Fragmenti ulica,napusteni objekti, stepenista, krovovi

krovvx9.jpg
 
Tema je vrlo jednostavna i inspirativna. Dajte mašti na volju. Očekujem brdo dobrih fotografija. :D

Postavljanje fotografija zaključno sa 23.12. u 18 h, glasanje zaključno sa 26.12. do 18 h.

PRAVILA:

1. fotografije moraju biti lično delo autora koji je postavlja
2. svaki autor može postaviti max 2 fotografije, u dva odvojena posta
3. veličina fotografije 640 po dužoj strani (640 x n)
4. pravo da glasaju imaju svi članovi foruma krstarice, koji su učlanjeni do početka otvaranja ove teme, a koji su bar jedanput postavili svoju fotografiju na jednoj od ovih takmičarskih tema kao i novi članovi koji postave svoje fotografije
5. ne komentarisati fotografije dok se ne zavrsi glasanje
6. redni broj fotografije za koju želite da glasate možete naći na zajedničkom albumu, odnosno broju posta u kojem je fotografija postavljena
7. svaki glasač daje ocene u vrednosti od 1, 2 i 3 poena za fotografije koje mu se najviše dopadaju tako što napiše redni br. fotografije, ime autora i ocenu koju daje
8. autori ne mogu glasati za svoje fotografije
9. jednom postavljena slika ne može da se zameni drugom.

bug.gif
 
Nataša, molila bih te da se pridržavaš pravila (9. jednom postavljena slika ne može da se zameni drugom) i da vratiš fotografiju koja je postavljna. Nije u redu da od novih članova zahtevamo da poštuju pravila kojih se sami ne pridržavamo. Sliku sam već stavila u album i njeno povlačenje remeti redne brojeve. Ok, to se da ispraviti, ali ako smo se dogovorili da se držimo pravila na takmičarskim temama onda neka tako i bude.

bug.gif
 
Nije problem da postaviš drugu fotografiju, i onako imaš prava na još jednu od ukupno dve. Ali nije u redu prema ostalima, a naročito jer svi insistiramo na tome da se pridržavamo pravila. Ja sam fotografiju već skinula iz albuma jer je poremetila redne brojeve, ali imam je sačuvanu na hardu ukoliko se dogovorimo da je vratiš. A živo me interesuje objašnjenje, što si fotografiju morala da skloniš?

bug.gif
 

Back
Top