WOW-Ima li razlike izmedju....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja mislim da je obrnuto - da ne moze da se igra, i da se ne razlikuje...
posto je moj drug koji je trenutno u americi kupio enUS verziju, a svi mi ovde imamo enGB verziju. i nije mogao da igra sa nama, vec je tu verziju samo zamenio za ovu "nasu".
i ne znam zasto bi igra imala razlike, bilo da je u USA ili u EU???!!!
 
ArkantoS-Vrbas:
EnGB, iliti evropska verzija podrzava Evropske realme, tj sa EnGb verzijom mozes da igras na Evropskim realmima, a sa EnUS ne mozes... U tome je razlika...
Konachno pametan reply...Bahs ovako kako je reko arkanto a to podrazumeva da morash da imash jako dobru konekciju da bi igrao iz evrope na americhkim serverima mada tvoj prijatelj verovatno oce da igra pirata a ne original
 
Agent Orange:
Ne, moj prijatelj hoce da igra original koji bih ja trebao da narucim da donesu iz USA.
Axam, znaci sa USA verzijom moze da se igra samo na USA serverima + mora da se ima dobra konekcija...
Koliko dobra?

Naa....ne treba neka jaka konekcija.....
Najveci problem je ustvari vremenska razlika. Oni su -6 a mi +1.... tako da ako recimo ide da raiduje (recimo 20:00-00:00, negde klasichan raid time), kada tamo bude 20:00, kod nas ce biti negde 2-3 ujutro.......
 
Imam 2 original WoW-a. Jedan on njih je americka verzija (EnUS). I naravno, nije moguce igrati, licno sam se uverio. Medjutim, poslednji put kad sam pokusavao sa US da igram bilo je pre 2 godine... Problem je sto ne mogu da registrujem account na sajtu, nece da mi prihvati Serial Key (ili CD key, isti djavo...)
Sto se tice konekcije, igrao sam na raznim (piratskim) serverima iz Afrike, Australije pa cak i iz Amerike, odziv jeste malo veci ali je zanemarljiv tako da ne smeta igranju.
 
Skakavac7:
Imam 2 original WoW-a. Jedan on njih je americka verzija (EnUS). I naravno, nije moguce igrati, licno sam se uverio. Medjutim, poslednji put kad sam pokusavao sa US da igram bilo je pre 2 godine... Problem je sto ne mogu da registrujem account na sajtu, nece da mi prihvati Serial Key (ili CD key, isti djavo...)
Sto se tice konekcije, igrao sam na raznim (piratskim) serverima iz Afrike, Australije pa cak i iz Amerike, odziv jeste malo veci ali je zanemarljiv tako da ne smeta igranju.
Pa na piratu igra po 100-200 ljudi po serveru a na originalu po 2000+ zavisi od servera tako da je vazhna konekcija
 
ne serite ima dobrih pitata koje igra mnogo ljudi, a gde se dobija po 50xp po kripu,a po questu 1500xp, znaci kao ORGINAL a i ima ljudi. Nijedan debil nece dati tolike pare za igricu, tj niko normalan. Ima razlike izmedju EnUS i EnEu nece te debili prihvatiti ako si iz Srbije. ili iz Europe. Debili=Ameri
 
ne serite ima dobrih pitata koje igra mnogo ljudi, a gde se dobija po 50xp po kripu,a po questu 1500xp, znaci kao ORGINAL a i ima ljudi. Nijedan debil nece dati tolike pare za igricu, tj niko normalan. Ima razlike izmedju EnUS i EnEu nece te debili prihvatiti ako si iz Srbije. ili iz Europe. Debili=Ameri

Ajde sad procitaj svoj post ponovo i mozemo da pricamo kad shvatis o cemu pricas.

BTW Ne igram WoW, cisto da se ne potegne taj argument ili sta vec.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top