Hendrix

Jimi:
Sta mislite o najvecem virtuozu na gitari svih vremena i kakav osecaj kod vas budi njegova muzika...

MA on je legenda!!! Zajedno je sa Jim Morrisonom i Janis Joplin predvodio u to doba novu generaciju. Covek je stvarno virtuoz i zao mi je shto nisam napisao poneshto i njemu na onoj temi gde sam predstavio Jim Morrisona i Janis Joplin
p0z
 
po meni on je uveo buntovnicki rock koji bas sada upotrebljavaju : lupao je zvucnike, palio gitare , pusio travu drogirao se -pa umro,gitaru svirao iza ledja pa na glavi zubima svakako iako za to kazu da je korisitio playbackove.
 
poslusaj nekad neku njegovu stvar i shvatices zasto nije sranje...i nemoj da pricas o necemu sta nit poznajes nit razumes...hendrix je bio odlican muzicar narocito gitarista...eto zato nije sranje, a ako ga to nevolis tvoja stvar
 
Dokazano da je jedan od najboljih gitarista svih vremena,i to sto jedan balavac poput tebe misli da je on sra*e nimalo ne skodi njegovoj reputaciji...tako da ne vidim razlog za postojanje ove teme :!:
 
simpatican lik
ps ne znam ko je reko da je on uveo buntovnicki rok zato sto je palio ozvucenje i gitare. moram da kazem da je to cista gluposy mnogo je vaznije ono sto svira nego ono sta radi na sceni. sta ja nisam buntovnica ako sam na kraju svirke ne razbijem gitaru posto nemam kinte za novu?
ps ps
po tvojo logici avril je buntovnica jer razbija svoju gitaru...AVRIL BUNTOVNICA?????????
 
nancy_spungen:
simpatican lik
ps ne znam ko je reko da je on uveo buntovnicki rok zato sto je palio ozvucenje i gitare. moram da kazem da je to cista gluposy mnogo je vaznije ono sto svira nego ono sta radi na sceni. sta ja nisam buntovnica ako sam na kraju svirke ne razbijem gitaru posto nemam kinte za novu?
ps ps
po tvojo logici avril je buntovnica jer razbija svoju gitaru...AVRIL BUNTOVNICA?????????

Dobro, naravno da je sama muzika veci bunt od nastupa na bini, ali on je bio originalan sa tim razbijanjem gitare, prvi je to uveo (iako se i meni srce cepa kad vidim kako rastura one Stratove i Gibsone)! Svi posle njega su to kopirali sto ih, opet, ne cini manje vrednim.

Ali, Avril - buntovnica? Hahaaaa, sigurno! Bas je umetnost bunta snimati milionske spotove za MTV! :)
 
mislim da je hendrix najveci car i smesno mi je kad ga neko pljuje ti ljudi se tako blamiraju da je to strasno.
hendrix je to tako.......dobro radio! mislim da su on i jim morrison pravi rockeri iako su totalno nesrecni bili i zavrsili tako kako su zavrsili.
s druge strane avril je smesna kao i oni koji je nazivaju pank ZVEZDOM. ko je jos cuo za pank zvezde?
takodje su mi i stonsi bezveze i trulo mi je da tako nafatirani pricaju o pobunama.
HENDRIX JE PRAVI ROCKER!!
jelena
 
lara:
mislim da je hendrix najveci car i smesno mi je kad ga neko pljuje ti ljudi se tako blamiraju da je to strasno.
hendrix je to tako.......dobro radio! mislim da su on i jim morrison pravi rockeri iako su totalno nesrecni bili i zavrsili tako kako su zavrsili.
s druge strane avril je smesna kao i oni koji je nazivaju pank ZVEZDOM. ko je jos cuo za pank zvezde?
takodje su mi i stonsi bezveze i trulo mi je da tako nafatirani pricaju o pobunama.
HENDRIX JE PRAVI ROCKER!!
jelena
sta fali avril? meni je ona bas kul
 
yugoslav:
Po meni, zestok smarac.

Ne kazem da je los, ali je zestok smarac.
Smarac do granice bola.

P.S.Ali ima po koju dobru stvar!!!

Batice, da se razumemo. Za nekoga je on mozda smarach ali ako je smarach onda ne moze da ima po koju dobru stvar. :evil:

Po mom mishljenju, Henrix, pa on je GENIJALAN!! :D
Najbolji gitarista svih vremena, nedostizan, na vrhu.
Jednostavno GENIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :lol:
 

Back
Top