"Oshtro oko"

a gle ovo ostro oko:
"ispitujuci ponasanje muskaraca i zena dok gledaju slike obnazenih osoba suprotnog pola, lekari iz centra za neurologiju u atlanti (sad), uz pomoc novih tehnologija, dosli su do zakljucka da se oko muskarca najpre zaustavi na licu obnazene zene, dok zena prvo posmatra muske genitalije."
-politikin zabavnik, 4.5.2007.

e, stvarno smo mi muskarci naivni
 
bundeva:
a gle ovo ostro oko:
"ispitujuci ponasanje muskaraca i zena dok gledaju slike obnazenih osoba suprotnog pola, lekari iz centra za neurologiju u atlanti (sad), uz pomoc novih tehnologija, dosli su do zakljucka da se oko muskarca najpre zaustavi na licu obnazene zene, dok zena prvo posmatra muske genitalije."
-politikin zabavnik, 4.5.2007.

e, stvarno smo mi muskarci naivni
Nismo naivni, evo ja cu ti odgovoriti da preduhitrim zene.
To je otud sto odmah gledamo gde bi svrsili.
Mislim, tako je kod mene... a verujem i kod drugih, normalnih muskaraca.
 
a i kako da stegnes kad sve daju ruku mlitavo opusteno.....malte ne ko preko qurca da je daju...

Uhh, ne volim mlitav stisak ni kod zene, a kamoli kod mushkarca.

E sad, ono shto prvo pogledam je shlic ... jbg, nisam to ni znala nego mi moj ex dechko skrenuo paznju na to, kaze, ti choveku pruzash ruku a gledash u shlic .. posle sam to malo korigovala. Kada podignem pogled ka licu ne volim da vidim babyface, klempave ushi, tupu facu, naravno, kad su loshi zubi .. volim veseo pogled, iskrichav, i shirok, blistav osmeh.

Pa onda gledam dalje .. shake, prste ... ne volim kratke .. ne volim uske mushke ruchice ... izgrickani nokti su mi fuj.

Zatim gledam torzo, pa odecu, obucu .. i tako kad sve lepo pogledam i nadjem shta mi se dopada, on progovori i ubije mi sve zelje ... ili pak rasplamsa.
 

Back
Top