Ima li nade da se ne ubijem ? MOLIM VAS, POMOZITE

  • Začetnik teme _ubicu se majke mi_
  • Datum pokretanja
U

_ubicu se majke mi_

Gost
Pokrenuo sam naime Partition Magic 7.0 i u svojoj zelji da sa jedne particije (koja je inace FAT32) prebacim malo prostora na sistemsku (koja je inace NTFS) napravio sam sra***

Program je posle mojih odabranih opcija restartovao sistem i poceo da radi proces prebacivanja i na nekih 17% je ukocio...Znam da je ukocio zbog numericke tastature i ne-svetlece lampice na kucistu...

Kada sam restartovao (rucno) komp , usao sam u Windows i zatekao hard bez jedne particije.

U Partition Magic-u se ta particija koja je nestala pojavila kao PQRM particija.

DA LI NEKO ZNA KAKO DA POVRATIM 65GB PODATAKA!? Medju podatcima je sve , od programa koje sam pravio,poslovnih dokumenata, muzike, knjiga, raznih baza podataka....
Zivot mi zavisi od ovog...
 
to:
ko ti je kriv ja jos nisam uspeo da upoznam coveka koji je uspesno nesto uradio sa pm 7.0 a moze i bilo koja verzija nebitno ali je bitno da kad kazes pm nemislis na pm nego na pm to je uzrok kvara
Onda ti upoznajes totalne retarduse kao sto si izgleda i sam....Ne loopaj gluposti...
PM je odlicna stvar,pogotovu za one koji ne znaju iz dosa da se zezaju sa particijama i ostalim stvarima.
U gornjem slucaju mala je verovatnoca da se PM kriv,pre ce biti kao sto je i sam lik naveo num tast,a moze da bude npr preopterecenje procesora zbog nekog pozadinskog procesa pa se komp blokira+1456656 slicnih i drugih razloga zbog kojih se komp blokira....
 
Jednom sam ja zeznuo stvar i obrisao sve sa hard diska. Postoji program koji vrsi backup podataka i posle formatiranja, usled gresaka kao tvojih i t.d. Stvar je u tome da mi je backup uradio jedan tip koji nije hteo da mi kaze kako se zove taj program. Ako neko hoce moze da te uputi gde mozes da nadjes taj program posto ja ne znam kako se zove.
 
Bo38:
Jednom sam ja zeznuo stvar i obrisao sve sa hard diska. Postoji program koji vrsi backup podataka i posle formatiranja, usled gresaka kao tvojih i t.d. Stvar je u tome da mi je backup uradio jedan tip koji nije hteo da mi kaze kako se zove taj program. Ako neko hoce moze da te uputi gde mozes da nadjes taj program posto ja ne znam kako se zove.
Program koji trazis se zove Spin right.
Ovaj program ti vraca najveci deo izgubljenih podataka i posle formatiranja harda. 8)
 

Back
Top