Kada srce boli ?

sONE_SR:
Ne znam ! Ustvari znam, ali nikako da naletim na neku . . . :(

Ma znam...samo kazem...tako :?

Tako su i mene savetovali kada...pa kada...'ebi ga, kada sam se rastala od njega... :cry:
Da izlazim, da se muvam...da je gomila tipova oko mene i tako...sve ja to mogu da radim...u stvari mi se i ne radi, al' 'ajde, ali ne vredi...dok sve to ne prestane... :roll:

Kod mene je najveci problem sto sam ja najvise, u stvari uvredjena i razocarana...nisam vise ljuta...samo me safata tuga...narocito ovako kasno...pocela kisa...znala sam, cim ja padnem u bedak, da ce neko nevreme... :confused:
 
Onda pada kisa za oboje . . .
Nisam ni ja ljut . . . mada razocaran i/ili hmm . . . znas vec kada nekome verujes, a ono prc . . .ali kada ustanes onda je vec mnogo bolje, zar ne, sunce ti vrati snagu, e sad ako je lose vreme . . .
Inace ne gledam da nadjem devojku kad sam u izlasku vec da se provedem . . . nekako sto je vise trazim ili cekam to je manje ima i sve vise gubim i to malo nade sto imam . . . ponekad osecam da cu vecno da zivim u tuzi i bolu . . . kao da se na to navikavam, ono sta da radim drugo, a ne zelim . . .
 
Daj, covece, osvesti se! Ponasas se kao da je kraj sveta. Isqlirala te, pa sta? Ko je yebe, znas koliko ima lepih, pametnih, dobrih devojaka! Ako nastavis da se samosazaljevas, kad bude trebalo, neces prepoznati pravu stvar i padaces sve dublje i dublje u ocaj, vidim da si tome sklon... Opusti se malo i uzivaj u zivotu, yebote!!!
 
Superior:
Daj, covece, osvesti se! Ponasas se kao da je kraj sveta. Isqlirala te, pa sta? Ko je yebe, znas koliko ima lepih, pametnih, dobrih devojaka! Ako nastavis da se samosazaljevas, kad bude trebalo, neces prepoznati pravu stvar i padaces sve dublje i dublje u ocaj, vidim da si tome sklon... Opusti se malo i uzivaj u zivotu, yebote!!!

Nema tih reci koje mogu zameniti psovku... ((((:
 
totalno te razumem jer sam dosad bila u istem slucaju... Stvarno je tesko kad ne zivis vise za sebe nego za njega! Razumem te , mnogo je tesko ali moras da skrenes paznju na nesto drugo i sa vremenom ce te mozda proci... budi hrabra!!! i strplijva
 
Neka boli i treba da boli.


capture113vz3.jpg
 
Jessica iz francuske:
totalno te razumem jer sam dosad bila u istem slucaju... Stvarno je tesko kad ne zivis vise za sebe nego za njega! Razumem te , mnogo je tesko ali moras da skrenes paznju na nesto drugo i sa vremenom ce te mozda proci... budi hrabra!!! i strplijva
Pa nije tesko, cak sam uzivao, imao sam razloga, ali sada ne znam . . . Idem malo da prosetam, da procistim glavu, mozda sretnem nekog usput . . .
 
Nemas druze mnogo sta da joj kazes. Ja ne verujem u napushavanja i grubosti jednom kad vidis da si ispao....khm, da si pogresno procenio i da ona ne oseca ama bas nista.

Budi jak, udalji se od nje, svhati da te ne voli, procitaj jedan post od Pipi Lanstrupf na temu opsesije, na jednu slicnu temu, pa ce ti biti lakse da shvatis neke stvari i postupis accordingly.
 

Back
Top