Ceda je Batic

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Upravo gledajuci prenos skupstine Srbije saznao sam da je Ceda Batic.
Posto je Batic imao rec tj bio na redu da govori a Cedomorac izasao za govornicu na upozorenju babetine Borke da je Batic na redu Cedomorac odgovara:"Ja sam Batic"
 
Torrente-BG:
Upravo gledajuci prenos skupstine Srbije saznao sam da je Ceda Batic.
Posto je Batic imao rec tj bio na redu da govori a Cedomorac izasao za govornicu na upozorenju babetine Borke da je Batic na redu Cedomorac odgovara:"Ja sam Batic"

Шта је цигомајнера у Парламенту....чудо једно....... :lol:
 
ДС ДАНАС ПУШИ и то на НАРГИЛЕ......ахахахаааааааа..........Тома Николић ће бити изабран за председника Парламента...........ахахахааааааааааа..............
 
Trebalo bi da se stidimo kakvi poslanici sede u ovom parlamentu,sve kreten do kretena-citaj DSS, sve seljak do seljaka-citaj SRS. A Cedi mozete samo da pljunete pod prozor,NAJACI SMO,NAJBOLJI SMO,NAJLEPSI SMO,NAJPAMETNIJI SMO..............................A ovi vasi dziberi ne umeju ni poslovnik da tumace. Ha,ha,ha
 
od mene zavisi:
Trebalo bi da se stidimo kakvi poslanici sede u ovom parlamentu,sve kreten do kretena-citaj DSS, sve seljak do seljaka-citaj SRS. A Cedi mozete samo da pljunete pod prozor,NAJACI SMO,NAJBOLJI SMO,NAJLEPSI SMO,NAJPAMETNIJI SMO..............................A ovi vasi dziberi ne umeju ni poslovnik da tumace. Ha,ha,ha
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Е људи моји - ДС ПОЧЕО ДА ИМИТИРА РАДИКАЛЕ - иза сваке реченице овог буљавог Петровића а п л а у д и р а ј у ...........то су колико знам радили једино из СРС све ове године уназад.........
 
Torrente-BG:
Upravo gledajuci prenos skupstine Srbije saznao sam da je Ceda Batic.
Posto je Batic imao rec tj bio na redu da govori a Cedomorac izasao za govornicu na upozorenju babetine Borke da je Batic na redu Cedomorac odgovara:"Ja sam Batic"

Dobra fora koja aludira na senilnost Borke Vucic.
 
od mene zavisi:
Trebalo bi da se stidimo kakvi poslanici sede u ovom parlamentu,sve kreten do kretena-citaj DSS, sve seljak do seljaka-citaj SRS. A Cedi mozete samo da pljunete pod prozor,NAJACI SMO,NAJBOLJI SMO,NAJLEPSI SMO,NAJPAMETNIJI SMO..............................A ovi vasi dziberi ne umeju ni poslovnik da tumace. Ha,ha,ha
Лутко, мали сте ви да би сте се пушили од беса ко локомотива. :lol: Опусти се ... Неће много да боли. :wink:
 
eremita:
Е људи моји - ДС ПОЧЕО ДА ИМИТИРА РАДИКАЛЕ - иза сваке реченице овог буљавог Петровића а п л а у д и р а ј у ...........то су колико знам радили једино из СРС све ове године уназад.........
Комшо, јеси видо како уче ?! :lol: :lol: :lol: Најзад се опаметили. :lol: :lol: :lol:

А морам да признам да им је овај разроки много ружан, :lol: а дере се ко да продаје лубенице на пијаци ... :lol: :lol: :lol:
 
ona je cedu upozorila da je uzeo rijec,a nije bila njegova,a ovaj narkos se pravio pametan pa rekao da je on batic,misleci da je duhovit.

Pa ako je to rekao u takvoj konotaciji, onda jeste duhovit zato sto je, kao sto rekoh, aludirao na senilnost Borke Vucic.

A to koliko je ona senilna moze se videti iz svakog njenog postupka. Ali bukvalno iz svakog.
Iskljucio sam ton dok je govorio Aleksandar Vucic.Sada mi je ton opet iskljucen jer govori Ceda Jovanovic.Pranje mozga...

A cekaj, ti si za DSS? Pa sta je problem sto govori Aleksandar Vucic. Pa vi cete sada da glasate za predsednika narodne skupstine koji se nalazi u stranci kojoj pripada taj covek.

Tebi sam vec rekao da imas krizu identiteta, jos jedan od znakova te krize je i to sto si za DSS a mrzis SRS, jer DSS i SRS su partije koje se samo u imenu razlikuju.
 

Back
Top