U slucaju pobede radikala...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
filatelista:
Šta će biti ako formiraju Vladu, ama baš ništa.
Što se nervirate, tek sad postaje zanimljivo.
DSS - 16;15;14;13;12;11;10;9%.....

DSS vec sad ima 9%, jer u toj koaliciji (DSS-NS) je takav dogovor, DSS - 60%, a NS, Zverko, Palma, SDPO, imaju 40%, kako su ukupno osvojili 16%, znaci da DSS ima negdje oko 9%, na iducim izborima ce se boriti za cenzus.
 
Zanima me, jel Koštunica i sa njima u koaliciji premijer i da li će važiti ona ponuda koja je upućena DS.
Mislim, stvarno je fer i pošteno, jer ovaj put je to ipak koalicija sa strankom koja je osvojila duplo više glasova, a ne samo 40% više od neke druge, a Vojkan mora nešto da radi, vitalan čovek.
 
Neka istrazivanja o strukturi DSSa kazu da je 30% nastrojeno ka radikalima a 70% je blize demokratskom bloku, tako da ce se njima ovo odbiti o glavu i to dobro. Kao sto vec rakoh na iducim izborima ce se boriti za cenzus a u medjuvremenu ce se vjerojatno pocijepati ili ce morati skloniti Kostunicu.
 
Posto sam 100% nezadovoljan radom demokratske politike zadnjih 7 godina, glasao sam 2001 za DOS, na prosle izbore nisam izasao zato sto sam mislio, ako DOS-ovci dobiju ponovo izbore, da cu njihovi zapadni prijatelji da se potrude da srpsko Kosovo ostane u Srbiji (a ispalo je obrnuto), pa sada nevidim ni trunku razloga zasto da ne glasam za radikale.

Samo ucena zapada na proslim izborima oko Kosova je sprecila moj glas za radikale. Ali posto se vidi, da zapad pluje na nase demokrate, a nasi demokrati i dalje se trude njima uvlaciti ko zna gde jos, ostaje samo jos jedna jedina opcija: Za RADIKALE.

Na sledecim izborima glasacu 100% i 100% za Radikale. Kunem se. I ne samo ja, nego skoro i celo moje drustvo, koje je zbog ucena zapada oko Kosova odustalo od glasanja na proslim izborima.

Na sledecim izborima svako zna, da zapad hoce da otme Srbiji Kosovo. Sad je svima jasno, jasno je i ko ce sledece izbore u Srbiji da dobije. Samonazvane demokrate vise nemogu da se vade na uncene zapada.
 
isti slucaj sumadija 4 ever. glasao sam 2000te za DOS bio na demonstracijama a kad sam video da sam prevaren, da se hapse srpske patriote dok se istovremeno osudjeni siptarski teroristi pustaju na slobodu rekao sam nikad vise. Od tada galsam radikale i glasacu ih sve dok ne dodju na vlast.

dosta mi je vise ponizavanja, zapadnih ucena, maltretiranja, kinjenja, dosta mi je vise demokratskih lopuza i "eksperata" , hocu da zivim u svojoj Srbiji CASNO, PONOSNO I SLOBODNO.

Hocu da zavisim samo od svog rada i truda a ne koje sam stranke clan. Pozdrav.
 
Ko sisa radikale u Vojvodini, nemaju pojma. Pravi pravcati varvari, moraju da podignu parking u najstrozijem centru grada da bi se osecali kao kod kuce, a crkve grade na Telepu i na periferiji, kao hoce da uteraju Madjarima. Ljudi im se smeju, smesni su, a ne predstavljaju nikakvu pretnju. Srusice sta mogu i otici ce, posto im je Vojvodina suvise ravna. Tako i treba.
 
Sumadija.4.Ever:
Posto sam 100% nezadovoljan radom demokratske politike zadnjih 7 godina, glasao sam 2001 za DOS, na prosle izbore nisam izasao zato sto sam mislio, ako DOS-ovci dobiju ponovo izbore, da cu njihovi zapadni prijatelji da se potrude da srpsko Kosovo ostane u Srbiji (a ispalo je obrnuto), pa sada nevidim ni trunku razloga zasto da ne glasam za radikale.

Samo ucena zapada na proslim izborima oko Kosova je sprecila moj glas za radikale. Ali posto se vidi, da zapad pluje na nase demokrate, a nasi demokrati i dalje se trude njima uvlaciti ko zna gde jos, ostaje samo jos jedna jedina opcija: Za RADIKALE.

Na sledecim izborima glasacu 100% i 100% za Radikale. Kunem se. I ne samo ja, nego skoro i celo moje drustvo, koje je zbog ucena zapada oko Kosova odustalo od glasanja na proslim izborima.

Na sledecim izborima svako zna, da zapad hoce da otme Srbiji Kosovo. Sad je svima jasno, jasno je i ko ce sledece izbore u Srbiji da dobije. Samonazvane demokrate vise nemogu da se vade na uncene zapada.

Kosovo niko nemoze da zadrzi u Srbiji, moze samo da produzi agoniju, Kosovo je izgubljeno u onom Kumanovskom shatoru, ako ti je cilj Kosovo ja ti kazem da od toga nema nista, moze samo da najebe ostalih 85% teritorije Srbije.

