Ima li nade da se ne ubijem ? MOLIM VAS, POMOZITE
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Ima li nade da se ne ubijem ? MOLIM VAS, POMOZITE

_ubicu se majke mi_
    Guest

Podrazumevano Ima li nade da se ne ubijem ? MOLIM VAS, POMOZITE

Pokrenuo sam naime Partition Magic 7.0 i u svojoj zelji da sa jedne particije (koja je inace FAT32) prebacim malo prostora na sistemsku (koja je inace NTFS) napravio sam sra***

Program je posle mojih odabranih opcija restartovao sistem i poceo da radi proces prebacivanja i na nekih 17% je ukocio...Znam da je ukocio zbog numericke tastature i ne-svetlece lampice na kucistu...

Kada sam restartovao (rucno) komp , usao sam u Windows i zatekao hard bez jedne particije.

U Partition Magic-u se ta particija koja je nestala pojavila kao PQRM particija.

DA LI NEKO ZNA KAKO DA POVRATIM 65GB PODATAKA!? Medju podatcima je sve , od programa koje sam pravio,poslovnih dokumenata, muzike, knjiga, raznih baza podataka....
    Zivot mi zavisi od ovog...

_roknucu se_
    Guest

Podrazumevano ispravka

nije PQRM nego PQRP!

to
    Guest

Podrazumevano Re: ispravka

ko ti je kriv ja jos nisam uspeo da upoznam coveka koji je uspesno nesto uradio sa pm 7.0 a moze i bilo koja verzija nebitno ali je bitno da kad kazes pm nemislis na pm nego na pm to je uzrok kvara

Registrovan korisnik
    Učlanjen
    23.03.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

http://www.stellarinfo.com/

Probaj tu da nadjes program koji ti treba,
    moj drugar je jednom izbrisao particiju, tj podatke o istoj, pa je sa nekim od tih programa povratio.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: ispravka

Citat Original postavio to
    ko ti je kriv ja jos nisam uspeo da upoznam coveka koji je uspesno nesto uradio sa pm 7.0 a moze i bilo koja verzija nebitno ali je bitno da kad kazes pm nemislis na pm nego na pm to je uzrok kvara
    Onda ti upoznajes totalne retarduse kao sto si izgleda i sam....Ne loopaj gluposti...
    PM je odlicna stvar,pogotovu za one koji ne znaju iz dosa da se zezaju sa particijama i ostalim stvarima.
    U gornjem slucaju mala je verovatnoca da se PM kriv,pre ce biti kao sto je i sam lik naveo num tast,a moze da bude npr preopterecenje procesora zbog nekog pozadinskog procesa pa se komp blokira+1456656 slicnih i drugih razloga zbog kojih se komp blokira....

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma sta je tu je... alat za popravku potrazi na pm sajtu, jer je PQ** file sistem ocigledno neki Power Questov FS za "internu upotrebu"..... tesko da se iko drugi bavio tim FS-om

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jednom sam ja zeznuo stvar i obrisao sve sa hard diska. Postoji program koji vrsi backup podataka i posle formatiranja, usled gresaka kao tvojih i t.d. Stvar je u tome da mi je backup uradio jedan tip koji nije hteo da mi kaze kako se zove taj program. Ako neko hoce moze da te uputi gde mozes da nadjes taj program posto ja ne znam kako se zove.

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    ma sta je tu je... alat za popravku potrazi na pm sajtu, jer je PQ** file sistem ocigledno neki Power Questov FS za "internu upotrebu"..... tesko da se iko drugi bavio tim FS-om
    Da, ali kad si već pomenuo FSove pitaj AxeZa.
    Možda ima nešto za čitanje toga iz Linuxa.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio Bo38
    Jednom sam ja zeznuo stvar i obrisao sve sa hard diska. Postoji program koji vrsi backup podataka i posle formatiranja, usled gresaka kao tvojih i t.d. Stvar je u tome da mi je backup uradio jedan tip koji nije hteo da mi kaze kako se zove taj program. Ako neko hoce moze da te uputi gde mozes da nadjes taj program posto ja ne znam kako se zove.
    Program koji trazis se zove Spin right.
    Ovaj program ti vraca najveci deo izgubljenih podataka i posle formatiranja harda. 8)

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Eeeeee, fenseri.
    Stare dobre stvari ostaju zaboravljene.
    Uzmi MS-DOS 6.22(50ak EUR) i lepo uradi UNFORMAT.

Sredio sam stvar
    Guest

Podrazumevano PTEDIT

Inace, problem sam resio, ako jos nekog mozda zanima (ako mu se ovo desi ) preko Power Questovog programa PTEDIT... sto je i bilo logicno da uradim s obzirom na to da je particija bila PQRP( Power Quest Recoverable Partititon)...

Pozdrav
    Svima

[Edited by Incognito]

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ti jos nisi shvatio da je piraterija zabranjena na ovom forumu,osim kao nadimak. :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ma ajte molim vas....

autor topic-a
    Guest

Podrazumevano NE RAZUMEM!

Incognito , sto unutar moje poruke na njenom kraju pise [Edited by Incognito]

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: NE RAZUMEM!

Citat Original postavio autor topic-a
    Incognito , sto unutar moje poruke na njenom kraju pise [Edited by Incognito]
    Zato sto sam obrisao deo iste koji je ukazivao na pirateriju zabranjenu pravilnikom ovog foruma.

Slične teme

1. MOLIM VAS POMOZITE...
    Autor mamaroze u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2007., 00:12
  2. Molim Vas ,pomozite mi....
    Autor roksan u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.04.2005., 11:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor