Dodirni me sasvim slucajno, poljubi me filmski, nestvarno...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Dodirni me sasvim slucajno, poljubi me filmski, nestvarno...

Primećen član eldarion (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Pol
    muški
    Man on the Silver Mountain, from place of snow and ice where rule good price
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Dodirni me sasvim slucajno, poljubi me filmski, nestvarno...

"Zaljubljen par" sedi skrstenih ruku na jednoj klupi...jedno od drugog udaljeni na duzinu ruke...
    Dakako su zaljubljeni...I tako sede pricajuci o skoli, poslu...
    Pustite ovo...

Pokusajte da sve vase romanticne dodire docarate na ovoj temi...Neke zanimljive igre usana, ruku, pogleda, pokrete tela u trenutku kada sedite zagrljeni sa osobom koju volite ispod drveta, u mraku, na klupici vec naviknutoj na takve igre ljubavi, ili mozda u krevetu ( )...
    Dobro, sad, i ja preterah...
    Pisite: Kako? Kuda? Zasto?
    Pokusajte to sto stvarnije da docarate...

Ocekujem bar nekoliko postova na ovoj temi...
    Poslednji put ažurirao/la eldarion : 07.05.2007. u 01:03

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Dodirni me sasvim slucajno, poljubi me filmski, nestvarno...

[font=Verdana]I najlepše kad' je, prestani,
    okreni se i nestani.[/font]

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Teško pitanje, izdvojiti nešto... Kada vam je do neke osobe stalo, onda je svaki dodir sa njom lep...
    Mnogo mi se toga utislo, sećanja na neke dodire i nećnosti. Osećam ih i sada, do damara...
    Meni su uvek nekako najupečatljiviji zagrljaji.
    Bilo strasni, iznenadni, spontani, blagi, obični, proizišli iz nekog našeg stanja sreće, bola, straha,... nekako su mi uvek REČITI...

Iskusan Nemir (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    165
    Reputaciona moć
    106

Evo sada ... zagrli me jako, jako, jako ...
    i ljubi me dugo, dugo, dugo ....

Zainteresovan član mawetzka (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Reputaciona moć
    44

Red face Re: Dodirni me sasvim slucajno, poljubi me filmski, nestvarno...

Meni su najznacajniji zagrljaji sa osobom u koju sam potajno zaljubljena...
    A zasto, on je drug mog brata, puno je stariji od mene, a opet kada me zagrli kao da stane vreme...Jedno vece smo se slucajno videli u gradu...Zagrlio me i poljubio u obraz kao cao-cao...Ali ja nisam htela da ga pustim...Prosaputao mi je: "Sta nije u redu?", uspela sam samo da kazem:"Zagrli me, molim te..."
    Zagrlio me i dugo sam mu na ramenu plakala....A on je samo cutao i pruzio mi neverovatan trenutak za pamcenje....Kasnije sam se smirila, ali mu nikada nisam rekla da sam plakala zbog njega....Mislio je da placem zbog nekog deckica, ono, obicne decije price....Samo ja znam da nije tako, ali neka ga, neka zivi u ubedjenju da sam klinka, a ja cu, pa potrudicu se da shvati da nisam...Ali kako???
    :-( :-( :-(

Primećen član eldarion (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Pol
    muški
    Man on the Silver Mountain, from place of snow and ice where rule good price
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Sokolica_M
    Teško pitanje, izdvojiti nešto... Kada vam je do neke osobe stalo, onda je svaki dodir sa njom lep...
    Da, kontram to, ali ja sam mislio na nesto sto bi susret napravlo orginalnim, neuobicajenim, spontanim...
    To mi treba...
    Ne moras da izdvojis, ti pisi a ja cu izdvojiti ono sto nisam pokusao nikada...

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Šta ja znam, grej joj stopala... ... lep osećaj...

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Kupi termofor...

Domaćin *pustinjakinja (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    334
    Reputaciona moć
    987

Znam nekoga ko je voljenoj ispisao zakletvu svojom krvlju...Danas joj je to najsvetija uspomena..
    Znam nekog ko je slikao voljenu dok spava..evo ga na zidu ispred mene...
    Sjecam se,pisao joj je stihove na parcicima papira...
    Itd..itd..itd..Bila je njegova Princeza...

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Nikada se ne igrajte zavetima...Dvoje Ratnika to jako dobro znaju...Toliko dugo Lutajuca ljubav tezi Ratniku zvedi...eonima...Zato poslusajte,ne dajte olako zavete Ljubavi!!!
    Gospodaru,ucini me orudjem svoga mira:
    Gde je mrznja da donosim ljubav!
    Gde je uvreda da donosim prastanje.
    Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!

Domaćin *pustinjakinja (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    334
    Reputaciona moć
    987

Citat Original postavio elendil
    Nikada se ne igrajte zavetima...Dvoje Ratnika to jako dobro znaju...Toliko dugo Lutajuca ljubav tezi Ratniku zvedi...eonima...Zato poslusajte,ne dajte olako zavete Ljubavi!!!

Odrzao je zavjet... :sad:

Primećen član Hekate (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio eldarion
    Da, kontram to, ali ja sam mislio na nesto sto bi susret napravlo orginalnim, neuobicajenim, spontanim...
    To mi treba...
    Ne moras da izdvojis, ti pisi a ja cu izdvojiti ono sto nisam pokusao nikada...