Milosevicu je Kosovo sluzilo da se odrzava na vlasti, nista nije uradio kad je nesto mozda i mogao, ovima isto sluzi da njime manipulisu u interesu sticanja i odrzavanja vlasti u ostatku Srbije. Svako ko ti kaze da ce Kosovo ostati u Srbiji taj te laze. Meni je to jako zao, ali nazalost to ti je istina.

Kad na Kosovu vecina stanovnistva bude od Srba, onda nema nikakvog razloga da Kosovo ne bude dio Srbije, a za takvo nesto nema ni teorijskih sansi.
 
verovao ti ili ne ja sam bio 5 oktobra ispred skupstine 100 metara od ulaza u skupstinu. danas se stidim zbog toga, kako sam bio zaludjen i izmanipulisan. jbg bio sam mlad . hvala Bogu nikda vise.

ako je ista dobro sto kad neka stranka dodje na vlast onda je to sto tek tada ona pokaze SVOJE PRAVO LICE.
 
Jerry Ropero:
Aha, Kosovo ne moze da ostane u Srbiji ali Republika Srpska moze da ostane u BIH. Super ti je logika...

Ako, Srbi u RS nece da ostanu u BiH, onda se moraju boriti za to, Albanci se bore za Kosovo od kraju sedamdesetih godina i sad ce i da se izbore za to. Znaci, ako Srbi hoce da izadju iz BiH, moraju se boriti i natjerati MZ da prihvati njihovu borbu. Za, sad je nemoguce, ali nije ne moguce kroz 20 godina, mozda i brze, sa druge strana kako Srbija ne moze da drzi Kosovo pod okupacijom, tako vise ni BiH u jednom trenutku nece moci ni RS.

Ja ovo vise na teorijskom nivo. Pa, neka odluce oni koji zive u RS.

Teorijski i Srbija moze da drzi i Kosovo pod okupacijom, ali je cijena za to ogromna i neisplativa sa perspektivom da i Srbija prestane da postoji.
 
filatelista:
ma svi bili u prvim redovima u jurišu na skupštinu tog 5.X:-D :-D
kako ste vi smešni, nemam reči.
i društvo će da glasa, jeb.te, pa to je 50%+1 :grin: :grin:

Ti si smesan, nevidis cinjenicu, dosta ljudi nisu izasli na proslim izborima na glasanje bas zbog uncena zapada u vezi Kosova. Lepo danas svako moze da vidi, kakvi su to nasi novi prijatelji. Kako to da Kostunica i Tadic zvanicno seru da Kosovo mora da ostane u Srbiji, a njihovi prijatelji cine skoro sve da im rasture drzavu.

I za ostale: Kosovo nije izgubijo Milosevic, ne, on je pokusao ukradeno da vrati natrag u Srbiju! Kosovo je ukradeno pre vise od 30 godina, kad je jedan katolicki hrvatski bravar proglasio srpsku svetu zemlju drugom Albanijom.
 
Atreid:
Kosovo niko nemoze da zadrzi u Srbiji, moze samo da produzi agoniju, Kosovo je izgubljeno u onom Kumanovskom shatoru, ako ti je cilj Kosovo ja ti kazem da od toga nema nista, moze samo da najebe ostalih 85% teritorije Srbije.
Kosovo je izgubljeno onog trenutka kada Srbija bude priznala poraz i potpisala da je izgubljeno.
A ako Kosovo izgubimo previše lako, otići će i ostatak teritorije...
 
@Jerry

Kako mozes da glasas za radikale samo zato sto stranka za koju si glasao pre toga nije ispunila tvoja ocekivanja. Da li si se pre glasanja informisao o programu DOS-a. Svaka stranka koja je pro-Evropska morace da hapsi patriote i Srpske heroje, zato sto se to od nje ocekuje. Ni meni se ne svidja to sto se uvlace u dupe Evropi koja je rekla da je Srbija ne zanima. Podatci koje sam video iz prve ruke o prognozama za koje vreme bi Srbija mogla uci u EU su razarajuci. Ali ja ne glasam za radikale zato sto nisam radikal, a ne zato sto su me drugi izneverili.
 
Jerry Ropero:
isti slucaj sumadija 4 ever. glasao sam 2000te za DOS bio na demonstracijama a kad sam video da sam prevaren, da se hapse srpske patriote dok se istovremeno osudjeni siptarski teroristi pustaju na slobodu rekao sam nikad vise. Od tada galsam radikale i glasacu ih sve dok ne dodju na vlast.

dosta mi je vise ponizavanja, zapadnih ucena, maltretiranja, kinjenja, dosta mi je vise demokratskih lopuza i "eksperata" , hocu da zivim u svojoj Srbiji CASNO, PONOSNO I SLOBODNO.

Hocu da zavisim samo od svog rada i truda a ne koje sam stranke clan. Pozdrav.
Тако је момци. Ја сам своје "грешке" исправио још '97. Мислим, полако али сигурно српски свет постаје свестан деценијске обмане поквареног фашистичког запада и домаћих "сервисера". 7 година није мало, ко хоће да се удуби, схватиће. Видело се ко је шта чинио и у чију корист.
Никад нисмо били беднија држава, пљује нас ко како хоће и где стигне. Стоп за банду. Радикали ће нам бар вратити достојанство. А ако будемо паметно сарађивали с Русима, и ако они то буду хтели извућићемо се, можда спорије али бар ћемо личити на људе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top