"Oshtro oko"

Niena

Primećen član
Poruka
735
Sta je to sto vam prvo "zapadne" za oko pri nekom od prvih susreta sa osobom suprotnog pola (bez obzira da li vam se generalno ta osoba dopada)? Sta je za kritiku a sta za pohvalu?
U mom slucaju: stisak ruke i ukus te osobe pri odabiru obutje...
 
prvo primetim sjaj u ocima i smisao za humor.....ako njega nema onda dzaba sve....moze da se odma baci u ladnu moravu.....:lol:
jes snazan stisak....pa devojci se nikad ne stiska ruka jako k`o kad vidis druga...ne ide..a i kako da stegnes kad sve daju ruku mlitavo opusteno.....malte ne ko preko qurca da je daju.....i ti onda tako mlitavu ruku da stisnes.....pa da odme ide u bolnicu u gips :D
 
Zikica:
prvo primetim sjaj u ocima i smisao za humor.....ako njega nema onda dzaba sve....moze da se odma baci u ladnu moravu.....:lol:
jes snazan stisak....pa devojci se nikad ne stiska ruka jako k`o kad vidis druga...ne ide..a i kako da stegnes kad sve daju ruku mlitavo opusteno.....malte ne ko preko qurca da je daju.....i ti onda tako mlitavu ruku da stisnes.....pa da odme ide u bolnicu u gips :D

Ej, Zikice, nisi bre naisao jos uvek na pravu zensku, ;). Ona koja ima jaci stisak ruke ta ima smisla i za humor :-P ....A da sve, kao sto ti kazes, daju ruku mlitavo opusteno, ne bih se slozila!
 
jeste nema zenske ni pravog stiska ruke do neke turske dizacice tegova :lol:
ali 90% njih opusteno mlitavo daju ruku....retke su one koje ti pravo pruze ruku.....i uopste ti ne daju celu saku nego samo prste i tako ti stegnu ruku....more daj bre ti celu saku pa da vidis sta je stisak i kako se stiska :lol: :D
 
Ja more...
Ziks, decko od karaktera :lol:!!!
Ama Zikice, ajde sto je devojkama mlitav pozdrav nego za muskarce je to nedopustivo...mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi ;) :lol:
 
Evo ja ti kazem da sam upoznala veliki broj muskaraca (mada ja takvima ne bih nadenula epitet musko) koji su mi posle pozdrava zavideli na tom primeru miskosti sa kojim i zene mogu da pariraju muskarcima, izmedju ostalog :lol: :D
 
Zikica:
jeste nema zenske ni pravog stiska ruke do neke turske dizacice tegova :lol:
ali 90% njih opusteno mlitavo daju ruku....retke su one koje ti pravo pruze ruku.....i uopste ti ne daju celu saku nego samo prste i tako ti stegnu ruku....more daj bre ti celu saku pa da vidis sta je stisak i kako se stiska :lol: :D
Nisi upozno mene. :cool:
 

Back
Top