Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?

Početnik ristic1973 (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?

Treba mi odgovor sto pre... Znaci da li NERO moze da bude na Srpskom ili da li ima neki drugi program koji sluzi za narezivanje DVD-a moze da bude na Srpskom? Unapred zahvalan... Napokon sam pronasao i ovo gde da postavim ovo pitanje.

Učlanjen
    20.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?

Citat Original postavio ristic1973
    Treba mi odgovor sto pre... Znaci da li NERO moze da bude na Srpskom ili da li ima neki drugi program koji sluzi za narezivanje DVD-a moze da bude na Srpskom? Unapred zahvalan... Napokon sam pronasao i ovo gde da postavim ovo pitanje.
    Znaci i bilo koji drugi program dolazi u obzir ali da je na Srpskom i da sluzi za rezanje DVD-a.

Primećen član T i h i (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

ne nero nemože da se prebaci na srpski ukoliko sam ne uradiš prevod
    a mogao bi i da se odlučiš gde ćeš da tražiš odgovor pošto si ga prvo i postavio na pravom mestu
    " Nero 7 i DVD"

Učlanjen
    20.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Alo ljudi! Snalazim se ja odlicno sa NEROM na engleskom jeziku, ali meni je potreban bilo koji program za rezanje DVD diskova a da ima Srpski, zato sto imam jedan komp na kom zelim da imam sve, ali bas sve programe samo na Srpskom jeziku i samo to mi je jos potrebno pa ako se nadje neko ko ima resenje neka napise a ko nema nemora dzabe da kucka gluposti. Pa ovaj forum i sluzi da bi pomogli jedni drugima i da spajamo znanja i neznanja itd... Pozdrav za sve //Nenad//

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Neko je već napisao - Alcohol 120%, samo si ti otvori nekoliko istih tema i napravio haos.[/font]

Učlanjen
    25.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Red face Re: Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?

Alo ljudi! Snalazim se ja odlicno sa NEROM na engleskom jeziku, ali meni je potreban bilo koji program za rezanje DVD diskova a da ima Srpski, zato sto imam jedan komp na kom zelim da imam sve, ali bas sve programe samo na Srpskom jeziku i samo to mi je jos potrebno pa ako se nadje neko ko ima resenje neka napise a ko nema nemora dzabe da kucka gluposti. Pa ovaj forum i sluzi da bi pomogli jedni drugima i da spajamo znanja i neznanja itd... Pozdrav za sve //Nenad//
    To si trebao odmah reći i to samo na jednom mestu, tako da ako nepročitaš odgovor na vreme - nema ljutiš - sam si kriv za to
    evo ti linka pa javi dal odgovara
    http://www.bestsoftware4download.com/software/t-free-free-easy-cd-dvd-burner-download-sjocbplj.html
    mislim bilo bi lepo od tebe da me poštediš nepotrebne instalacije
    ako je program loš ili da ga preporučiš ako si zadovoljan sa njim

Pozzzdrv 8-)

Učlanjen
    20.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

T i h i to je to!!! Hvala... Jos sam u dilemi koji antivirus da instaliram a da je isto tako na srpskom, neznam da li da to bude AVAST? Znaci ti si jedini skapirao, ja imam masinu na kojoj imam sve najnovije i trenutno najbolje programe kao sto su Npr. NERO za rezanje, Kaspersky antivirus, legalni windows itd... Ali imam i jos jednu masinu koju punim domacim programima koji imaju iskljucivo sve na Srpskom pa i Windows sam mu prebacio na Srpski, mada se bolje snalazim na engleskom... Ako imas jos neki koristan program na Srpskom ti posalji ili ovde ili na mail ne_sica@hotmail.com hvala-hvala...

Učlanjen
    25.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Red face Re: Da li NERO moze da se prebaci na SRPSKI?

T i h i to je to!!! Hvala... Jos sam u dilemi koji antivirus da instaliram a da je isto tako na srpskom, neznam da li da to bude AVAST? Znaci ti si jedini skapirao, ja imam masinu na kojoj imam sve najnovije i trenutno najbolje programe kao sto su Npr. NERO za rezanje, Kaspersky antivirus, legalni windows itd... Ali imam i jos jednu masinu koju punim domacim programima koji imaju iskljucivo sve na Srpskom pa i Windows sam mu prebacio na Srpski, mada se bolje snalazim na engleskom... Ako imas jos neki koristan program na Srpskom ti posalji ili ovde ili na mail ne_sica@hotmail.com hvala-hvala...
    cloneDVD, TC PowerPack, CCleaner,avast,Spybot - Search & Destroy,Spyware Terminator (za ovog bas nisam siguean koliko vredi al usvakom slucaju na srpskom + je free) ma ima ih puno za neke sam i ja radio prevode pa sam sve i pogubio
    Sto de mene tice ovo ne bi bila losa tema za lepljivu posto mi je cesto lakse nekom preporuciti softver na srpskom nego objasniti neke stvarno jednostavne stvari 8-)

Slične teme

1. Kome se povraca neka prebaci na PINK
    Autor Torrente BG u forumu Politika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.06.2007., 01:01
  2. 7373 ne moze da prebaci na mem. card?!
    Autor Sanja Carica u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2007., 10:58
  3. Prvi Srpski tutorial za METABOX II (može i za III) receivere
    Autor dbbane-software u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.01.2007., 16:25
  4. KOLIKO JE VREMENA POTREBNO DA SE 1 DVD PREBACI U DVX???
    Autor *+*+*+*+* u forumu Multimedija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 02.09.2005., 21:14
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2005., 16:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •