10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: 10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano 10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!

Kultni britanski dvojac „The Chemical Brothers“, pioniri svetske elektronske muzičke scene - Ed Simons i Tom Roulands - nastupiće 13. juna prvi put u Srbiji, i to u „Beogradskoj areni“. RASPRODATO SVIH 10.000 KARATA U ROKU OD ODMAH!

Ovaj duo s pravom smatraju jednim od najboljih elektronskih bendova u svetu, a njihovi albumi poput „Dig Your Own Hole“, „Push the Button“... i dalje se nalaze u samom vrhu svetske muzičke scene. Sve je počelo kada su se Tom i Ed upoznali na fakultetu i 1992. i prvi put zavrteli ploče u jednom engleskom klubu. Danas, „The Chemical Brothers“ uživaju u popularnosti koju su stekli svojom autentičnom muzikom, radom i nastupima širom sveta. Došao je red i na Srbiju. Ed Simons u ekskluzivnom intervjuu za „Blic“ kaže da se „The Chemical Brothers“ raduju dolasku u Srbiju i da spremaju neverovatan živ nastup.
    - Tom i ja neprestano radimo i pravimo muziku za nastup u „Beogradskoj areni“. Spremamo od svega pomalo. Biće tu i mračne i vesele muzike. Neće to biti di-džej set, već koncert i nezaboravna žurka. Sviraćemo pomalo od svega onoga što smo godinama radili. Za svaki nastup se posebno pripremamo i za svaki dajemo deo sebe, pa tako i za ovaj. Ovo će biti nešto novo i sveže za nas. Novo iskustvo. Skoro u svakoj zemlji smo nastupali više puta, a u Srbiji nastupamo prvi put. Biće ludo. Jedva čekamo da dođemo kod vas.

Da li znate nešto o našoj zemlji?
    - Ne mnogo. Gledali smo dosta toga na televiziji, ali smo takođe čuli da je Beograd prava metropola.
    I Tom i ja želimo da ga vidimo.
    Spremate nov album „We Are the Night“. Da li ćemo u Beogradu čuti nešto s tog albuma?
    - Da, izvešćemo nekoliko stvari. To je pravi psihodelični elektronski album. Tako smo se osećali dok smo ga pravili. Psihodelično. „We Are the Night“ se dosta razlikuje od naših prethodnih albuma. Svaki album je priča za sebe i svaki album dosta govori o nama i našim osećanjima.
    Ipak, mnogi kažu da je elektronska muzika bez osećanja.
    - To je totalno pogrešno. Elektronika je i nastala iz emocija. Naša muzika nema nikakvu skrivenu poruku, nego baš emociju. Bilo da je ona mračna, vesela, tužna...
    Vaša muzika je spoj različitih muzičkih pravaca. Kako biste je vi okarakterisali?
    - Ona je isključivo i samo „The Chemical Brothers“. Ništa drugo. Mnogi kažu da se pravac koji mi puštamo zove big-bit. E, pa ne zove se. To je pravac „The Chemical Brothers“!
    Sarađivali ste s mnogim zvezdama. S kim je bilo najbolje raditi?
    - Uh, tako ću vam reći koji bend najviše volim. Ali, moram da priznam da je to „New Order“. Njih najviše cenimo i na njih smo se ugledali kada smo počinjali. Raditi s njima bilo je nezamenljivo iskustvo.
    Kada ste počinjali, da li ste očekivali da ćete dostići planetarnu popularnost?
    - Moram da priznam da nismo. Počeli smo da radimo zajedno dok smo bili na fakultetu i nismo se nadali da ćemo doći ovde gde smo sad. U stvari, nadali smo se, ali nismo očekivali.
    Sada kada se osvrnete na prošlost, kakvo je iskustvo bilo napraviti „The Chemical Brothers“?
    - Prilično zbunjujuće. Mnogo vremena je prošlo... Danas smo srećni i ponosni na ono što nas dvojica imamo.
    Kako ste uspeli da se održite zajedno tolike godine?
    - Mi smo najbolji drugari još od fakulteta. Jako prijateljstvo i ljubav za muzikom jeste ono što nas je održalo i što će nas držati.
    Obojica ste po profesiji profesori istorije. Da li ste nekada predavali?
    - Neee. Ne bismo mi to mogli. Samo se setimo kakvi smo mi bili u školi... Joj, nositi se sa tolikim brojem dece... Ne verujem da je baš lako.

Primećen član Chávez (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: 10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!

