Drzavna Bezbednost

Sve što ste do sada pisali je bla ,bla nemate ni jedan pojma,mislim ne moram da kažem zašto ali ste svi truba do trube.Raspitajte se onako malo kod komšije više ćete znati nego ovde,ovde se to ne priča.A viša škola 3 jezika to vam nije potrebno.
 
Druga stvar je strucna lica u institutu za bezbednost ili za poslove tehnickog obavljanja....tih konkursa ima povremeno i prilicno sporo ide....provera traje dugo i iako su nesto ublazili , spustili kriterijum i srozali nivo, opet dugo traje...

Najgore za sluzbu je kad ljudi nece u nju a narocito oni koji imaju kvalitet...
Kompromitovana sluzba oseti to u degradaciji....to je sad veliki problem...
Ranije, ponudis najinteligentnijima rad u DB, vide nadredjenog koji je takodje dobro nadojen inteligencijom , pa lako i pristanu....
A sad kad osete da je cilj da se podrzi tekuci predsednik ili premijer ili pokrivanje tamo nekog manjinskog ministra da ne iscure tajne koje su na granici kriminala, e onda mnogi mahnu rukom i nece da se igraju tih igara....
Uglavnom raste cena kod seljobera, tj nije redak slucaj da neki tamo pandur pocne da se lozi da ce biti primljen u BIA, ili neki tip koji zna nekog tipa u BIA pa siri price da ce i on postati tajni agent Izzi...

Mozda i prodju, ne znam, ja nisam iz te price...znam samo da bi pored njih mogao da prodjem neopazen usred bela dana....percepcija im je na nivou cuvara voznog parka u vojsci...
 
svaka cast, probudio temu iz 2011 godine :)

ja mislim da na vebsajtu BIA pise kakve ljude traze, to znaci da je konkurs stalno otvoren.
sto se mene tice, u BIA rade finansijski kriminalci koji zele da drpisu pare a da ne odu u zatvor. a ti ako imas neku struku da im pomognes u tome, primice te, na primer ako si haker ili nesto specificno da njima treba. ako nemas neku specijalnu struku, moras imati rodbinske veze inace te nece primiti.
deca spijuna dobijaju posao da budu spijuni, ostali mogu da konkurisu ali nece dobiti posao.
moras da budes iz proverene porodice, koja se godinama slihta vlastima radi privilegija.
nema tu patriotizma, samo drpisanje narodne love.
sve pare koje su otisle na kipar, sada su u njihovim dzepovima, deset zaposlenih u odeljenju za organizovani kriminal ima kuce u svajcarskoj i americi.
cerka radmile selakovic, sestre nikole selakovica, bivseg ministra nepravde, zivi u americi. ona je nacelnica za logistiku.
aj pitaj je sto je ona nacelnica a ne ti i po kojim kriterijumima je izabrana. brajko, sve je to mafija na rodbinskoj vezi, samo kradu pare, i radmila je ojadila drzavnu firmu i radila je sa vlahovicem i jos jednim protiv kojeg je podignuta optuznica.
aleksandar djordjevic je sef bia, na to mesto ga je doveo kum vucica, nikola patrovic bivsi direktor eletromreze srbije, da ih BIA pokriva kad drpisu lovu. i sam nikola ima 9 mini hidro elektrana u svojoj privatnoj firmi. tako se izvlace pare iz budzeta.
djordjevic je doveo svog rodjaka na mesto specijalnog tuzioca za organizovani kriminal.
ivan todorov koji je krenuo kao telohranitelj mire markovic, sada je nacelnik jednog odeljenja u bia, valjda on kontrolise spijune da se ne prebace da rade za strane sluzbe, on stiti ove vodje huligana i obezbedjenje po splavovima, covek preuzima poslove sa drogom, pruza im zastitu od policije to jest jesu hapseni ali nemaju dan zatvora.
djordjevic je takodje bio u upravnom odboru crvene zvezde. svi su oni povezani sa dilerima droge to jest vodjama navijaca i stite ih da ne odu na robiju.
jovan drobnjakovic je sef svim odeljenjima i on je vozio auto na sluzbenicu ministarstva spoljnih poslova koja je otkrila kradju 500 000 dolara u nasoj ambasadi u americi, slomio joj je kicmu u saobracajnom udesu, vozio je auto koji sluzbeno pripada radmili selakovic. slicna fora kao sto su probali da smaknu draskovica, samo je retko da neko sa tako visokom pozicijom odradi takvu stvar. psihicki je nestabilan, u jednom drugom slucaju, jurio je vozaca autobusa da ga ubije a sam je izazvao udes. ludak.
sestra drobnjakovica je nacelnica mentalne bolnice, ako neko napadne politicare, strpaju ga u ludaru a ne u zatvor i tamo rade sa njim sta pozele.

