POMOCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Vrlo ti je jaka "pomoc" od ovih sto REKLAMIRAJU GOOGLE kao da ih neko placa za to.
Niko ti nece reci potrazi na YAHOO koji je mnogo bolji.

E, a ovaj sto kaze: "Ja znam gde imas i knjige i tekstove al bojkotujem i ne odgovaram zbog tvoje lenjosti." , mislim da je bez predmetno komentarisati, jer za sigurno ta osoba NE ZNA NISHTA !
Eto, toliko od mene. Na zalost ja o tom tvom problemu NE ZNAM NISTA i ne mogu ti pomoci, a javljam se samo zbog ovih sto te upucuju na GOOGLE , jer izgleda da osim GOOGLE-sa NE ZNAJU NITI JEDAN DRUGI PRETRAZIVACH, a i ostalo slabo poznaju!
 
PIKOLO:
TREBAM DA NAPISEM MATURSKI RAD IZ PREDMETA "PRENOS PODATAKA" TEMA MI JE "MREZE ZA PRENOS PODATAKA" PA AKO IKO ZNA GDE BI JA MOGAO DA NABAVIM POTREBNE PODATKE ZA MOJ MATURSKI NEKA MI JAVI.HITNO MI JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Nemoj da se deres po fodumu (velika slova znace dranje)
2. Naslov teme je bas kakav ne treba da bude i to se ovde ponavlja vec godinama i uvek se nadje neko koga zabole za to

3. Daj malo vise opisa, sta je zapravo tema tvog zadatka. Ovako je toliko siroko da jednostavno ni ne znam sta zapravo hoces. Kakve mreze za prenos podataka (LAN, WAN sta god dalje..) Sta se tacno trazi od tebe pa da se nadju neki linkovi.
Ajd' to ponovo da vidimo da li se nesto negde moze iskopati, ali malo konkretnije.
 
Klothius:
Da znas da sam probao vise puta YAHOO! i NIKADA nisam mogao da nadjem ono sto mi treba. YAHOO! ne pretrazuje piratski sadrzaj(a ni *** sadrzaj). YAHOO u vecini slucajeva zahteva kompletno tacne kljucne reci.

DOKAZ:
pokusaj da nadjesh ovu gif animaciju Googlom i pokusaj Yahoooooom:)

http://www.asp.stnet.pl/emoty/img/band.gif

Vidjecesh da je ooogromna razlika. U korist Yahooa, naravno.
 
pumps:
E, a hocesh da pojasnish malo.. kako se to trazi na googLETU?
Nema smisla da pricas to sto pricas, kad ne znas dovoljno. Mani se ti IT, nastavi tamo gde najvise vremena provodis, ovde ipak nisi dovoljno "potkovan" da bi mogao stogod pametno da kazes.
Ako ne znas da koristis Google a ti nastavi sa Yahoo ali nemoj da pricas kojesta, uostalom zar i tvoje forsiranje Yahoo na ustrb Google nije reklama?

Oni kojima treba (i koji znaju) koriste najcesce Google i za to ima razoga a nemam vremena da ti sad objasnjavam razlike. Sto se tebe tice ocigledno ti je Yahho dovoljan i neka tako i ostane, nemoj samo da naturas svoje misljenje, jer ni tebi to niko nije radio.

Decko ce informacije potraziti gde mu je lakse i gde misli da treba, da li ce to biti Google ili Yahoo, ipak nisi ti kompetentan da predlazes
 
codemaker:
Nema smisla da pricas to sto pricas, kad ne znas dovoljno. Mani se ti IT, nastavi tamo gde najvise vremena provodis, ovde ipak nisi dovoljno "potkovan" da bi mogao stogod pametno da kazes.
Ako ne znas da koristis Google a ti nastavi sa Yahoo ali nemoj da pricas kojesta, uostalom zar i tvoje forsiranje Yahoo na ustrb Google nije reklama?

Oni kojima treba (i koji znaju) koriste najcesce Google i za to ima razoga a nemam vremena da ti sad objasnjavam razlike. Sto se tebe tice ocigledno ti je Yahho dovoljan i neka tako i ostane, nemoj samo da naturas svoje misljenje, jer ni tebi to niko nije radio.

Decko ce informacije potraziti gde mu je lakse i gde misli da treba, da li ce to biti Google ili Yahoo, ipak nisi ti kompetentan da predlazes
Vidim, da pojedinci, poput TEBE, naravno pojma nemaju da postoji YAhoo.
Ja bar znam da on postoji.
Razlika izmedju Tebe i mene je da ja znam DVA pretrazivacha a Ti samo taj jedan jedini.
 
pumps:
DOKAZ:
pokusaj da nadjesh ovu gif animaciju Googlom i pokusaj Yahoooooom:)

http://www.asp.stnet.pl/emoty/img/band.gif

Vidjecesh da je ooogromna razlika. U korist Yahooa, naravno.
1. ako se u oba pretrazivaca otkuca "band.gif" Google izbacuje 24000 pogodaka a Yahoo 7000
2. Nijedan od pretrazivaca ni do 50. strane ne pokaze tu GIF animaciju
3. Ako se ceo link ukuca kao pretraga, nijedan pretrazivac ga ne nadje.

