Fragmenti ulica,napusteni objekti, stepenista, krovovi

IMG_0992-1-1.jpg
 
...Ma znam kako je slikati sa krshem nishta mi ne govori-moj prvi aparat je bio sa fixnim objektivom i brzinom expozdo 1/250 s SMESHNO,da Ti ne pricham moje prve korake s njim...I nisam znao shta je expozicija ni bilo shta..sve sam uchio OD NULE...
Nemoj da ovo shvatish pogreshno-nije napushavanej ni vredjanje,ni da sam ja bolji od Tebe ni bilo koga,vec samo kao sugestiju...Samo Ti shkljocaj
 
ghost in the shell:
...Ma znam kako je slikati sa krshem nishta mi ne govori-moj prvi aparat je bio sa fixnim objektivom i brzinom expozdo 1/250 s SMESHNO,da Ti ne pricham moje prve korake s njim...I nisam znao shta je expozicija ni bilo shta..sve sam uchio OD NULE...
Nemoj da ovo shvatish pogreshno-nije napushavanej ni vredjanje,ni da sam ja bolji od Tebe ni bilo koga,vec samo kao sugestiju...Samo Ti shkljocaj
pa dok sam citala ovo nigde nisam videla napushavanje niti vredjanje :-? :lol:
al' ok....ma...priznajem ja da nemam pojma...kad smo vec kod toga..ali i na greskama..a i vremenom..uci se (:
treba samo imti volje..a za ovo bar imam ;)
a i ovde smo svi zajedno da se pomazemo..i sugestije nikad nisu na odmet...tako da..don't worry :D
ps...za ovo crno...ne znam ni ja bas mnogo...:lol:
 
nee...nisam ja rekla za sad..da si ti kod nule...shvatila sam to..."kad si kupio taj prvi" znaci davno bilo..pre tih..2-3...
znaci ja sam ipak u svojim ranijim godinama pochela...ali vidis..svi uchimo :D
moja mama se bavila malo fotkanjem i fotografijama kad je bila mlada..kaze mi da ih je obozavala...i da ce da me nauci da ih izradjujem i sta li vec...ona je izradjivala one crno bele...heh..to je bas zanimljivo...(a rekla mi je da je imala jendog decka fotografa..pa je on stalno slikao :lol: kako je to romantichno :lol: :) )
 

Back
Top