Ford pljacka gradjane Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jevdjo

Ističe se
Poruka
2.995
Gledam danas Focuse na sajtu Ruskog dilera i slucajno pogledam isti sajt Srpskog dilera i ostao sam zaprepascen posle vidjenog.Mislio sam zeni da kupim Focusa al sad necu iz inata pa taman da je Ford jedini proizvodjac u svetu. Evo pogledajte sami pa uporedite,cene su malte ne duple.
Ruski sajt,cene u dolarima-http://www.ford.ru/ns7/foc_c307/-/foc_c307_pricelist/-/-/-/-
Srpski sajt,cene u evrima-http://www.ford.co.yu/NoviFocus/cenovnik.htm
 
Obersturmfuehrer:
onda pljuni po srpskom dileru, a ne po Fordu...

dakle, pravi naslov teme treba da glasi "srpski diler pljacka gradjane srbije"
Nije bas tako sad sam prelistao skoro sve evropske i japanske modele i cene su iste ko i u Srbiji a sve Americke marke auta Ford,Chevrolet itd. pa cak i opel koji je u vlasnistvu Amera je skoro duplo skuplji nego u Rusiji.
 
Obersturmfuehrer:
onda pljuni po srpskom dileru, a ne po Fordu...

dakle, pravi naslov teme treba da glasi "srpski diler pljacka gradjane srbije"


Upravo tako. Ford nije ovde direktno vec ga zastupa Grand motors.A i to nije slucaj samo sa Fordom vec i sa svim ostalim.Od garderobe,obuce,tehnike...svega.
Pogledaj samo cene racunara na zapadu i kod nas.Ono sto tamo dobijes za 600-700 evra kod nas ne mozes ni za 1000.
 
Generalno mi ovde kupujemo zapadno smece po extra cenama a pojedini ljudi imaju tu privilegiju da to smece uvoze i prodaju po extra cenama.Evo jedan primer.
Komsija mi pre par dana kupio kucni bioskop na nekom kao akcijskom snizenju za nesto manje od 200 evra. i zamolio me da mu potrazim firmware na netu kad ono taj model star preko 4 godine.
Znaci to nema sanse da se proda na zapadu tako da oni to daju za bagatelu samo da se rese toga i isprazne magacine.Ne bi me cudilo da su cak platili 10-20 evra po komadu samo da se rese toga.I onda se tu pojavi recimo Miskovic (koji ima dozvolu za ovoz svega i svacega) uzme to tamo za Dz i otvori TEMPO i kao prodaje za 150-200 evra a stoka dodje i ceka 2 dana na otvaranje da bi pazarila smece sa zapada.
 
Buy Toyota Or Honda

valueslimitedtime.jpg
 
Ако реално анализираш цене,видећеш да форд фокус свуда изузев у Србији кошта 8-10 хиљада еура.Поставља се питање је ли боље купити полован крш за 4-5 хиљада,или исцедити резерве и узети неки нов ауто?:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top