Aero(avio) modelarstvo

Lazar_001

Početnik
Poruka
3
I KOLO JUNIORSKE LIGE
VOJKA
AERO-MODELARSTVO

I kolo juniorske lige je održano u Vojki, a organizator takmičenja je bila Nova Pazova.Takmičenje je održano po propisima i odgovorajućim uslovima za takmičare.Takmičari su se takmičili u 3 različite kategorije: S-6A1/2, S-3A1/2 i S-4A1/2;Konkurencija i nije bila baš velika, ali nije bila ni mala.Bilo je 26 takmičara.Najbolje rezultate je ostvarila Vojka sa 6 takmičara.A najlošije rezltate nažalost je ostvarila Nova Pazova sa ni jednim osvojenim mestom.I mesto u klasi S-6A1/2 je osvojio Marko Slavulj iz Aero kluba Vojka, I mesto u klasi S-3A1/2 dele Slobodan Družetić i David Inđić iz aero kluba Vojka i I mesto u klasi S-4A1/2 je osvojio Lazar Jovanović iz aero kluba Vojka.Sto znači da su Vojčani bili najbolji.Ostale rezultati se mogu videti na www.aknovapazova.com .Uslov za državno takmičenje je bio:u klasi S-6A1/2 180 sekundi ili učešće na 2 takmićenja sa bilo kojim ostvarenim rezultatom, u klasi S-3A1/2 je bio 300 sekundi ili učešće na 2 takmičenja sa bilo kojim ostvarenim rezultatom i u klasi S-4A1/2 je bio 60 sekundi ili učešće na 2 takmičenja sa bilo kojim ostvarenim rezultatom.Informacije o takmičenjima i kupovima možete videti na www.aknovapazova.com
 
pozdrav svim fanovima rc modelarstva! Dolazim iz prijepolja i interesuje me dali ima neko udruzenje avio modelara u uzickom kraju rado bi podelijo iskustva!!!bavim se vec par god. i jedini sam u kraju nazalost niko nema razumevanja za ovu vrstu zabave!! imam par modela od graupnera i multiplexa!? ako ima neko ko je iskrenu zaljubljenik u ovaj sport molim da se javi sto vise to bolje mozemo i napraviti neko mini takmicenje!!!??
 
Sto se tice uzica i tog dela, iskreno da ti kazem nemam poima.To moras sam nekako saznati.a sto se tice mini takmicenja, do sada nisam organizowao nista tako, potrebno je ispuniti neke uslowe koje ja kao prwo ne mogu jer sam maloletan, a potrebno je i wreme i nowac.zao mi je...
 

Back
Top