i tako dalje. ako zelis da pomazes finansijskim kriminalcima, onda mozes da konkurises da radis u BIA. ukratko, sve je to mafija na rodbinskim vezama. to ti je kao da hoces da udjes u albansku kriminalnu porodicu, ako se ne ozenis cerkom nekog od njih, nemas sanse. nece da ti veruju, mozes da ih oteras na robiju ako otkrijes sta rade.
 
Poslednja izmena:
Na fakultetima politickih nauka ili bezbednosti ne moze da se nauci nista o poslu. Sve je praksa. Ako hoces da radis za BIU moras da znas malo o hazarima, rotsilidima, rokfelerima, morganima, masonima...hazarima..pratis malo politicare..ko su sta su..gde im se deca skoluju..gde drze novac ili nekretnine..u kojoj zemlji se deca skoluju ili drze novac za tu zemlju ili sluzbu moraju da odrade posao ili su agenti od uticaja za tu zemlju.

Moras da znas kako rade pojednine sluzbe? Svetom vlada MI6 britanci. Oni koriste model teza-antiteza-sinteza...Kod nas primer II sverski rat Tito-Draza. U Bosni Bakir MI6-Dodik Rusi i Mosad. Nemacka BND sluzba radi preko privredne komore ili biznisa i ekonomije...Mosad zna se..nemilosrdan i ubija..CIA radi atentate...Turska MITI preko Tatara pravi problem Rusima na Krimu ili Ujgura pravi problem Kinezima na Tibetu...

Engleska sluzba MI6 i Vatikan Opus Dei ide paraleleno. Tito je bio njihov dvostruki agent...

Ako hoces da radis na terenu obuci se ko klosar..obicno..da se uklopis u sredinu...ko je lose obucen niko ne sumnja u njega i lako se prilagodi sredini..pravilo broj jedan ne privlaci paznju...

Pratis sta ce politicari reci..ko kaze da se zalaze za federalizaciju Srbije- Liga Socijal Demokrata Vojvodine...

Moras da znas sta je operacija Habzburg? Vracanje Vojvodine Nemcima i Austrijancima..a to finansiraju Hazari iz Spanije...
 
Na fakultetima politickih nauka ili bezbednosti ne moze da se nauci nista o poslu. Sve je praksa. Ako hoces da radis za BIU moras da znas malo o hazarima, rotsilidima, rokfelerima, morganima, masonima...hazarima..pratis malo politicare..ko su sta su..gde im se deca skoluju..gde drze novac ili nekretnine..u kojoj zemlji se deca skoluju ili drze novac za tu zemlju ili sluzbu moraju da odrade posao ili su agenti od uticaja za tu zemlju.

Moras da znas kako rade pojednine sluzbe? Svetom vlada MI6 britanci. Oni koriste model teza-antiteza-sinteza...Kod nas primer II sverski rat Tito-Draza. U Bosni Bakir MI6-Dodik Rusi i Mosad. Nemacka BND sluzba radi preko privredne komore ili biznisa i ekonomije...Mosad zna se..nemilosrdan i ubija..CIA radi atentate...Turska MITI preko Tatara pravi problem Rusima na Krimu ili Ujgura pravi problem Kinezima na Tibetu...

Engleska sluzba MI6 i Vatikan Opus Dei ide paraleleno. Tito je bio njihov dvostruki agent...

Ako hoces da radis na terenu obuci se ko klosar..obicno..da se uklopis u sredinu...ko je lose obucen niko ne sumnja u njega i lako se prilagodi sredini..pravilo broj jedan ne privlaci paznju...

Pratis sta ce politicari reci..ko kaze da se zalaze za federalizaciju Srbije- Liga Socijal Demokrata Vojvodine...

Moras da znas sta je operacija Habzburg? Vracanje Vojvodine Nemcima i Austrijancima..a to finansiraju Hazari iz Spanije...

Tacno tako. Obavjestajne sluzbe rade za svoje gazde, vlasnike velikih korporacija, banaka, a njihove gazde rade za sotonu, pokusavajuci da uspostavce novi svetski poredak (poredak diktature i tiranije).
 
