transseksualci

nacafaca

Zainteresovan član
Poruka
375
Da li su muskarci koji se pale na transseksulace gej ili ne, ili ako sa strane ima normalnu vezu sa devojkom a opet se pali na transseksualce da li je ond bi? Ja razumem gay ljude ok privlaci ih isti pol, malo mi bi nisu jasni,a ovi sto vole transseksualce mi uopste nisu jasni!
 
Pa meni jesu jasni i ima ih dosta medju ljudima sa kojima sam prichala. Iz tih pricha saznala sam da oni ka raju trandzu u dupe, a njemu daju da pushi kitu i to mu odprilike dodje kao da `ebu zenu, jer trandza jako lichi na zenu skoro u svemu. Ono shto retko rade je da trandzi pushe .. ili meni bar nisu rekli taj podatak. E sad, poshto je trandza ipak mushkarac, moguce je da su oni koji ih vole latentni homici, ali im trandza dodje kao poluzensko, pa je to neko opravdanje njima samima da su kao zveknuli zenu.
 
Vesela_zena_beogradska:
Pa meni jesu jasni i ima ih dosta medju ljudima sa kojima sam prichala. Iz tih pricha saznala sam da oni ka raju trandzu u dupe, a njemu daju da pushi kitu i to mu odprilike dodje kao da `ebu zenu, jer trandza jako lichi na zenu skoro u svemu. Ono shto retko rade je da trandzi pushe .. ili meni bar nisu rekli taj podatak. E sad, poshto je trandza ipak mushkarac, moguce je da su oni koji ih vole latentni homici, ali im trandza dodje kao poluzensko, pa je to neko opravdanje njima samima da su kao zveknuli zenu.
ma sve su to opravdanja,jer on mozda izgleda kao zensko ali je definitivno muskarac...jbt ima kitu i to verovatno taj lik koji dozvoli da mu trandza pusi i zna.i nema tu trte mrte,musko je pa je musko a onaj koji dozvoli da mu trandza popusi su ne otkriveni tj latentni homici.Zaebi...tako je to 8-)
 
Da vesela to i mene zanima jel su oni neka vrsta homica ili ne.Stvarno ne razumem.Ajde da kazez da mu to dodje kao zensko posto stvarno izgledaju kao zene ali zasto onda sa trans zasto ne sa pravom zenom?Ili zasto i ako ima devojku ili zenu ili sta vec opet se pali na transseksualce.
 
Ma duboka je to psihologija .. ili voli mushkarce pa mu je trandza prelazna faza izmedju zene i muskarca, ili mrzi muskarce pa onda delje trandzu iz 'osvete', ili mu je trandza napaljiv kao 'chudo' prirode (kao shto neko voli bradatu zenu, hromu zenu, i sl)
 

Back
Top