Ko vam je najodvratniji?

kololoco

Zainteresovan član
Poruka
432
Medju zaista sjajnom plejadom zlih i odvratnih lica koja su juce defilovala govornicom ko je na vas ostavio najgori osecaj u stomaku. Aligrudic, Sormaz, Vucic, Nikolic, ona Radikalka ogavna sto ne mogu da se setim kako se zeza, Dacic, Obradovic,...?
Meni je licno favorit briljantni Aligrudic sa svojim nepostojecim usnama koja konstantno nesto stisce dok se kao nervira jer mu izdajnici i Solanine sluge objasnjavaju da ako oni traze i MUP i BIAu da oni traze monopol, a ne oni koji traze da se te dve podele. Ja sam licno posle 5 puko i kad bi se neko od doticnih pojavio sam iskljucivao ton. Stavio bih i anketu ali ne znam kako.
 
svetolik trpkovic:
a meni patriote iz dijasere

Prvo pogledaj podatak koliko "patriote iz dijasere" posalju i ostave Srbiji deviza, pa onda stavi prst na celo i dobro se zapitaj ;)

p.s. u slucaju da si hrvat, izvinjavam se, jer vama i pored "patriota iz dijasere", devize donose i stranci :D , a opet ako si "srbin" dovoljna je samo cinjenica da je "Kuca Cveca" i dalje NAJVECA turisticka atrakcija glavnog grada da nam svima bude jasno koliko koristi imate od ostalih mimo "patriota iz dijasere"

:D
 
Naciona|demokrata:
Prvo pogledaj podatak koliko "patriote iz dijasere" posalju i ostave Srbiji deviza, pa onda stavi prst na celo i dobro se zapitaj ;)

p.s. u slucaju da si hrvat, izvinjavam se, jer vama i pored "patriota iz dijasere", devize donose i stranci :D , a opet ako si "srbin" dovoljna je samo cinjenica da je "Kuca Cveca" i dalje NAJVECA turisticka atrakcija glavnog grada da nam svima bude jasno koliko koristi imate od ostalih mimo "patriota iz dijasere"

:D
pa Srbin sam al nemam nikakvu korist ni od patriota iz dijasere ,niti od hrvata i slovenac koji posecuju kucu cveca mada nemam nista protiv istih .Nemam ja nista ni protiv ljudi iz dijaspore barem ne vecine samo mi se gade oni koji seru kako je" na zapadu sranje ,kako je EU"fasisticka tvorevina' ,kako tamo nista nevalja ,kako je u Srbiji sa 200 ojra plate do jaja " ... i slicno i sve to nam lepo porucuju iz Gezenkirhena ili Ofembaha a u tu divnu i krasnu Srbiju dodju nedelju dana godisnje da pokazu komsiluku nova kola i da se malo otkace .
 
svetolik trpkovic:
pa Srbin sam al nemam nikakvu korist ni od patriota iz dijasere ,niti od hrvata i slovenac koji posecuju kucu cveca mada nemam nista protiv istih .Nemam ja nista ni protiv ljudi iz dijaspore barem ne vecine samo mi se gade oni koji seru kako je" na zapadu sranje ,kako je EU"fasisticka tvorevina' ,kako tamo nista nevalja ,kako je u Srbiji sa 200 ojra plate do jaja " ... i slicno i sve to nam lepo porucuju iz Gezenkirhena ili Ofembaha a u tu divnu i krasnu Srbiju dodju nedelju dana godisnje da pokazu komsiluku nova kola i da se malo otkace .

Mozda nemas direktno, ali definitivno imas indirektno kao i svi u toj drzavi, ali se slazem sa tvojim vidjenjem pojedinih ljudi iz dijaspore. Ipak je 200E premalo, ali 500+ i u slucaju da dvoje rade u porodici je definitivno bolje nego na zapadu, opet pod uslovom da imas svoj krov nad glavom i da se ne poredis sa nekim visokoplacenim strucnjakom (tip: doktor, ing. itd.) na zapadu koji uzima E100 000+ godisnje.
 
Najodvratniji je Vucic. Onaj covek zasigurno ima neke teske psihicke probleme. Prosto je zalostan koliko je jadan, pa i plitkouman.

Na drugom mestu je Natasa Jovanovic sa svojim ljubljenim Tomom Nikolicem. Jedino po cemu se razlikuju od Vucica je to sto nisu bolesno umisljeni. Isto to drugo mesto moze da pripadne i onom liku sto je predsednik opstine Leskovac.

Na trecem mestu, tih uz ove nabrojane dolaze Sormaz i Aligrudic. Retko ljigavi ljudi, kojim se DSS ocigledno ponosi.
 
Meni su juče svi bili jako simpatični.
Od Borke Vučić i njenog: "Ivice, Ivice, nemoj...", preko pomenutog Ivice (koji je poštovao njene godine, ali je kao predsedavajućeg nije fermao ni 2%), preko Aligrudića, Šutanovca, Čede Jovanovića... do Aleksandra Vučića...

Jedino je prosek pokvario Šami, koji (protivno jučerašnjoj praksi) nije nikoga zasuo uvredljivim epitetima.

Još par ovakvih sednica pa da narod stekne kompletnu sliku za koga to u stvari glasa.
 
silikon aca,koji je sve vreme drzao monolog,lagao za zlatnu medalju,manipulisao za platinastu.a i svaki put izgleda ko sve veci potencijal za pravljenje sapuna.ostale sam od njega jedva uspela i da primetim.

aligrudic - zato sto lici na slinu,zato sto je ljigav,i kada govori odaje utisak ko da sluz curi.

i izjava jucerasnjeg dana

silikon aca:
gospodjo vucic,moje i vase vreme tek dolazi!!!
 
Вучић је био жртва малтретирања од стране друге деце (bullying), причо нам је тип из његовог суседства. А и није тешко замислити, јел де
 
jaguar b p:
Вучић је био жртва малтретирања од стране друге деце (bullying), причо нам је тип из његовог суседства. А и није тешко замислити, јел де

Ma meni je mnogo logicnije da je bio zrtva maltretiranja od svojih roditelja, i to na jedan jako bolestan nacin.
 

Back
Top