Moj drug je konkurisao ima iskustva kao pravnik zna znanje i ništa...Mislim da mu nisu ni odgovorili...To je banda.

Naravno. Da je dobio posao, onda bi bili super-mega-top, ovako su banda ;)

- - - - - - - - - -

Na fakultetima politickih nauka ili bezbednosti ne moze da se nauci nista o poslu. Sve je praksa. Ako hoces da radis za BIU moras da znas malo o hazarima, rotsilidima, rokfelerima, morganima, masonima...hazarima..pratis malo politicare..ko su sta su..gde im se deca skoluju..gde drze novac ili nekretnine..u kojoj zemlji se deca skoluju ili drze novac za tu zemlju ili sluzbu moraju da odrade posao ili su agenti od uticaja za tu zemlju.

Moras da znas kako rade pojednine sluzbe? Svetom vlada MI6 britanci. Oni koriste model teza-antiteza-sinteza...Kod nas primer II sverski rat Tito-Draza. U Bosni Bakir MI6-Dodik Rusi i Mosad. Nemacka BND sluzba radi preko privredne komore ili biznisa i ekonomije...Mosad zna se..nemilosrdan i ubija..CIA radi atentate...Turska MITI preko Tatara pravi problem Rusima na Krimu ili Ujgura pravi problem Kinezima na Tibetu...

Engleska sluzba MI6 i Vatikan Opus Dei ide paraleleno. Tito je bio njihov dvostruki agent...

Ako hoces da radis na terenu obuci se ko klosar..obicno..da se uklopis u sredinu...ko je lose obucen niko ne sumnja u njega i lako se prilagodi sredini..pravilo broj jedan ne privlaci paznju...

Pratis sta ce politicari reci..ko kaze da se zalaze za federalizaciju Srbije- Liga Socijal Demokrata Vojvodine...

Moras da znas sta je operacija Habzburg? Vracanje Vojvodine Nemcima i Austrijancima..a to finansiraju Hazari iz Spanije...


Ok, vidimo i koga nisu primili, iz očiglednih razloga. :hahaha:

Podforum Teorije Zavera je ------------------------------------------------------------------> ovde

- - - - - - - - - -

Tacno tako. Obavjestajne sluzbe rade za svoje gazde, vlasnike velikih korporacija, banaka, a njihove gazde rade za sotonu, pokusavajuci da uspostavce novi svetski poredak (poredak diktature i tiranije).


Ah, pa nije dugo trebalo da, pored slaboumnih i neobrazovanih, ali zato uobičajenih teoretičara zavere (CIA-Vatikan-Masoni-Rotšild-Kjubrik-...), ovde navrate i ovi nesrećnici, adventistički sektaši. :roll:
 
Informisi se malo vise. istorija srpskih vladara u zadnjih 100 godina od Obrenovica, Karadjordjevica, Tita, Draze, Slobe, Voje, Zorana, Borisa, Tome. Ace..Probaj da nadjes rodbinske veze...i sluzbe koje su ih instalirale. Recimo Apis je bio obavestajac, Draza, Tito..zatim stari kadrovi UDBE.. ako je teroija zavere vakcinacija i cipovanje ljudi..smanjenje populacije na 500 miliona na planeti putem ratova i kriza...

- - - - - - - - - -

Premijer Zoran Djindjic je ubijen 2003 godine..100 godina posle majskog prevrata 1903... zasto Ameri ne idu u rat dok ne izaberu novog predsednika...a uvek u martu pocinju neki procesi i ratovi..u martu ubijen Cezar, Djindjic, Sloba, 9 mart 1991, 25,27 mart 1941, 24 mart 1999, Bus napao Irak u martu 2003...
 
Informisi se malo vise. istorija srpskih vladara u zadnjih 100 godina od Obrenovica, Karadjordjevica, Tita, Draze, Slobe, Voje, Zorana, Borisa, Tome. Ace..Probaj da nadjes rodbinske veze...i sluzbe koje su ih instalirale. Recimo Apis je bio obavestajac, Draza, Tito..zatim stari kadrovi UDBE.. ako je teroija zavere vakcinacija i cipovanje ljudi..smanjenje populacije na 500 miliona na planeti putem ratova i kriza...

- - - - - - - - - -

Premijer Zoran Djindjic je ubijen 2003 godine..100 godina posle majskog prevrata 1903... zasto Ameri ne idu u rat dok ne izaberu novog predsednika...a uvek u martu pocinju neki procesi i ratovi..u martu ubijen Cezar, Djindjic, Sloba, 9 mart 1991, 25,27 mart 1941, 24 mart 1999, Bus napao Irak u martu 2003...

