PMS marketing i komercijala

cuveni pred menstrualni sindrom?
oh, to je tako teska pojava, sama po sebi dovoljno recita da bi neko od toga pravio reklamu i koristio za postizanje nekog cilja.u tom periodu mozes samo da upropastis nesto, nikako da izvuces dobit.
 
PMS!
Kod mene je nekad bas izrazen, a nekad ga ni ne osetim!
Ali jeste promena stanja...mislim da u nekim evropskim zemljama zene cak imaju i neke beneficije na sudjenju ako su pocinile zlocin u tom periodu!....ali nisam bas najsigurnija u kojim to zemljama! :)
 
Niste razumeli temu. Koliko puta koristite PMS i njegove potencijalne osobine [toliko puta u zadnje vreme (zadnjih 10ak godina) extremno nauchno ispitane i potvrdjene tegobe] zarad lazi i "odmaranja" muskaraca, iako se mozda ne osecate tako lose u tom dobu.... itd.
 
kako ti mozes(s akcentom na toj reci) da govoris o pojavi koju nisi, niti ces ikada doziveti?uporedicu ti to sa pojavom tornada.iz lepog, suncanog vremena, u trenutku se pojavi haos. da li priroda tada manipulise ljudima?
dovoljno je sto nosimo teret hormonskih promena, mnogo vise nego muskarci, da bismo time dolazile do cilja.opet, raznih aspida ima.ako si doziveo od neke zene taj period na nacin koji zagovaras, ne znaci da vecina nas to praktikuje.moras razumeti te tanane mehanizme.
 
Do pre 20 godina PMS je bio samo medicinski pojam a sada je uzrok skoro svakoj nervozi i nepromisljenom zenskom postupku. Hoces da me ubedis da je to tako. Ok slazem se sa medicinom, ali preterashe ga. Evo recimo uzmimo neurozu,koju mnogo vise imaju muskarci nego zene, moderna bolest uzrokovana stresom i modernim nachinom zivota. Ajde da proglasimo neurozu krivcem za sva s_anja koja napravi muskarac u mesec dana. "Stvarno sam napet, nervozan,ubi me posao, nikako da dodjem do para, slabije mi se dize...". Nema opravdanja, svako se bori sa sobom. Ako drugi trpi, to je sebichnost. Bilo musko bilo zensko. Treba pomoci uvek ako zaista postoji potreba, ali treba i sebe iskulirati i ne traziti krivca u medicini-hormonima i neuronima za gluposti koje se naprave.
 
pajamaca:
ja sam takav debil tih dana...da nije potrebno da kažem išta.
i mnogo sam nadrk. i to mi piše na čelu.
Ovo je jedna od mojih omiljenih tema.
Nekako sam emotivno vezan za PMS. Ja sam jedan od onih koji imaju tudji PMS. Prati me kroz zivot i naucio sam da zivim s tim. Jednostavno, prihvatam ga kao meteorolosku pojavu... Kao sto sam naucio da volim vetar, kisu ili mraz. Ponekad izadjem da se prosetam po kisi... smejem se i okrecem oko sebe rasirenih ruku... stepujem. Ponekad se tako prepustim i kad sam suocen sa PMS-om...
Da, zaista mi to vise nije toliki problem.
Zavidim vam na PMS-u... To je jedna od stvari za koju smo uskraceni. Nije u redu biti osudjen na tudji PMS. Treba imati svoj, licni...
Ovako, patis, a nista ti nije; i ne smes da se pridruzis... Zarobljen si svojim muskim, dosadnim hormonima, koji ne uticu na psihu. Sa PMS-om si slobodan, nesputan - kinjen si i kinjis.
Nisam siguran da l' se sad zezam.
 
Julian_Duranona:
Ovo je jedna od mojih omiljenih tema.
Nekako sam emotivno vezan za PMS. Ja sam jedan od onih koji imaju tudji PMS. Prati me kroz zivot i naucio sam da zivim s tim. Jednostavno, prihvatam ga kao meteorolosku pojavu... Kao sto sam naucio da volim vetar, kisu ili mraz. Ponekad izadjem da se prosetam po kisi... smejem se i okrecem oko sebe rasirenih ruku... stepujem. Ponekad se tako prepustim i kad sam suocen sa PMS-om...
Da, zaista mi to vise nije toliki problem.
Zavidim vam na PMS-u... To je jedna od stvari za koju smo uskraceni. Nije u redu biti osudjen na tudji PMS. Treba imati svoj, licni...
Ovako, patis, a nista ti nije; i ne smes da se pridruzis... Zarobljen si svojim muskim, dosadnim hormonima, koji ne uticu na psihu. Sa PMS-om si slobodan, nesputan - kinjen si i kinjis.
Nisam siguran da l' se sad zezam.


Rado bih ti ustupila svoj bol? Osh se menjamo? Izmenimo samo bolove... :lol: :lol: Moje saucesce, zaista patis... :p
 
A sto da se menjam s tobom?
Ne, najbolje je da ja sad kolektujem bolove koga god da boli...
Ja bih se menjao samo tamo gde me se tice.
Dakle, ako ce ti biti bolje i ako ce to znaciti da neces da mi kenjas - evo otkinucu parce mesa s guzice.
Ali ti to ne razumes, kao sto ni ja ne razumem potrebu da se bol u PMS-u reflektuje na karakteristican nacin.
Jaoooo... Kako je ovo dobro - forum je cudo! Mogu do mile volje da ponavljam pojam koji nije dozvoljeno pominjati u RL -
PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS... ! PMS... la lala lala... PMS... ale aleeee...
 
