Razbiti kompjuter da ili ne

  • Začetnik teme Morrison_babe
  • Datum pokretanja
M

Morrison_babe

Gost
EEe molim vassss pomozite mi.Sve je pocelo pre godinu dana.Kompjuter jednostavno zablokira usred rada u bilo kom programu.Zamrzavanje slike je praceno cudnim zvucima kocenja iz pravca kucista.Nakon toga sve funkcije jednostavno zablokiraju.Ako kompjuter pokusam da upalim neposredno posle gasenja odbija da podigne sistem.Medjutim nakon nekog vremena on normalno radi cak ne baca Scan disk.Eh naime to je trajalo neko vreme dok moj dragi komp nije potpuno odbio da podigne sistem.U servisu nisu imali pojma o cemu se radi pa su obrisali sve sa diska i usnimili ponovo.Za 2 meseca komp je uradio isto ali opet nisu znali u cemu je problem.Kazu da nije virus a sve komponente kompa odlicno funkcionisu.E sad po treci put moj komp radi istooo i dajem mu jos dva meseca zivota.Jel neko imao slican problem ili da kupujem novi komp.
 
problem je do kucista...koje ima lose napajanje...iliii mozda je problem u tome da je utikac prikljucen na produzni kabl na kome ima jos prekidaca.Ako je do produznog...komp ukljuci u produzni na kome ima malo zakacenih uredjaja
 

Back
Top