B92 Antisrpski projekat

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
B92 Antisrpski projekat

Mislim da se mora razmotriti problem ove stetocinske kuce i njenog pogubnog uticaja na srpski narod.

Da vidimo prvo ko su vlasnici B92:

B92 trust iz Beograda - 35,5 %
Ist kapital fond (preko Kiparskog Salinka ltd) - 9,5%
Medija divelopment (Soroš) - 39 %
Deksi ko (Slobodan Vučićević) - 9%
Mali akcionari - 7%

B92 trust iz Beograda cine istaknute nevladine organizalcije koje su se vec godinama zalagale za unistenje Srbije i pozivale na ubistvo Srba, bilo od strane Hrvata, muslimana, Siptara ili NATO pakta. Iako su registrovane u Beogradu finansiraju se od americkih poreskih obveznika, sto u nijednoj normalnoj drzavi ne bi bilo dozvoljeno.

Ist kapital fond registrovan na Kipru je investicioni fond u vlasnistvu svedskog politicara Karla Bilta koji je jos pocetkom 90-ih ucestvovao u rasparcavanju Jugoslavije, operaciji oluja i bombardovanju RS.

Medija developement je agencija u vlasnistvu jevrejskog berzanskog spekulanta Dzordza Sorosa. On sa ponosom na svom sajtu pise da je njegov fond za otvoreno drustvo bio jedan od najzasluznijim u ubedjivanju americke administracije da bombarduje Srbiju.

Deksi co je trgovinsko preduzece u vlasniku mafijasa Slobodana Vučićevića!

Od malih akcionara preko pola akcija drzi covek po nacionalnosti Hrvat, a ideoloski stoprocentni ustasa Veran Matic!

Pitanje je u kojoj bi to slobodnoj zemlji na planeti mogla da dobije medijsku dozvolu kuca u kojoj su svi ucesnici u kapitalu ucestvovali u njenom rasturanju, njenom bombardovanju i progonu njenog maticnog naroda? Verovatno u nijednoj. Postojanje B92 je jasan znak potpune okupacije i izdaje drzave od strane nasih vladajucih struktura.

Tolerisati B92 znaci biti neprijatelj srpskog naroda.

Forum B92

Nasu policiju ne intersuju problemi siptarskog terorizma na jugu Srbije, kradja stoke, ubistva na administrativnoj liniji, islamski ekstremizam i vehabizam nego se bave citanjem ovog foruma ja ih otvoreno pozivam da pregledaju jevrejski forum B92 gde se redovno upucuju pretnje prema ljudima srpske nacionalnosti ili uopste normalnim ljudima u Srbiji i svetu.

Evo u prvoj temi koju sam otvorio radi se o Ukrajini imamo poziv na eliminaciju politickih neistomisljenika:

COMANDANTE:
U pravu si, da nije Djindjic bio brz sa isporucenjem Milosevica u Hagu imali biste situaciju gde bi Kostunica bio predsednik a neko od Miloscevicevih pijuna premijer, sve je ovo rezultat lose organizovane revolucije, prava revolucija je kada jednom zauvek "eleminises" stoku i ne dozvoljavas "svojima" nikakvo slicno ponasanje ko kod ovih starih.
To se desilo u Srbiji i u Ukraijini, posle pada Milosevica i Janukovica i Djindjic i Juscenko nisu uspeli da zaustave korupciju medju "svojima" i zato izgubili podrsku naroda.

http://forum.b92.net/index.php?showtopic=35161

Naravno ne mogu da citam ostale gadosti na tom forumu, ali nije mi trebalo dugo da ovo nadjem, jer vec na prvoj otvorenoj temi i trecem postu imamo poziv na ubistvo politickih neistomisljenika. Ukoliko bi neko citao i ostale teme verovatno bi nasao na desetina poziva na sikaniranje, likvidaciju i mucenje politickih protivnika.

Ali to organe reda u srbiji ne brine, nego ih brine da se slucajno neko u Srbiji ne stara o njenoj sudbini! I ukoliko takvi postoje treba da budu proganjani, hapseni, muceni....

Radio B92 je ima konstantan izliv mrznje prema svemu sto je srpsko.

Petar Lukovic jedan od najglasnijih novinara na radiju B92 kaze o Srbima:
“Mislim, taj narod je neobrazovan, primitivan, on se ne kupa, narod je često lud, manijakalan, ništa ne pamti, ne zna za koga da glasa i kad glasa uvek glasa za pogrešnog, ne ume da čita (…). Odvratno mi je, odvratno mi je kad vidim ovaj narod”

Takodje sta misli o drzavi Srbiji:

“Srpska suština: da je ovo neporavljivo bolesna država za koju još nije pronađen lek – osim efikasne hidrogenske bombe čiji bi efekat bio da sačuva zgrade, parking mesta, ulice i poneko fuc.king drvo – stavlja nas u ulogu pacijenta za čiju bolest još nije pronađen lek.”

Znaci neki P.Lukovic moze da poziva na unistenje celog srpskog naroda ali to policiju ne interesuje.

Na radiju B92 svakodnevno gostuje plejada takvih likova, ali mi je doticni zlikovac prvi pao na pamet i svoje izjave objavljuje po internetu pa ih je bilo lako naci!

Кад "демократи" престану да владају србијом, престаће и Б92.
 
Sorab1:
Кад "демократи" престану да владају србијом, престаће и Б92.

Ime države se piše velikim početnim slovom sem ako je ne mrziš
Dalje, želeti nekom propast nije hrišćanski a ni ljudski (ako si ateista tj onaj što stvarno veruje u nikog i u ništa) .
Privatna firma može propasti ako ima loš poslovni bilans, u ovom slučaju - ako ostanu bez reklamnog prostora da ne kažem ako Soroš izgubi sve pare na sportskoj kladionici kao svaki pametan Srbin.
 

Back
Top