Divna politicka tema.
    Ti si bas resio da rasteras sve sa ovog foruma?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: 10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!

e Irone, nemoj te sataniste, navuci ces nam neke pravoslavne kletve na vrat...
    a i ono "brothers"....ma mora da su homoseksualci, ******, licumuri i *****?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Chávez
    Divna politicka tema.
    Ti si bas resio da rasteras sve sa ovog foruma?

Pa dva profesora istorije dolaze da sviraju u elektronski instrumenat.
    Ovde imamo mnogo profesora istorije pa ko rekoh sličan se sličnom raduje...

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

pa besan je i dalje sto je izgubio statuse i sa svojim glupim temama koje nemaju veze sa politikom, se trudi da na taj nacin sto vise urusi ovaj podforum.

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Mala profesorska plata pa se uvatili ko Burduš , Cane i Rajko da budu muzikanti. Ali neće oni ovako da se leba najedu. Znaju oni gde su došli . Da ih vidi Saša Popović i Brena, pa kad ih angažuju u Grand show imaju para da se namlate, čas !

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    pa besan je i dalje sto je izgubio statuse i sa svojim glupim temama koje nemaju veze sa politikom, se trudi da na taj nacin sto vise urusi ovaj podforum.
    Sve da se potrudim - tebi ne mogu ništa! Pa zar ne vidiš da se njih 10.000 skuplja da duvu i drogiru po venu? A kolko je došlo patriota? 150-280 komada? Ni voz do Kosovo Polje da popuniš
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 06.05.2007. u 14:18

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    e Irone, nemoj te sataniste, navuci ces nam neke pravoslavne kletve na vrat...
    a i ono "brothers"....ma mora da su homoseksualci, ******, licumuri i *****?
    A jel si primetio da kad vrtiš unazad dobiješ isti zvuk?

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio prof`.Grof`
    Mala profesorska plata pa se uvatili ko Burduš , Cane i Rajko da budu muzikanti. Ali neće oni ovako da se leba najedu. Znaju oni gde su došli . Da ih vidi Saša Popović i Brena, pa kad ih angažuju u Grand show imaju para da se namlate, čas !
    Imaju 10.000 prodatih diploma u Srbiji

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iron Lord
    Sve da se potrudim - tebi ne mogu ništa! Pa zar ne vidiš da se njih 10.000 skuplja da duvu i drogiru po venu? A kolko je došlo patriota? 150-280 komada?
    Čuo sam da se patriote okupljaju na Stonse i Peperse. Mnogo im više treba mesta i prostora. Ovi organizatori kažu da su im i sadašnje lokacije male. A to je mnogo više nego onih koji se okupljaju u Areni....

ZNAČI OVAKO , SVE PATRIOTE NA STONSE I NA PEPERSE A OVI OSTALI U ARENI, PA KOGA IMA VIŠE- VIDEĆEMO........

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Imaju 10.000 prodatih diploma u Srbiji
    Šta si se uhvatio za ovo "10 000". Čas 10 000 narkomana, čas 10 000 prodanih diploma...

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Čuo sam da se patriote okupljaju na Stonse i Peperse. Mnogo im više treba mesta i prostora. Ovi organizatori kažu da su im i sadašnje lokacije male. A to je mnogo više nego onih koji se okupljaju u Areni....

ZNAČI OVAKO , SVE PATRIOTE NA STONSE I NA PEPERSE A OVI OSTALI U ARENI, PA KOGA IMA VIŠE- VIDEĆEMO........
    Ma jok... Na Stonse idemo mi padavičari (teška boles') na Peperse idu kulturna deca, a PATRIOTE IDU U GUČU! Sa sve Nemcima i ostalima iz EU da se zajedno razvale! Ni jedno prase ne preživi!

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Šta si se uhvatio za ovo "10 000". Čas 10 000 narkomana, čas 10 000 prodanih diploma...
    Mislim baš si... Nećeš da podeliš sa forumskim drugarima...

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nemoj sad da okrećeš ovako , onako. Lepo sam napisao gde će patriote da idu, a gde ovi drugi !!!

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma jok... Na Stonse idemo mi padavičari (teška boles') na Peperse idu kulturna deca, a PATRIOTE IDU U GUČU! Sa sve Nemcima i ostalima iz EU da se zajedno razvale! Ni jedno prase ne preživi!
    Što se mene tiče , ja idem sada da pišam pa ću se vratim kasnije.A za ono što si nabrojao, ja ću da idem na sva tri mesta, i boli me qurac!!!

