Razbiti kompjuter da ili ne
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Razbiti kompjuter da ili ne

Morrison_babe
    Guest

Podrazumevano Razbiti kompjuter da ili ne

EEe molim vassss pomozite mi.Sve je pocelo pre godinu dana.Kompjuter jednostavno zablokira usred rada u bilo kom programu.Zamrzavanje slike je praceno cudnim zvucima kocenja iz pravca kucista.Nakon toga sve funkcije jednostavno zablokiraju.Ako kompjuter pokusam da upalim neposredno posle gasenja odbija da podigne sistem.Medjutim nakon nekog vremena on normalno radi cak ne baca Scan disk.Eh naime to je trajalo neko vreme dok moj dragi komp nije potpuno odbio da podigne sistem.U servisu nisu imali pojma o cemu se radi pa su obrisali sve sa diska i usnimili ponovo.Za 2 meseca komp je uradio isto ali opet nisu znali u cemu je problem.Kazu da nije virus a sve komponente kompa odlicno funkcionisu.E sad po treci put moj komp radi istooo i dajem mu jos dva meseca zivota.Jel neko imao slican problem ili da kupujem novi komp.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

2 najcesce situacije kod ovakvih problema:

- lose napajanje
    - los hard disk

da sam na tvom mestu, zamenio bih te komponente, jer ostale gotovo da ne mogu da uticu na takav jedan problem (cekanje nakon restarta pre nego sto sve proradi)...

morrison_babe
    Guest

Podrazumevano

thanks

magijas
    Guest

Podrazumevano gle vako...

problem je do kucista...koje ima lose napajanje...iliii mozda je problem u tome da je utikac prikljucen na produzni kabl na kome ima jos prekidaca.Ako je do produznog...komp ukljuci u produzni na kome ima malo zakacenih uredjaja

Slične teme

1. kako razbiti maler?
    Autor dive u forumu Žene
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 15.10.2008., 00:25
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.04.2008., 10:28
  3. KAKO RAZBITI ZASTITU!!!!!!
    Autor danijeldx u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.10.2005., 21:11
  4. Cime razbiti zid izmedju dvoje