kvalitet sexa?

ja volim i na brzaka, onako s nogu, u letu, kad mi padne mrak na oci... puknem ko petarda:) a stvarno neke preduge predigre mogu i da mi smetaju..nesto usporeno, neka pipkanja, i sta ti ja znam..bas sam sirovina:) :) :)
 
Sve ima svojih prednosti i mana! Ko sta voli! Nisu ni svi ljudi isti. Ali nervira me samo kad je sex bez strasti... ispadne cisto ono ajde da to odradimo pa makar i na silu, eee onda je sex bez veze!!!
 
NovaIsta:
mislis da ne znamo kada je tip bas bas napaljen? ja znam, znam i nijanse, znam kada je vise, kada manje, bla bla. zato i kazem da obozavam kad je bas bas bas..... BAS:)
a ja sam ubedjen da nije tako. da devojke to ne znaju kod muskaraca. posebno nijanse.
kako ti to mozes da znas.
ja za devojke mogu da predpostavljam koliko su uzbudjene. mozda neka moze i da glumi zbog mene. a 100% sam siguran kakav je bio kvalitet sexa po reakcijama devojke posle sexa.
 
Kvalitet sexa zavisi od vise faktora...jednostavno desi se kompatibilnost sa partnerom, fizicka privlacnost, ogromna zelja (dakle, sex iz zelje, a ne iz potrebe, sex radi sexa je samo biolosko zadovoljstvo i nista vise), ludacka energija, sexualna nesputanost i sloboda, igra strasti i pozude u kojoj je sve dozvoljeno...a sve submisivno obostranom apsolutnom zadovoljstvu, dakle nesebican sex...izludjujuci..izazovan...
Mada, najjednostavnija pretpostavka za kvalitetan sex je da muskarca devojka neverovatno privlaci, a da devojka obozava njegovog pitona plus jednosmerna ludacka sexualna energija, a ako postoje i emocije uz sve gore navedeno....mmmmm...
 
sevilja:
Da, upravo hocu to da kazem!
Napisao si glupost!
Tvoja izjava se moze opravdati samo u slucaju da si pocetnik u tim aktivnostima! :roll:
hoces da kazes da ce mi biti bolje sa najlepsom devojkom na svetu koja ce samo da lezi, da glumi lutku, nego sa devojkom koja je manje lepa od nje, a koja tacno zna sta i kako radi. sa devojkom koja UME da se ljubi, etc.
prilicno banalizujem sa poredjenjima.

I tema o kojoj pricamo nema veze sa tim da li sam pocetnik ili ne.
 
pravnicax:
Kvalitet sexa zavisi od vise faktora...jednostavno desi se kompatibilnost sa partnerom, fizicka privlacnost, ogromna zelja (dakle, sex iz zelje, a ne iz potrebe, sex radi sexa je samo biolosko zadovoljstvo i nista vise), ludacka energija, sexualna nesputanost i sloboda, igra strasti i pozude u kojoj je sve dozvoljeno...a sve submisivno obostranom apsolutnom zadovoljstvu, dakle nesebican sex...izludjujuci..izazovan...
Mada, najjednostavnija pretpostavka za kvalitetan sex je da muskarca devojka neverovatno privlaci, a da devojka obozava njegovog pitona plus jednosmerna ludacka sexualna energija, a ako postoje i emocije uz sve gore navedeno....mmmmm...
i uz sve ovo se apsolutno slazem...kao da sam ga srocila ja... :wink:
 
bubobubo:
hoces da kazes da ce mi biti bolje sa najlepsom devojkom na svetu koja ce samo da lezi, da glumi lutku, nego sa devojkom koja je manje lepa od nje, a koja tacno zna sta i kako radi. sa devojkom koja UME da se ljubi, etc.
prilicno banalizujem sa poredjenjima.

I tema o kojoj pricamo nema veze sa tim da li sam pocetnik ili ne.

Pile, privlacnost nema preterano mnogo veze sa lepotom i tehnikom.
Privlacnost podrazumeva jacinu zelje da spavas sa nekom zenom, izmedju ostalog!
Tehnika je nesto sto se uci vrlo lako!
Seks moze biti odlican makar primenjivali istu pozu ceo zivot!
Kapiras...ukapiraces! ;)
 

Back
Top