Susret kakvom stremiš ne može biti originalan, neoubičajen, spontan, ako ga takvim želiš ‚‚napraviti‚‚. Tako nešto se ne da iscenirati. To se prosto dogodi... dešava se samo od sebe. Ti tražiš da ti se prikaže stvarnim nešto što je u svojoj suštini ‚‚nestvarno''. Da bi tako nešto mogao da doživiš moraš biti spreman na potpuno i bezuslovno predavanje. Da..rizik postoji. Može se desiti da budeš povredjen pri tolikoj otvorenosti. Ali veruj, prikupiš li dovoljno hrabrosti i pustiš li jednom Ljubav u srce, ništa i niko na ovome svetu te više neće moći povrediti...

Ljubav je Zakon...

Poznat zainteresovana (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Citat Original postavio Hekate
    Ljubav je Zakon...
    koji priznajem,
    ljbav je zakon, najjači od svih! :wink:
    Jedina prava vrednost u životu leži u onima sa kojima delimo trpezu.

Primećen član slatka_mala83 (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio zainteresovana
    koji priznajem,
    ljbav je zakon, najjači od svih! :wink:

To treba naglasiti ;-)

Zainteresovan član fa mulan (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Htela sam toliko toga reći, ali nisam...Samo sam nemo posmatrala njega, i pored mene je i nije...A onda sam osetila kako mi se prsti grče, pod pritiskom njegove ruke...Stigli smo ...Nestala je šuma pod nama, iznad nas samo nebo...Stajali smo na nekom kamenu, koji je dovoljan samo za dvoje..Sunce se spuštalo, sakrivalo iza nekih dalekih planina....Prizor je bio fantastičan, ...Totalni mir..Videla sam mnoge zalaske sunca, ovaj je bio nekako totalno drugačiji...A onda sam osetila njegove ruke na sebi, prišao je tiho, zaklonio mi pogled cvetom koji je našao tu i samo sam čula šapat..." Poklanjam ti nebo..."

Ističe se cupkica (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

Iako neki odmah pogledaju u profil i kazu ma sta ova zna ona je jos uvek samo klinka... i ta "klinka" oseca nesto... Shvatim da sam zaljubljena onda kad mi prorade leptirici u stomaku, osetim neku toplinu- zaista jedan neverovatan osecaj! Ali to ne prihvatam kao dokaz... Mogu to da osetim i u mnogim drugim situacijama... Postajem sigurna da sam zaljubljena na sledeci nacin: Setam se sa deckom.. Nikoga nema oko nas... Najednom on staje, privlaci me prema sebi, gleda me pravo u oci, usne nam se polako spajaju i ne zele da se rastave.... Osecaj je divan... Osecam, osecam da je ceo svet moj, da niko vise ne postoji na svetu osim nas,vreme je stalo, niko i nista vise na ovom svetu nije bitno... Osecam neki tihi bol u stomaku, sve oko mene se vrti i nestaje...
    Tada pozelim da u mom zivotu bude sve vise takvih trenutaka i da oni vecno traju..........[U]

Početnik
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

ko ovde voli galiju

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

ja..sto??

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

I ja...svidja mi se Neshin glas, a ima i dobrih stvari...shtooo??? :shock:

Obećava
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Reputaciona moć
    39

gledam te..nekim drugim ocima....upravo,onako kako ne treba...u tebi je vojvodina zaspala...100 izvora,nigde obala....i ne shvatam,sta mi se desava....nedostaje mi rec koja resava...u tebi je neka tajna ostala...ko muzika,starix majstora........dodirni me,sasvim slucajno,poljubi me filmski nestvarno...i najlepse kas je prestani,okreni se i nestani...............

martinova mala nije na forumu
    dont stop smiling, not even when you are sad, someone might fall in love because of your smile
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

najromanticniji trenutak u mom zivotu...
    dečko koji me stvarno voleo me pitao zašto sam prestala da ga volim... s očima punim suza sam mu rekla da nisam prestala... ništa nije rekao, ništa nije pitao, samo me je zagrlio, i dugo smo tako sedeli i ćutali. to ću pamtiti do kraja života i to mi je bilo romantičnije od bilo kog poljupca posle toga.

Nov član
    Učlanjen
    05.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio acastanoja Pogledaj poruku
    ko ovde voli galiju
    Pesma je blago receno fantasticna. Sve njihove pesme su fantasticne, zakon su. Takve stvari vecno ostaju.

Ističe se n-a-t-a (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio eldarion Pogledaj poruku
    "Zaljubljen par" sedi skrstenih ruku na jednoj klupi...jedno od drugog udaljeni na duzinu ruke...
    Dakako su zaljubljeni...I tako sede pricajuci o skoli, poslu...
    Pustite ovo...

Pokusajte da sve vase romanticne dodire docarate na ovoj temi...Neke zanimljive igre usana, ruku, pogleda, pokrete tela u trenutku kada sedite zagrljeni sa osobom koju volite ispod drveta, u mraku, na klupici vec naviknutoj na takve igre ljubavi, ili mozda u krevetu ( )...
    Dobro, sad, i ja preterah...
    Pisite: Kako? Kuda? Zasto?
    Pokusajte to sto stvarnije da docarate...

Ocekujem bar nekoliko postova na ovoj temi...
    Mmmm,ja obozavam kada me decko zagrli,kada osetim njegov parfem i taj trenutak u kome sve nestane,samo ja i on,prilepljeni jedno uz drugo...mmm

Aktivan član Insolitus (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    66
    Reputaciona moć
    48

jao dokle sa sladunjavim temama ?

Ističe se n-a-t-a (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Insolitus Pogledaj poruku
    jao dokle sa sladunjavim temama ?
    pa ako ti se ne svidja ova tema nadji neku drugu!

Slične teme

1. Dodirni DNK test prihvatljiv u sudu
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.07.2008., 21:35
  2. Dodirni mi kolena...
    Autor Milena_9 u forumu Književnost
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 10.02.2007., 16:18
  3. poljubi me!!!
    Autor kriger u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14