vaga...

posesivac

Zainteresovan član
Poruka
417
Da li u ljubavi,u vezama,u sex-u ..vagate....koliko ON/ONA meni toliko JA njemu/njoj,...Dal ste sebicni ili nesebicni...iskreni,otvorenih karata...ili..igrate igre?
Da li se iskrenost-isplati?...ili ispadnes ''lakoverna ovca''...?
Kad se osetite(ako se osetite) iskorisceni..?
 
meni je bitno da znam d aje davanje obostrano. u suprotnom, nekako...nisam sebicna ali kad osetim da je on amlo rezervisaniji i ja se povucem. to mi je nekui urodjeni odbrambeni mehanizam, ne znam.. a ne podnosim sebicne muskarce, skrte na recima i emocijama. od takvih bezim
 
NovaIsta:
meni je bitno da znam d aje davanje obostrano. u suprotnom, nekako...nisam sebicna ali kad osetim da je on amlo rezervisaniji i ja se povucem. to mi je nekui urodjeni odbrambeni mehanizam, ne znam.. a ne podnosim sebicne muskarce, skrte na recima i emocijama. od takvih bezim
...a da nisi pomislila da ih život na to naterao....
..a voliš ove brze na jeziku i sa dobrom žvakom...
...to su pa jaki karakteri....
 
posesivac:
Da li u ljubavi,u vezama,u sex-u ..vagate....koliko ON/ONA meni toliko JA njemu/njoj,...Dal ste sebicni ili nesebicni...iskreni,otvorenih karata...ili..igrate igre?
Da li se iskrenost-isplati?...ili ispadnes ''lakoverna ovca''...?
Kad se osetite(ako se osetite) iskorisceni..?
1.mmm pa i ne bas
2.ne,da ne
3.ja sam lakoverna ovca...na kraju mi ostane samo blejanje. :?
a volela bih da sam sve ovo: proracunata tj da vagam,da sam po malo neiskrena i da igram igre,i da nikad ne ipadnem ovca bez obzira na neiskrenost nekog tamo... :roll:
 
Lusy Lusy:
1.mmm pa i ne bas
2.ne,da ne
3.ja sam lakoverna ovca...na kraju mi ostane samo blejanje. :?
a volela bih da sam sve ovo: proracunata tj da vagam,da sam po malo neiskrena i da igram igre,i da nikad ne ipadnem ovca bez obzira na neiskrenost nekog tamo... :roll:
pa,svi bi mi tako...ali zanima me koliko nas ima na jednoj ,a koliko na drugoj strani ''terena''.....
ustvari,mislila sam da sam ja jedini ,onaj izgubljeni,slucaj otvorenog igraca,jer kako prolaze godine,vreme,veze...cini mi se da samo ja ne igram igre..kao da svi,ali bas, svi to rade...
ustvari..mene te igre ,uvek ,nekako,smore.. :?
 
ma kakva bre zvaka, nazvakana sam ja i previse. ali mislila sam na tipove koji ne dele svoje misli sa osobom sa kojom su, na tipove koji ne umeju da se uzive u trenutak, da ga dele doticnom, to su na neki nacin osobe koje nemaju obicno mnogo da daju, ali jednostavno sebicne osobe. ne trebaju mi zvakatori bre, o cemu ti to. a to, ako je nekoga na nesto zivot naterao, to se oseti, i ja to postujem
 
...ha ha ...
...a ja mislio da sam ovđe jedina ovca tačnije ovan...
...da nije foruma bio bih spreman desnu ruku da kažem da takvijeh više nema....
 
Priznajem da malo ponekad vagam, al samo iz razloga da ga ne opteretim, a i zato da se ne osetim nezadovoljno...
To sto rekoh mozda lici na igru, al nije...u pitanju je samo moja pazljivost da ne preteram u iskazivanju emocija ili da ne budem hladna...znaci zelim da izbegnem krajnosti...
Iskrenost se uvek isplati.
Nijedan muskarac me nije obmanuo u zivotu kad sam bila iskrena, probleme sam imala samo onda kada sam se kao mladja pravila da sam nepovrediva...
Mislim da muskarci postuju kada zena kaze iskreno sta oseca ili sam ja mozda samo imala srece, pa naletala na takve...
Nema iskoriscavanja u ljubavi, koliko si dala, toliko si i uzela...bar ja...
 
NovaIsta:
ma kakva bre zvaka, nazvakana sam ja i previse. ali mislila sam na tipove koji ne dele svoje misli sa osobom sa kojom su, na tipove koji ne umeju da se uzive u trenutak, da ga dele doticnom, to su na neki nacin osobe koje nemaju obicno mnogo da daju, ali jednostavno sebicne osobe. ne trebaju mi zvakatori bre, o cemu ti to. a to, ako je nekoga na nesto zivot naterao, to se oseti, i ja to postujem
.....onda sam pogrešno shvatio...
.....ali nije mi jasno,zašto stalno želite da vam neko ponavlja koliko vas voli i želi i kako samo vas voli i bla bla bla....
..pa zar se to ne vidi u očima u osmehu u dodiru itd.....
 
sinmbad:
...ih bre preseče me...
...mislio sam na horoskop....
..pa daj brže,bolje da se javim....
Jesi li ti to vaga u horoskopu pa si se presekao,ili lose iskustvo sa vagama?
@tema
U ljubavi ne volim da vagam,nisam sebicna,dajem celu sebe,iskrena sam,ne volim da igram igre,a ne volim ni da me neko iskoriscava.Bivsi muz je to pokusao,na pocetku sam mislila promenice se,ali kad sam videla da je sve gore,rastala sam se.Od tada dobro pazim i nikom ne dam ni u kom smislu da me iskoriscava,tu vezu odmah sasecem u korenu.Nikom ne dozvoljam da pravi budalu od mene
 
posesivac:
pa,svi bi mi tako...ali zanima me koliko nas ima na jednoj ,a koliko na drugoj strani ''terena''.....
ustvari,mislila sam da sam ja jedini ,onaj izgubljeni,slucaj otvorenog igraca,jer kako prolaze godine,vreme,veze...cini mi se da samo ja ne igram igre..kao da svi,ali bas, svi to rade...
ustvari..mene te igre ,uvek ,nekako,smore.. :?
jbg...tesko je odrediti ko je gde...ja sam uvek govorila da mi je lakse kad je neko iskren i govori istinu ma koliko ona bila gadna,jer ja sam takva i zelim da su i ljudi oko mene takvi...vise puta sam probala da budem sve to sto sam navela,ali mi ne ide nisam takva rodjena... :roll:
 
sinmbad:
.....onda sam pogrešno shvatio...
.....ali nije mi jasno,zašto stalno želite da vam neko ponavlja koliko vas voli i želi i kako samo vas voli i bla bla bla....
..pa zar se to ne vidi u očima u osmehu u dodiru itd.....
barem meni nikad nije bilo dovoljan samo pogled ili dodir,jer imala sam nekoliko veza gde sam imala sve to ali me nisu voleli kao sto sam ja mislila...i zato nije lose svremena na vreme reci devojci,volim te ili kako si divna veceras...jel to prija i mnogo znaci za zensku sujetnu psihu...naravno ne treba ni gusiti...
 

Back
Top