Што se затvaru Najболе теme na фоrum?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
o030.gif
o030.gif
o030.gif

ide se u rat za Kosovo, da se junaci ne zadžavaju na tim temama, već se planski ostavljaju teme o gandži i pederima.
 
Inače više Amerikanaca je ubijeno aprila 2007. nego aprila 2003.
4 godine nakon što su proglasili pobedu Krsta i Davidove zvezde.

Sada ne mogu da se povuku, a ne mogu ni da ostanu.


Ideje SPS-a i Živadina Jovanovića o kosmičkom sukobu dobra i zla,
gde Slobodan Milošević predstavlja dobro; a Genšer, Klinton i rimski papa zlo,
su svakako bile gromoglasno glupe ideje;

ali đinđićevci se nisu gnušali tih projekata zato što su pogrešni,
već zato što su protiv "kosmičkih sukoba" bilo kakve vrste.

Oslušnite samo podržavaoce Zorana Đinđića kako vam opisuju svet u kome bi voleli da žive:

"Pa ja samo hoću da jednom u 2 godine idem na Divčibare, da mogu da priuštim auto, bilo kakav, i da mogu da nekad kupim jagode."

Podržavaoce ZĐ karakteriše jedno potpuno odsustvo bilo kakvih ambicija, i traganje za najnižim i najprozaičnijim.

Otuda naravno i njihovo odbijanje da gledaju u oči iračkom sukobu, koji je trenutno najvažniji događaj na planeti
 
Salvantis:
A opet je ostavljena ironova "Izgubljena mladost", iako je ne samo duplikat, nego i zasnovana na ociglednom falsifikatu.....

http://forum.krstarica.com/threads/149159&page=1

Nije poenta KO PRVI POSTAVI već KAKO SE POSTAVI.
Eno pogledaj onu temu o najnovijoj patriJOJOtskoj gluposti sve u vezu sa duhovnog samo bez na odobrenje od crkvu...
Pomislio bi čovek po prvom postu ko zna o čemu je reč, kad ono - instant patriotizam kad treba drugi da gine a nigde niko da lane kad nema posla, kad je nemaština, kad se (p)otpisuje 15% teritorije, kad je korupcija...

Državu čini i ekonomija i privreda, samo nekima to tek treba javiti...
 
gdzd968:
Irone, Irone...
Da li si ovo stvarno ti.
Koliko li si se samo suzdrzavao dok si bio "Bog i batina" na ovom forumu...
Odlucio si da dades malo oduska sebi, a?


Opet ne valjam?


Enfroz2891.:
Pa postavljach ove teme bi bio najmerodavniji sam sebi da odgovori na postavljeno pitanje.
Btw.ni meni nije jasno zashto ona glupost o vojsci"Svetog Lazara..itd."nije zatvorena u startu.

Ne brini, u okviru same teme je ostavljena poruka merodavnima i nije dostupna svakome


Enfroz2891.:
I zashto je tema o posledicama 11.Septembra zatvorena.
A bash se na njoj poslednji javio tipichan primerak kolonijalnog mentaliteta,pa bi bilo zabvno chuti neku od njegovih umotvorina u daljoj rapravi.:)
Pored dva beskorisna komentara ipak je bilo pametnih stvari za videti. Zbog te teme je i pokrenuta ova...
 
Enfroz2891.:
I zashto je tema o posledicama 11.Septembra zatvorena.
A bash se na njoj poslednji javio tipichan primerak kolonijalnog mentaliteta,pa bi bilo zabvno chuti neku od njegovih umotvorina u daljoj rapravi.:)
Ма шта можеш да очекујеш од Ерасерхеад-а, који је у ствари потпуно партијски ангажован. Све прогласе, акције, новости било које врсте у позитивном пропагандном смислу, вољене му ЛДП, поставља овде као теме. Чиста реклама без плаћања Крстарици. Чуди ме да му нико (а можда и јесте) није скренуо пажњу на то. Оно, увек је то "политичка тема" али је препознатљив рекламни ангажман.
 
svetolik trpkovic:
Pa u pravu si Laci ali 90% tema o LDPu kojih je inace previse otvaraju oni koji se ne slazu sa tom partijom ili gaje otvorenu mrznju prema istoj.
Slabo ko ovde piše o svojima, uglavnom se iznose mišljenja o tudjim gaćama dok svoje sakrivamo i pokrivamo

jomini:
Sve ti je jasno Irone.

PS
video sam poruku, hvala.

intro.jpg

:D
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4172486&postcount=45

Kada sam malo, vrlo malo, naučio o TCP/IP zaključih da NEMA LEKA za IP.
Možeš je delimično sakriti prolaskom kroz servere, ali ako su "anonimni" onda surfuješ preko FBI-a ili INTERPOL-a.

Idi na Google npr. pa otkucaj "anonymous server" i pogledaj - od besplatnih do komercijalnih (!?!?) Nikada nije pao neki "patriotski forumaš", samo ubice, lopovi, fanatici, preprodavci, manijaci... Pun ih svet, pa se zato uvedoše ove mere. Dok se kod nas uvode patriotske organizacije koje će brinuti o javnom moralu, dotle se u pravim državama time bavi HI-TEC policija. Generalno je vrlo jednostavno, ali treba imati smisla za kombinatoriku u odredjenim situacijama. Logovi se prema zakonu čuvaju godinu dana a onda se - arhiviraju. A za otvaranje naloga pokazuješ ličnu kartu, el tako? E zato ja uvek jedan nick, pa nek ide život...


P.S. samo forumaški nick je maska, zauzeta IP adresa je - lična karta :D
P.P.S. Ko obilazi odavde "one sajtove"? Niko? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top