Toyota VW ili Citroen
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Toyota VW ili Citroen

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Toyota VW ili Citroen

Mene zanima, dali neko ima neko od ova tri auto i kako je zadovoljan???
    Ja trazim da kupim neki auto, a S´obzirom da nemam pojima o autima mislela sam da ovde mogu da pitam iskusne i pametne ljude)
    Toyota Yaris
    VW Polo
    Citroen c3
    to su tri auta koja mi se svidjaju kako izgledaju)) Meni treba neki tako mali zgodan i praktican zbog posla.Nisam neki dobar vozac pa i zbog parkiranja)

Najvise mi se svidja citroen c3 kao beba mi je sladak, al mi reko jedan prijatelj da limarija nista nevalja,kad bi bio neki malo ozbiljniji udes( nedaj boze) nebi nista ostalo od mene i da se puno kvari,dali je to tacno???

Takodje mi rekose da Toyota i VW imaju dobre izdrzljive motore.
    Nebi bilo lose kad bi cula i vase komentare
    unapred Hvala
    Marija

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Re: Toyota VW ili Citroen

pa zavisi šta voliš

1. toyota ... kvalitet ali u poslednje vreme ima i stila
    2. wv ... konfekcija ali brand name, možda i malo više para nego muzike
    3. citroen ... stil i osobenost ali kao što znaš to ume da košta i novca i živaca

ako ti je lokacija u profilu tačna slobodno biraj srcem

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

[font=Verdana]Сва три аута су поприлично добра... наравно сваки на свој начин... прича о распадању Ц3 је у најмању руку смешна... који то НОВ ауто се распадне при удесу??? За кварове исто... данас су аутомобили поприлично добри и који год нов да узмеш трајаће 4-5година или 100 000км гарантовано!!! А већина траје и више - знатно више...

Једино што би можа могао да буде критеријум је одржавање тј близина сервиса, али колико сам ја упућен у Цириху тога не мањка тако да што рече vd длободно бирај срцем и нећеш погрешити
    [/font]

Početnik
    Učlanjen
    04.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Meni auto treba najvise zbog posla, znaci ne samo da se "odvezem i dovezem" vec i da radim autom.A naravno da mi sluzi kao "prevozno sredstvo"))
    Zato sto radim autom vise mi odgovara neki auto sto manje torosi , i da je AUTOMAT)
    A i neki koji moze puno da "predje" ja MESECNO napravim od 1500-2500km .
    Drugim recima neki ekonomicni, gde necu moci puno da mu placam osguranje i gorivo.Meni auto ne treba da on od mene profitira nego ja od njega i ne da se "kurcim" sa njim i da se hvalim da me svi vide , vec da je praktican i da me dobro sluzi da mogu da obavljam svoje poslovcice)))

"vd" lokacija mi je tacna u profilu , al ti mi lepo rece da "biram srcem" ako biram srcem onda citroen , s`obzirom da kazem da to kosta ZIVCA I VREMENA , jako sam tanka sa zivcima a vremena skoro nikad i nemam.Sto znaci to ODPADA.Ipak cu ja uzeti Toyotu))

"Dovle" moram da priznam da sam totalni laik za auta do skoro samm razlikovala auta samo po boji) tek pre tri dana kad sam pocela da trazim auto da kupim, videla sam koji mi se auto svidja odnosno KAKO SE TACNO ZOVE) to sto sam napisala reko mi jedan prijatelj.A ja svakog pitam za svet pa na kraju izvucem ono sto mislim da je najpametnije)

Toyotu sam vozila ( samo neznam koji je model bila) i bas sam bila odusevljena.Imala sam Golfa i sa njim sa bila zadovoljna kako ide. Probala sam Fiat al mi se ne svidja.
    Nissana sam takodje probala al mi se i on ne svidja.BMW sam probala al mi i to ne odgovara ai mnogo trosi)).Audi necu nisam nesto odusevljena ,losa secanja me vezuju za tu marku),Forda sam takodje probala al mi se nesto ne svidja.Seat sam cula da se mnogo kvari i njega necu a i ne svidja mi se nesto.Probala sam i Dzipa al to mi je i suvise veliko , jes da je pregledno al ja volim mala auta sto cu se caskom okrenem i lako parkiram. I s`obzirom da vozim po svakakve tesne ulice i stazice vise mi ogovara nesto malecno

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

[font=Verdana]Е то је већ конктретније питање... под овим условима најтоплије ти препоручујем Пола... ја бих тако изабрао... ако се цена не доводи у питање узео бих 1.9 ТДИ и нема да те боли глава сигурно... Није превелики потрошач тачније није никакав потрошач, квалитет нико не може да оспори, нарочито ако се ради о новом ауту, сервиса по CH (колико сам ја упућен) има на сваком ћошку... Али опет наглашавам, ни Тојота ни Цитроен нису за одбацивање јер су то данас поприлично јаке фирме и њиховим возилима не фали апсолутно ништа, могу доста да пређу, издржљиви су итд... Чуо сам да код вас у CH није проблем добити возило на тест вожњу... иди узми сваки од тих на дан два или их чак и рентирај и то би требало да ти доста помогне у одлуци [/font]

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Tema o poredjenju postoji, tamo mozes postaviti pitanje.

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=111921

A ova je Z A T V O R E N A.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •