Тежина мушкарца

Који критеријум је најважнији?

  • Возни парк

  • Некретнине које поседује

  • Изгледи за наследство

  • Поседовање земље

  • Кеш у џепу

  • Рачун у банци

  • Добра плата

  • Колико је спреман да се изује спрам могућности

  • Нешто друго

  • Паре нису битне


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
До сада сам код мушкарца ценила неке небитне квалитете, али сам уочила своју грешку (хвала форуму!) - занемарила сам први и основни: колико је "тежак"! :shock:

Пошто сам нова у тој причи, а видим да овде има искусних по том питању, молила бих да ми помогнете да научим да "измерим" колико је неки мушкарац тежак, наравно финансијски.

Мислим, да ли да прво гледам шта вози? Или да ли има некретнина на свом имену? Шта се више вреднује, мали стан у граду, или велика кућа на селу? А земља, колико бодова носи јутро? И шта ако има нешто мало на свом имену, а неки други нема, али ће тек да наследи? Који има предност? А шта ако, рецимо, има пуно пара, али шкртари за изласке и поклоне? Или нема пуно, а засипа ме поклонима и плаћа рачуне? Опет не знам којем треба дати предност? :? :sad:

Имајте разумевања, не могу превише да бирам, али ипак желим да изаберем оног са највећим потенцијалом. :)





Шалу на страну, ово је тема више за мушке, него за женске, пошто се боље разумеју у дату проблематику - заиста, како то девојке оцењују који има више пара? Каква су ваша искуства? Којем облику својине (треба да) дају предност? Који су критеријуми за рангирање? И за крај (зашто да не?) како се ви котирате? :D На ком критеријуму сте најчешће падали? :razz:
 
I work all night, I work all day, to pay the bills I have to pay
Ain't it sad
And still there never seems to be a single penny left for me
That's too bad
In my dreams I have a plan
If I got me a wealthy man
I wouldn't have to work at all, I'd fool around and have a ball

Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world
Money, money, money
Always sunny
In the rich man's world
Aha-ahaaa
All the things I could do
If I had a little money
It's a rich man's world ... ;-)
 
...ja glasala za sve nabrojano...
Uzasno me nervira kada prikazujete zene kao takve, al ok...da vam dam sta trazite...

Prednost kad je rec o lovi dajes kavaljeru koji je umeren, skup poklon obavezuje, a jeftin vredja...
Nekretnine su stvar ukusa, meni se svidja velika kuca u gradu, u takvoj i zivim...valjda sam umela da izaberem..salim se.

Koliko je muskarac finansijski potkovan i nije toliko bitno sve dok ti ne moras da vadis cekovnu knjizicu i da placas njegove dugove.
Ja primat dajem duhu, ljubavi i strasti...to se u svakoj prici pokaze kao najvaznije.
Al ajde..evo..priznajem da ne bih volela da sam bogatija od tipa...
 
iance,ne mogu da pobegnem utisku da najvise pokazuju bogatstvo oni koji najmanje imaju...znaci cim neko proda njivu,kupi mercedes,sagradi kucu sa mediteranskim stubovima i gipsanim lavovima,nabudzi nesto,kupi najskuplje odelo i tako to...stoga mi se ovi nazovi bogatasi,koji kao svoje bogatstvo manifestuju onim ociglednim... pa prilicno gade...

isto tako,neki od bogatijih ljudi koje sam upoznala,nisu to toliko prikazivali onim povrsnim sjajem,niti su to nametali,niti su bili neukusni...a radije bi svoje pare trosili na neke intelektualnije stvari - pocev od putovanja,pa cak i donacija,ponekog lepog umetnickog dela...ali nista ono nametljivo i kic...e to cenim,a ovi sto se qrce sa tim sto imaju,kako krenu isto tako brzo ga nece imati...nije zvaka za seljaka,a masa novih bogatasa su bas takvi....znaci bukvalno znam ljude koji su kao prodali neka ogromna imanja,odma kupili neka besna kola,preskupu odecu a u glavi i dalje duva promaja...
 

Back
Top