Ovo je podforum Ekonomija, ne zagađuj ga ovim tvojim CIA snajka, CIA i sličnim budalaštinama :rtfm:

Da ponovim, podforum Teorije Zavera je ------------------------------------------------------------------> ovde
 
da ne otvaram novu temu
magacioner,
komercijalista
i nekijos hebeni poslovi kao sto su pekar itd
kakvi su?
teski?

Evo ga opet Gatsby sa njegovim pitanjima o tome kako funkcioniše realni život: Jel je raditi teško? Kako da od plate platim komunalije? A ja sad ako uzmem stan, kako to ide? Jel' život težak? :lol:

Rekoh ti već jednom: Sedi lepo sa mamom i tatom, proćaskaj i pitaj ih, kako to izgleda napolju u realnom svetu, kako se iznajmljuje i plaća stan, kako se regulišu komunalije, struja, grejanje, kako se kupuje i priprema hrana, pitaj ih i da li je raditi teško, i generalno, kako je to kad ti se mama i tata ne staraju o životu.


Inače, već sam jednom pitao, ali si izbegao da daš odgovor:

Koliko ti godina imaš i šta si učio/radio do sada? Mislim, kako očekuješ da ti neko odgovori na pitanje "je li ovaj posao težak?" kada ne znamo šta si do sada radio, u čemu imaš iskustva, kakve škole si izučio...? Primera radi, posao pekara je, za nekoga ko nije izučio za pekara, izuzetno težak do nemoguć. Isto važi i za pozive komercijaliste, astronauta ili pletilje.
 
Evo ga opet Gatsby sa njegovim pitanjima o tome kako funkcioniše realni život: Jel je raditi teško? Kako da od plate platim komunalije? A ja sad ako uzmem stan, kako to ide? Jel' život težak? :lol:

Rekoh ti već jednom: Sedi lepo sa mamom i tatom, proćaskaj i pitaj ih, kako to izgleda napolju u realnom svetu, kako se iznajmljuje i plaća stan, kako se regulišu komunalije, struja, grejanje, kako se kupuje i priprema hrana, pitaj ih i da li je raditi teško, i generalno, kako je to kad ti se mama i tata ne staraju o životu.


Inače, već sam jednom pitao, ali si izbegao da daš odgovor:

Koliko ti godina imaš i šta si učio/radio do sada? Mislim, kako očekuješ da ti neko odgovori na pitanje "je li ovaj posao težak?" kada ne znamo šta si do sada radio, u čemu imaš iskustva, kakve škole si izučio...? Primera radi, posao pekara je, za nekoga ko nije izučio za pekara, izuzetno težak do nemoguć. Isto važi i za pozive komercijaliste, astronauta ili pletilje.

Koji vrag hoces da se zenis ?


Ne treba covek da ima prava za taj posao sto radi treba da ima zelju i volju, mnogi koji su se usavrsili a da nisu predhodno taj posao nikad radili vise znaju od onih koji su zavrsili studije obrazovanosti covek za njih nekome kaze taj moze da radi zna posao zavrsavao je do sada skole sve te i te, praksa je sasvim nesto drugo od iskustva, ne razumem zbog cega su ljudi i izmisljali te sve fakultete ako ne nego da se uspori napredak.
Mnogi ljudi koji su inteligentni trose se na odlazak na fakultet, koje bi za to vreme mogli da pronadju jos negde neki mozda rudnik bakra ili olova u Srbiji ili to da iskoriste sto bolje za ljude koji taj posao vec rade po rutini jer nisu navikli da iskustvo toliko godina krate...
 
Koji vrag hoces da se zenis ?


Ko hoće da se ženi, ti? :dontunderstand:



studije obrazovanosti

Šta su to "studije obrazovanosti"? :eek: :lol:



ne razumem zbog cega su ljudi i izmisljali te sve fakultete ako ne nego da se uspori napredak.

Oh, evo ga još jedan antiintelektualac u pokušaju. :roll:

Takve najviše volim, ovamo pljuvanje na obrazovanje (pardon, "studije obrazovanosti" ;) ) jer nisu bili sposobni i istrajni da i sami nešto nauče i završe, a onamo nemaju pojma ni o najosnovnijim stvarima u životu, pismenost na nivou moje nepismene čukunbabe, ne znaju ni jedan zanat, ne poznaju ni jedan posao... E moj Gatsby...
 
Poslednja izmena:

Back
Top