Trazim basistu(ili basistkinju)...

svaka tebi dala, ima ih ko govana, to stoji, e bash zato shto ih je uvek bilo toliko sam ja i uzeo da sviram bas. zbog tih ko govana.

vide me likovi na jednoj svirci, odma me pitaju jel ocju da sviram? naravno - NE, zashto? imam svoj bend, posveticju se njemu i zdravo, sharachi ne sviraju ni tamo ni vamo kad pogledash realno.

samo ti trazhi basistu koji ume da svira! ne da zna gomilu pesama, lako cje on pesmu odsvirati, ako on ima ruku i tehniku...

ono za slushanje ti kazhem iz iskustva, poshto imam nekoliko ortaka koji su basisti, kao i ja.
 
Ketchua:
pametno zboris...to retko vidjam,narocito na forumu...steta sto vec imas angazman...:)

ajde bre basisti,sta se sad krijete?
Ja bi mogo ali posle prijemnog kao sto rekoh. Tih sam i sluso bih(ako je u pitanju rok bend) ako je u pitanju pank onda vala skacem drekenjam se gubim se ne slusam nikog radim sta mi se radi jer tu imam tu slobodu. Ali ocu da ucim tako da ako bi trebalo samo reci. Mada nemam razvijenu tehniku sviram nekih 8-9 meseci tako da...a i imam petnest godina pa nadam se da necu biti....mislim predpostavljam da ste stariji. A sta odprilike svirate?
 
@ ocean state:

ne volim da se ponavljam,narocito sa zaribalom tastaturom,al ajde...za sada sviramo Reu,Cocker,Kinga i sl.,zbog bubnjara koji je malo slabiji(u svakom smislu)...ali koncentracija je prevashodno na JAZZ-u! acid,fusion i smooth...posto bi mi za Milesa,Elingtona,Gillespia,itd. trebala veca i bolja ekipa...

a odakle si uopste?
 

Back
Top