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Kultni britanski dvojac „The Chemical Brothers“, pioniri svetske elektronske muzičke scene - Ed Simons i Tom Roulands - nastupiće 13. juna prvi put u Srbiji, i to u „Beogradskoj areni“. RASPRODATO SVIH 10.000 KARATA U ROKU OD ODMAH!

Irone, čitam tvoje poruke jer hteo ja to ili ne koristiš pokvaren trik farbanja teksta pa upadne u oči. Lukavo koristiš "Eastern Egg" metodu.

Samo želim da te pitam: ako su britanski "The Chemical Brothers", pioniri elektronske muzike - šta je onda nemački KRAFTWERK?
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 06.05.2007. u 14:38

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Dobro vece dobro
    Ovo je prica o mojim prijateljima
    I ostalim stvarima
    Poslusajte je

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo
    To je ono najljepse sto nam srce poznaje

Dolazim u grad
    Pred kafanom stoje
    Sve dobre kolege moje
    Lice im bez boje
    Spokoj im u dusi
    A svaki cigaru pusi

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo

Hocu onda i ja da se stanje smiri
    Da malo sa njima zmirim
    Zakljucam se negdje urokam se dobro
    Da vidis miline moj pobro

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Подржавам ово,иако нема везе са политиком...Мада бих ја још једном Крафтверк,или било кад,ако буде Хјумн Лиг,Бронски бит...8-)

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Što se mene tiče , ja idem sada da pišam pa ću se vratim kasnije.A za ono što si nabrojao, ja ću da idem na sva tri mesta, i boli me qurac!!!
    Mene ćeš lako naći - ili sam kod desnog zvučnika ili sam kod šanka sa pivom.

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Dobro vece dobro
    Ovo je prica o mojim prijateljima
    I ostalim stvarima
    Poslusajte je

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo

Dolazim u grad
    Pred kafanom stoje
    Sve dobre kolege moje
    Lice im bez boje
    Spokoj im u dusi
    A svaki cigaru pusi

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo

Hocu onda i ja da se stanje smiri
    Da malo sa njima zmirim
    Zakljucam se negdje urokam se dobro
    Da vidis miline moj pobro

Hajde da se drogiramo
    Ma nek se oci sjaje
    Hajde da se drogiramo

Zaljubih se u tu ženu
    Ponudih joj malo čipsa
    Kada videh njenu ruku
    Svatih odma` da se fiksa

Zbog tebe ću nosit' crno
    Obrijaću čak i glavu
    Kupit ću si ziherice
    Samo nemoj pušit' travu

Stajala si s onom marvom
    Ko da je iz Trećeg Rajha
    Zagrli te neki panker
    Koji svoju kosu blajha

Ti sad ideš s njim u ŠKUC-a
    Za tobom mi srce kuca
    Lepa Ljubljančanko
    Grom te ubio

Primećen član Atreid (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio misoni
    Подржавам ово,иако нема везе са политиком...Мада бих ја још једном Крафтверк,или било кад,ако буде Хјумн Лиг,Бронски бит...8-)

Sta da gledas kako pustaju muziku sa Winampa, uostalom kao i ovi The Chemical Brothers...
    Poslednji put ažurirao/la Atreid : 06.05.2007. u 14:53

Ističe se pumps (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

JA, ochekujem vrlo brzo i mishljenje nasheg vrlo uvazenog i priznatog teo-politichara i lidera forumashko-chaterskih jedinica, Gospodina sa Vrachara pod konspirativnim nadimkom EREMITA da i on da svoje skromno mishljenje o ovom dogadjaju.
    DOK Gos'n Eremita ne da svoj komentar - SMATRAJTE DA SE NISHTA NIJE NI DOGODILO !

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni
    Na krovu se hardware puši,
    Na tavanu software suši,
    Ja sam robot - u srcu i duši...

R.Amadeus

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Na krovu se hardware puši,
    Na tavanu software suši,
    Ja sam robot - u srcu i duši...

R.Amadeus
    Има ту мало истине.

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Ma svi u Indjiju na Peperse!

Slične teme

1. Pussycat Dolls u Beogradskoj areni
    Autor cizmice u forumu Muzika
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 28.02.2009., 16:10
  2. Jevrejske patriJote vs srpske patriJote
    Autor Hygieia u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 17:34
  3. izraleske patriJote vs srpske patriJote
    Autor Hygieia u forumu Politika