilo je mučno gledati ih kako plaču i na kolenima mole Koštunjavog da ih uzme, kao mala deca kad stanu pred roditelja pa pruženih ručica očekuju da ih uzme u naručje. Ali Koštunjavi nema decu , on voli samo mačke............. baš je bilo ........
A onaj retard iz bivšeg otpora je bio najubedljiviji.
Konačno ih više nećemo gledati, sad još da ih oduvamo na novim izborima i da ih više nikad niko ne pomene ni u šali.
 
Ma izeli ste ih
Bili ste do jaja
A sad sta da se vrattimo na korijenje, kacamak, pecine i svinjski sapun.
Fala
Ja sam ocigledno domaci izdajnik jer volim da jedem malo finije stvari od korenja, da mirišem, da čitam i pišem i na drugim jezicima a ne samo na svom, da se stidim što me predstavljaju primitivci koji i odela ne umeju da nose
 
drvasic:
Bilo je mučno gledati ih kako plaču i na kolenima mole Koštunjavog da ih uzme, kao mala deca kad stanu pred roditelja pa pruženih ručica očekuju da ih uzme u naručje. Ali Koštunjavi nema decu , on voli samo mačke............. baš je bilo ........
A onaj retard iz bivšeg otpora je bio najubedljiviji.
Konačno ih više nećemo gledati, sad još da ih oduvamo na novim izborima i da ih više nikad niko ne pomene ni u šali.


hehe odlicna analiza druze. cista petica za temu :D . Pozdrav.
 
Druže Tito mi ti se kunemo

Godine su prošle pune muka.
Ginulo se za slobodu nijemo.
Ili s pjesmom umesto jauka,
Druže Tito mi ti se kunemo.

Veselje se širi na sve strane,
sad slobodno po zemlji idemo.
Al' velike pamtićemo dane,
Druže Tito mi ti se kunemo.

Praznik s'lazi na ulice naše,
u oblake da letimo smjelo.
Naše pjesme svi neka se plaše,
Druže Tito mi ti se kunemo.
 
drvasic:
Bilo je mučno gledati ih kako plaču i na kolenima mole Koštunjavog da ih uzme, kao mala deca kad stanu pred roditelja pa pruženih ručica očekuju da ih uzme u naručje. Ali Koštunjavi nema decu , on voli samo mačke............. baš je bilo ........
A onaj retard iz bivšeg otpora je bio najubedljiviji.
Konačno ih više nećemo gledati, sad još da ih oduvamo na novim izborima i da ih više nikad niko ne pomene ni u šali.

Да, дааааааа......било је кукања све до свитања......ахахахаааааа....ма мЛого су смешни.....
али мени је најсмешнији био Динкић који се подгојио и очигледно кварцовао негде као и циганштура Батић - били су потпуно мокри од зноја..... :lol: :lol: :lol:

 
drvasic:
Bilo je mučno gledati ih kako plaču i na kolenima mole Koštunjavog da ih uzme, kao mala deca kad stanu pred roditelja pa pruženih ručica očekuju da ih uzme u naručje. Ali Koštunjavi nema decu , on voli samo mačke............. baš je bilo ........
A onaj retard iz bivšeg otpora je bio najubedljiviji.
Konačno ih više nećemo gledati, sad još da ih oduvamo na novim izborima i da ih više nikad niko ne pomene ni u šali.


Ne znam na koga mislis DS nije na vlasti vec 4 god.... Dakle mi gledamo njima ledja odavno... Okrenuli su oni narodu ledja odavno... Ne mislim na DS vec na DSS...
 
Juce je Petrovic u Poligrafu b92 J.Cosicu dao izjavu da ako i SRS dobije podrsku od DSS ne znaci da vladu ne mogu formirati DS i DSS.
Sad ima tu ono duplo Cajper, tako ce i biti: Krajnja levica, umerena levica sa nacionalnim nezaboravom i pametna desnica.To bi vec bilo po ukusu vecine koji su glasali, prve tri stranke, a ovi sa Cedom i Dinkicem na iskuvavanje, mislim da i td.
 
drvasic:
Bilo je mučno gledati ih kako plaču i na kolenima mole Koštunjavog da ih uzme, kao mala deca kad stanu pred roditelja pa pruženih ručica očekuju da ih uzme u naručje. Ali Koštunjavi nema decu , on voli samo mačke............. baš je bilo ........
A onaj retard iz bivšeg otpora je bio najubedljiviji.
Konačno ih više nećemo gledati, sad još da ih oduvamo na novim izborima i da ih više nikad niko ne pomene ni u šali.

Дакле, не да су били дебилни и патетични, а неки су били на ивици суза и нескривеног мољакања Коштунице, уствари мало моле, а мало прете и вређају... :-D
А ретард, бивши отпораш Срђан Миливојевић је био слика и прилика лудила које влада у "демократском блоку". Онако "надахнут" говор нисам до сада чула са скупштинске говорнице! До њега је седео још један ретард, који се све време онако блентаво смешио и непрекидно жмиркао - неки тик ваљда, или урођена гримаса... :-D

Гледаћемо их на жалост, до локалних избора и смене управних одбора у свим предузећима, дубоко су укорењени. Не заборави да је ДС у Београду већ 10 дугих година на власти!
 
Strela:
Дакле, не да су били дебилни и патетични, а неки су били на ивици суза и нескривеног мољакања Коштунице, уствари мало моле, а мало прете и вређају... :-D
А ретард, бивши отпораш Срђан Миливојевић је био слика и прилика лудила које влада у "демократском блоку". Онако "надахнут" говор нисам до сада чула са скупштинске говорнице! До њега је седео још један ретард, који се све време онако блентаво смешио и непрекидно жмиркао - неки тик ваљда, или урођена гримаса... :-D

Гледаћемо их на жалост, до локалних избора и смене управних одбора у свим предузећима, дубоко су укорењени. Не заборави да је ДС у Београду већ 10 дугих година на власти!
Neka, znaš ovaj trenutak je kao kad staneš na zmiju i samo joj glava viri, pitanje je tvoje odluke kad ćeš je zgrabiti za vrat i otkinuti glavu.
 
Mali_Oglasi:
Ne znam na koga mislis DS nije na vlasti vec 4 god.... Dakle mi gledamo njima ledja odavno... Okrenuli su oni narodu ledja odavno... Ne mislim na DS vec na DSS...

Пази бога ти, сад ће још ДС да се прогласи за опозицију! :evil:
Ко има функцију председника државе, власт у главном граду ( у Београду су на власти 10 година) и у другим градовима, ко "држи" управне одборе најјачих фирми и јавних предузећа, не да није опозиција, него је "тешка" власт!
 
E ovo je vec laganje za tri medalje.

Srdjan Milivojevic je dobio jedan od najjacih aplauza, a jedino ko je hteo da propadne od blama su radikali. Tomislav Nikolic je izasao i poceo da zakureta u fazonu, ko je Milivojevic da njemu nesto prigovori kada taj Toma Nikolic ima toliko lupetanja u skupstini da od toga moze da se napravi 10 knjiga...

Potopio ga je tamo gde je najtanji. Sa radikalima tako i treba. Drugacije nema smisla.
 

Back
Top