''VIP'' VELIKI BRAT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Pre neki dan nas je javnost upoznala sa ''VIP'' ukućanima ... smešno mi to ''VIP'' kad ni jedan od njih zapravo i nije tako ''poseban''.
Zašto su baš izabrali njih?
Šta mislite, koji su još motivi njihovog dolaska u Kuću .... sem onih 50.000Eura koje golicaju maštu svih njih?
Ko bi mogao biti pobednik? (jeste rano ali ... ajmo malo prognoziranja)

U ovoj temi ne bih volela da se baziramo na prepričavanje dnevnih dogadjaja ... nego prosto da damo svoje mišljenje i malo raspravimo o tom ''kvaru u kući''.

Za moj ukus, svi se previše trude da ostave utisak i budu ''dosledni sebi''
c022.gif
 
Od kad znam za sebe znam i za Laleta, a od kad znam za Laleta znam da me iritira :D
Što se mene tiče cela ekipa je bzv...
Očekivala sam neke face... čak sam pomislila da može biti zanimljivo gledati ih u različitim zadacima raznima, ali ove neću gledati sigurno
 
Upravo to ... ja mislim da je njima učešćem u VB samo data prilika da se vrate u svet koliko toliko poznatih ..... sem Mace, koji je aktivan po nekim domaćim serijama, svi ostali su davno zaboravljeni ili još nisu poznati
 
E ovaj show vec ima smisla gledati...ali letimicno.
Za sada mi je Pedja d boj najbolji, uvek dajem prednost tim staaarim kul rokerima (pa roker je, zar ne?), covek od jednog hita, sa sve onim kuuuul glasom...ma, srpski Rod Stewart...hehehe...
Onaj cica maca... nije li malo previse, kad je neko toliko ruzan, a jos to naglasava najbolje moguce...Prosto me nadahnjuje kad ceska onu njegovu bajnu guzu...ah...
I da. Ona Olja, devojka toliko potencira tezu o "normalnosti" svoga bica da me ozbiljno baca u rebus...Ljuuuudi, ja zelim da dokazem samo da sam normalna i nista vise...ijopet, ijopet...hm...
A ostali...sta ja znam...znam samo da se hanuma ni ne vidi ni ne cuje...
I tako...
 
slazem se da su dosli tu samo da povrate popularnost! jer kad pogledate 95% njih se nije pojavljivalo u srbiji dosta dugo. ko je ona marta? kad ste je poslednji put gledali? pa danijela, pa crnogorac, a za bosance da ne pricam... ili ona slikarka! objasnite mi, kako je ona VIP.
Oni koji i jesu VIP su dovoljno pametni da ne budu unutra!

Mislim da ce pobediti fudbaler jer sam cula da ima kesa i po, da kad izlazi trosi po 10 000 evrapo veceri, tako da mislim da za njega ovi 50 000 nisu nista, da ga ta pohlepa zanovcem nece tolik vuci i da ce zbog toga pobediti! Kontam da ce te pare dati u neku skolicu fudbala, a dok bi Goga, ako pobedi, ne daj ti Boze, dala na cipele i sl.

A ukoliko se stvarno desi da pobedi jedna glupa Goga, zaklinjem se ovde, da ja TV vise necu upaliti'! A kakva je Srbija, pobedice glasovima... :(
 
@Srecice, ne brini, nece Gogzila pobediti sigurno...
Nego, znas Martu iz onog starog filma o hercegovackoj virdzini...Znas sigurno...

Ali kad sam cula da je fuZbaler rekao da je jednom usao u diskoteku u petak popodne,a izasao u nedelju ujutru...:lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top