Za sve plasljive ;)

Sanjitza

Aktivan član
Poruka
1.127
Da li vam se nekad desilo da vam je tesko da pridjete nekoj osobi, kad prolazite pored nekoga da vam klecaju kolena i da ste zaboravili da hodate? Ili da vam neko prica da zivite u iluziji, vi to ne kapirate...i odjednom imate osecaj da ste pomalo rob (digne vam se zavesa), ne znate kako to da kazete drugoj osobi, i pomalo vas boli stomak od toga? Ako jeste...Onda je ovo pravi kutak za vas, welcome.... Kiss za sve :D
 
Sanjitza:
Da li vam se nekad desilo da vam je tesko da pridjete nekoj osobi, kad prolazite pored nekoga da vam klecaju kolena i da ste zaboravili da hodate? Ili da vam neko prica da zivite u iluziji, vi to ne kapirate...i odjednom imate osecaj da ste pomalo rob (digne vam se zavesa), ne znate kako to da kazete drugoj osobi, i pomalo vas boli stomak od toga? Ako jeste...Onda je ovo pravi kutak za vas, welcome.... Kiss za sve :D


Jeste. U osnovnoj skoli strashno sam bila zaljubljena u Acu iz I 2
 
cao svima

meni su takve osobe bas simpaticne. mada sretala sam i osobe koje se tako prave smotankovici a posle se osile jos misle da si glup i kad skontaju da nemaju sanse te posle i mrze. nego ja se tako natezem s jednim momkom vec dugo svi mi govore da sam luda(glupa) a ja kad je on u blizini jednako nemogu da se sastavim. inace je vrlo komplikovana situacija. najgore je ustvari sto ne znas na cemu si.
 
jovna:
cao svima

meni su takve osobe bas simpaticne. mada sretala sam i osobe koje se tako prave smotankovici a posle se osile jos misle da si glup i kad skontaju da nemaju sanse te posle i mrze. nego ja se tako natezem s jednim momkom vec dugo svi mi govore da sam luda(glupa) a ja kad je on u blizini jednako nemogu da se sastavim. inace je vrlo komplikovana situacija. najgore je ustvari sto ne znas na cemu si.

Da nismo slucajno nedavno ja i ti pricali??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Sanjitza:
Da li vam se nekad desilo da vam je tesko da pridjete nekoj osobi, kad prolazite pored nekoga da vam klecaju kolena i da ste zaboravili da hodate? Ili da vam neko prica da zivite u iluziji, vi to ne kapirate...i odjednom imate osecaj da ste pomalo rob (digne vam se zavesa), ne znate kako to da kazete drugoj osobi, i pomalo vas boli stomak od toga? Ako jeste...Onda je ovo pravi kutak za vas, welcome.... Kiss za sve :D

Da, uglavnom mi je tesko da pridjem i ne klecaju mi kolena nego mi se dize na nju... I? Nista, odem kuci i bacim ga u nesves.
A stomak me zaboli kad je vidim sa deckom.
Jbg...
 
koliko puta su mi samo klecala kolena,koliko puta nisam smela da pridjem odredjenoj osobi...i koliko sam se samo puta pokajala zbog toga.To je bilo nekad,bio je to pecat mojih mladih godina...ali i dan danas zivim u iluziji,i to mi ne smeta...to je deo moje prirode.
nikada nisam osecala da sam neciji rob,vec samo rob svojih sopstvenih osecanja i od toga me redovno boli i stomak i glava!
 

Back
Top