Sta si hteo da kazes?
Uostalom ni to nije bitno, moras da znas mnogo vise o pretrazivacima, indeksiranju, kesiranju, logici itd da bi mogao da tako sigurno tvrdis to sto tvrdis.
Sajt koji sadrzi tu animaciju je poljski sajt koji se bavi IT, osnovan 2006 godine. Posto je maltene ceo u flashu, najverovatnije nisu meta tagovi podeseni kako valja i Google ga ignorise, ili nije mogao biti indeksiran nikakav sadrzaj ili sta god moze biti razlog.

U svakom slucaju, nista nisi dokazao trazenjem te animacije jet i Yahoo i Google je nemaju sve do 50. stranice a dalje me mrzelo
Sto je jos gore, nijedan od pretrazivaca, direktnim navodjenjem linka koji si pokazao, nista ne nalazi.

Dakle? Zakljucak? Yahho je bolji? Moraces ipak mnogo vsie dokaza dati da bise tvoje price uzele za ozbiljno. Ko ima visak vremena, ja sam svoj potrosio na odgovor tebi, i za mene je stvar jasna.

Ne bavim se obozavanjem Googla ili Yahoo, bas me briga, koristim Google jer mi uvek daje informacije koje trebam, ali tvrdnje poput tvojih ipak zasluzuju malo pisanja, cisto da ne zamajavas ljude
 
pumps:
Vidim, da pojedinci, poput TEBE, naravno pojma nemaju da postoji YAhoo.
Ja bar znam da on postoji.
Razlika izmedju Tebe i mene je da ja znam DVA pretrazivacha a Ti samo taj jedan jedini.
Sta cu kad si ti IT strucnjak a ja sam tek neko ko je prvi puta od tebe velikog strucnjaka cuo za Yahoo. Hvala ti na informaciji, oci si mi otvorio. A sad se vracaj na LJS i slicne podforume.
 
codemaker:
Sta cu kad si ti IT strucnjak a ja sam tek neko ko je prvi puta od tebe velikog strucnjaka cuo za Yahoo. Hvala ti na informaciji, oci si mi otvorio. A sad se vracaj na LJS i slicne podforume.
Ma nema problema, struchnjache...
Vidim da vrlo lijepo znash da pomognesh ljudima koji traze nekakvu vrstu pomoci upucujuci ih na google.
To je ljudski - nema sto !
 
HTML:
Na zalost ja o tom tvom problemu NE ZNAM NISTA
Boga ti jel se to ti raspravljas o temi Google sa Codemakerom...

KOliko vidim nisi od juce na forumu, a sto se tice IT-a, da ne pominjem programiranje, bez imalo uvrede nas 95% mu ne moze ni opanke a ne cipele da obuje, tako da je sva tvoja rasprava sa Codemakerom bespredmetna..

Na kraju svih krajeva u gore navedenom prvom svom obracanju na ovu temu si rekao sta imas, s toga se poklopi i cuti da se ne blamiras vise...

Toliko..
 
Nisam debil i znam da koristim google,yahoo i MSN nego ima samo previse informacija koje meni nisu potrebne, pa sam samo pitao da li neko zna neku konkretnu web adresu gde bih mogao da nadjem podatke o : LAN-u,WAN-u,internetu,difuznim mrezama,konekcionim i beskonekcionim mrezama,satelitskom prenosu....itd sve u vezi mreza za prenos podataka. Ali da to bude ako je moguce u vidu nekog teksta koji bih mogao da iskoristim.Bio sam na vikipediji ali nisam nasao dovoljno podataka o ovoj temi.Zahvalan sam unapred na svakoj pomoci.
 
off topic
GZ:
KOliko vidim nisi od juce na forumu, a sto se tice IT-a, da ne pominjem programiranje, bez imalo uvrede nas 95% mu ne moze ni opanke a ne cipele da obuje, tako da je sva tvoja rasprava sa Codemakerom bespredmetna..
Pa to je problem kod ljudi,ja sam relativno nov,a opet za 5 codemakerovih postova video sam da covek zna dosta!
I sad kad dodje neko sa strane,nema pojma ko je ko,pokusa da se napravi pametan i ispadne mnogo gluplji... Kad ne znas,nemoj bre da pises nista
Ovde stvarno ima ljudi koji mogu da pomognu,i siguran sam da je Codemaker jedan od njih!
codemaker rispekt i ne daj da te ovakvi ljudi oteraju sa foruma!
Toliko i od mene!
 

Back
Top