Ne mogu da odolim a da ne napisem nesto na ovu temu, prvensveno kao odgovor gospodinu pod nickom Vanila Merchant.

Pa da pocnem.

Ne znam samo odakle hrabrosti clanu generacije koja je napravila 3 rata, palila, klala , rusila, ubijala,dovela zemlju do propasti sanskice, do strajkova da napise da je omladina koja je u tim uslovima rasla beskorisna i suvisna bio masa planete. Gospodin je ocito zaboravio da je ta omladina imala 7 godina 8 godina i tek polazila u skolu, kada su poceli strajkovi. Pa nisu deca strajkovala nego profesori pripadnici te njegove sposobne generacije. Ne znam da li se iko iz te generacije upitao kada je prosveta strajkovala kako ce to uticati na decu? Naravno da nije, to pitanje je totalno suludo.

O dugovanjima ako cemo da pricamo, onda svaka generacija duguje onoj koja je nasledjuje u najmanju ruku NORMALNO OBRAZOVANJE, SKOLE BEZ STRAJKOVA i NORMALAN ZIVOT. A gospodinova generacija ne samo da je ovoj mladjoj beskorisnoj kako gospodin kaze i visku bio mase planete kako gospodin kaze uskratila pravo na normalno skolovanje, na normalan zivot nego jos nalazi za shodno da pljuje.

Gospodinova generacija je mogla da putuje, da vidi svet kao mlada. A gde mi mozemo da odemo? Na more u Crnu Goru? WOW Jedva dobijamo vize. A zasto? Zato sto je neko pre nas odlucio da se malo zajebava, da malo vodi ratove, da malo pravi sranja, da kolje, da pali.

Da ne duzim dalje....za sve koji se slazu sa gospodinom vazi

MI SMO VAS PRODUKT, PRODUKT VASIH RATOVA, SANKCIJE i SVIH CUDA U KOJE STE UVELI ZEMLJU SVOJOM NEODGOVORNOSCU, SVOJOM ZADRTOSCU, SVOJIM BEZOBZIRNIM I BEZOSECAJNIM PONASANJEM IZMEDJU OSTALOG I PREMA GENERACIJAMA KOJE POSLE VAS DOLAZE. SVAKI PUT KAD PLJUNETE PO NAMA PLJUNETE PO VASEM DELU, PO VASEM RADU, I PO DELU ONOGA STO STE STVORILI. JER VI STE NAS STVORILI OVAKVE KAKVI SMO.