Zenska psiha, vrlo cudna

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jedna cura koja ima oko 30 godina je imala oko 6 dugih veza, to je neki prosek.

Od tih 6 tipova njoj su se istinski svidjali jedan mozda dva tipa, a neredak slucaj je nijedan.
Moze biti da je bila s njima zbog kesha, zbog toga da ne bude sama itd., puno varijanti ima.
Sve pricaju o ljubavi, a mene zanima di je tu ljubav?
Ispada da smo mi muski uvek talibani koji se zaljube, sto govori o iskrenosti prema suprotnom polu, a zene na sav glas pljuju nas muske kako smo sovinisti, a sta su one?
E zato je i jasno da zene lakse ostavljaju, pa kako nece kad joj se nikad nije ni svidjao.

E pa da vidimo ko je emotivniji i osecajniji. Zene trebale bi nas vise postovati.
 
Strašno je kad shvatiš da pojedine osobe , sve je jedno kog su pola, ljubav shvataju kao kupovinu cipela. Znaš ono...ako me žulja, baciću ih i odabrati nove...A posebno ako je baš tebi zapalo da budeš ta cipela. Emocionalna nezrelost i sebičluk ne vezuju se samo za žene ili samo za muškarce.....Svi mi možemo biti dobri ili loši....Emotivni ili neemotivni....I ja bih volela kada bi svakom na čelu pisalo kojoj od ove dve grupe pripada ali jbg....u čemu je čar pokera ako možeš da vidiš karte u protivnikovoj ruci...Zar ne?!
 
sinnke, ti si izgleda jako emotivan, a i povredjen. mozda je tvoj pristup bio cesto pogresan, a? ja sam zensko, i u ime zena mogu da kazem da sve podjednako zelimo ljubav, kao vi (nadam se:)) ali cesto se desavaju promasaji. jbg. sve je to normalno.
 
NovaIsta:
sinnke, ti si izgleda jako emotivan, a i povredjen. mozda je tvoj pristup bio cesto pogresan, a? ja sam zensko, i u ime zena mogu da kazem da sve podjednako zelimo ljubav, kao vi (nadam se:)) ali cesto se desavaju promasaji. jbg. sve je to normalno.

Nisam povredjen nego razredjen. Previse sam drkao pa sperma izgubila na kvalitetui sad je ko voda.
 
Da, priznajem, uzbudljivije su tvoje teorije da su sve zene sponzoruse i da im treba nabiti glavu u wc solju...
Verujem da vecina zena ovlazi na takve tvoje teorije...
A to sto ti je pao, ja smatram pozitivnom posledicom mog posta...
 
ne znam sta je bolje,voleti jednom u zivotu najace i strasno patiti kao muskarac ili voleti vise puta ali manje kao zena i brzo preboleti!!!
Muskarci stvarno jesu mnogo emotivniji od zena,ali kao sto rekoh oni se zaljuba iskreno jednom ili dva puta u svom zivotu,a sve ostale devojke tretiraju podjednako..hladno...
 
Nisu muskarci emotivniji od zena. Nisu ni zene emotivnije od muskaraca. Samo razlicito podnosimo i reagujemo. Tako nas vaspitavaju. Uce male decake da ne smeju da iskazu emocije. Onda im se sve to gomila pa ne znaju s tim da se bore pa otvaraju glupe teme.
 
lusy, ma sta to pricas?????? zene vole "manje i brzo prebole" ??????? a muskarci kao vole duboko i trajno bla bla.... ma daaaaj...ja sam se dva puta u zivotu samo zaljubila i drzalo em godinama. nisam lako zaljubljiva, cak naprotiv, i kad se zaljubim to je do kraja i traaaaaaaaaaaaaaaje...a tek vreme dok prebolim, uh, ma strasno... nemojte generalizovati. cak i te stvari su jako individualne. neko se zaljubljuje 5 puta dnevno, lako i leprsavo, isto tako se i odljubi, bez obzira da li je musko ili zensko. to ustvari NEMA VEZE SA POLOM
 
Žene nemaju psihu, već mikročip koji im diktira ponašanje onako kao su isprogramirane. Nekima to može da bude čudno, ali uvek ima isti šablon ponašanja. Takođe, znam dosta slučajeva gde su devojke bile sa momcima samo da bi bile sa nekim...
 

Back
Top