Julian_Duranona:
A sto da se menjam s tobom?
Ne, najbolje je da ja sad kolektujem bolove koga god da boli...
Ja bih se menjao samo tamo gde me se tice.
Dakle, ako ce ti biti bolje i ako ce to znaciti da neces da mi kenjas - evo otkinucu parce mesa s guzice.
Ali ti to ne razumes, kao sto ni ja ne razumem potrebu da se bol u PMS-u reflektuje na karakteristican nacin.
Jaoooo... Kako je ovo dobro - forum je cudo! Mogu do mile volje da ponavljam pojam koji nije dozvoljeno pominjati u RL -
PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS, PMS... ! PMS... la lala lala... PMS... ale aleeee...

A sto, da se ne menjas samnom? Pa rekao si, da nam zavidis PMS:... :D I ja tebi zavidim, sto nemas Pms.... :lol: :lol:

Ma nemam ja problem sa pms, dragi moj...da bar imam....ma sve napisah u proslom postu...ustalom necu da se menjam za Pms, nego bol.....

Samo se ti izvfici...urlaj svom snagom, kad nesmes u Rl... :lol: :lol: :p
 
_Saint:
Do pre 20 godina PMS je bio samo medicinski pojam a sada je uzrok skoro svakoj nervozi i nepromisljenom zenskom postupku. Hoces da me ubedis da je to tako. Ok slazem se sa medicinom, ali preterashe ga. Evo recimo uzmimo neurozu,koju mnogo vise imaju muskarci nego zene, moderna bolest uzrokovana stresom i modernim nachinom zivota. Ajde da proglasimo neurozu krivcem za sva s_anja koja napravi muskarac u mesec dana. "Stvarno sam napet, nervozan,ubi me posao, nikako da dodjem do para, slabije mi se dize...". Nema opravdanja, svako se bori sa sobom. Ako drugi trpi, to je sebichnost. Bilo musko bilo zensko. Treba pomoci uvek ako zaista postoji potreba, ali treba i sebe iskulirati i ne traziti krivca u medicini-hormonima i neuronima za gluposti koje se naprave.
e a otkud ti znas da ga preterase?
doziveo pms?
redovno ti se javlja?
ili sta?
ajde nemoj molim te.
takve strasne promene u raspolozenju i ponasanju su odvratne i samom vlasniku doticnog pms-a - cas ti se place,pa si besan,pa sav nateknes,pa te bole sise,pece te koza na dodir,postanes vodenast...nekad stomak otkida...raspolozenje ne mozes ni sam da predvidis - od besa do placa,preko euforije...jbt,odvratno,i jos to ako traje nedelju dana + jos priblizno nedelju dana menstruacije,pa ti vidi :roll:

inace,od kako pijem kontraceprivne pilule nemam uopste pms,ni ne osetim nista i mnogo sam srecna zbog toga,jer je nekad bas znalo da me uhvati.
 
...jhoj...kako je ovo tuzno... :-(
...bash tuzno..ovaj vapaj...i mislim da to treba svatiti ozbiljno..mislim...ja sam Gljiva, pa onda imam...ovaj...onaj...GPRS ili kako se zove...pa se saosjecam... :-(
...zene vi ste stvarno surova bica, pravi muchitelji...zene, stvarno...zashto ste takve...da u svijetu vlada mishljenje da ste bezosjecajni PMS tirani i manipulatori...to nije u redu...nikako to ne treba da radite...chak ni u onim izmishljenim situacijama, kad imate utisak da imate posla sa likovima koji su u PMSU dva puta godishnje po 6 meseci...chak ni tada...
ovo nije zezanje...
 
i mojim zivotom vladaju hormoni!

kazu mi da sam tada pravi drkos. al` mi je zato mnogo lepo kad mi prodju pms i prva dva dana ciklusa.
i bas sam razmisljala kako li je muskarcima..
i kako li ce meni da bude kad udjem u klimaks..
 
Mislim da je individualno sto se bola tice , ja ne bih nazvala bolom ono ( bar kod mene ) sto mi se desava pre ciklusa. Tad sam nervozna , mogu zaplakati kad god ko hoce, sve mi fali nista nije u redu , smeta mi sve i svasta , samo me nista ne boli , tad sam razdrazljivija , sta vise tad i ne odbijam dragog lepse mi je, ( mislim na vogjenje ljubavi ) estrogen mi je valjda izrazeniji. Kod mene bih ja to nazvala POST MENS. SINDROM jer ja imam bolova posle ciklusa :) neobicno ali istinito i da rezimiram u korist teme: nemam potrebu od marketinga
 
Meni je više MS marketing. A na PMS me obično dečko podseti da sam u njemu. Ja verovatno od silne nadrkanosti ni ne primetim šta mi je. :lol:

I neko spomenu klimaks. Odmah da vam reknem da je odvratan (ja ga imala, veštački mi izazvali) i da je PMS pesma nasparam njega. :wink:

bug.gif
bug.gif
 
plachem na prst.
svadjam se ni na shta.
dozzivljavam transcendenralna iskustva tipa - ni sama ne mogu da verujem kakve gluposti govorim, al ne mogu da se zaustavim.

skoro mi se isto yebe kao za vreme ovulacije, al ko josh hoce da yebe neurotichnu zzenu.:)
 

Back
Top