What goes around-comes around

to je mozhda i jedini zakon koji vlada u ovom haosu na planeti i medju ljudima, zakon ravnotezhe.
naravno, svi imamo razlichitu percepciju "nagrade i kazne", kao i "uzhivanja i patnje", tako se i nekima chini da recimo bogati pljachkashi zhive srecjno i nikad im se ne uzme opljachkano, i da ubice koje su nekazhnjene zhive mirno i srecjno do kraja zhivota i da su otishli na onaj svet nerashcjishcjenih rachuna.
 
Da sve se vraca, tacno je ne istom merom svima, ali sve po zasluzi...
Ako uradis nesto lose, vratice ti se...Makar i u obliku tvoje grize savesti...
Ja verujem u to, i trudim se da ne radim nikome nista nazao, jer bi se to moglo meni vratiti...
 
U startu mi sve to zvuchi kao obichan klishe,ali ima istine u tome...Mogu da navedem gomilu banalnih primera,ali o5 mozda su to bile samo puke sluchajnosti.Nisam pametna-jednostavno nekada verujem,a nekada ne.Mislim da se ipak ne vraca kao bumerang-Mozda se vraca se neshto,ali ne sve...Dodje vreme da citiram Balashevica ((: Vec dugo to izbegavam,al' ajde podseti me ova tema na NESHTO...
"Uplashi me sjaj milion sveca kad se nebom popali,
Gde je tome kraj?Za kog su tako dubok zdenac kopali?
Zashto se sve to deshava,dal' chovek ishta reshava,
il' smo samo tu zbog ravnoteze medju zvezdama..?"
 
Alexxandar:
Da bi dobio nešto nazad, moraš da uložiš nešto jednake vrednosti...
Сложио бих се са овим. Само је можда проблем што ми не видимо неке ствари које би требало да видимо или превише обраћамо пажњу на неке које нису вредне тога... неће нам се увек све вратити онако како смо га пружили, али ће се вратити... није џабе изрека како сејеш, тако жањеш... ;)
 
hm...........ne bih to rekla kao zacrtano pravilo,jednostavno splet okolnosti......upravo dakle,dajemo ,i vraca nam se,sad da li je onoliko koliko smo dali ili ne,hm,ne znam....ali te stvari po meni nisu zacrtane,retko sta funkcionise po nekim ustaljenim zakonima,ljudi se samo njima vode da bi se na neki nacin utesili.....a da li je stvarno tako,hm,ne bih garantovala
 
jao, kako volim tu peeesmu!!!! :D :D :D :D

hey, girl, is he everything you wanted in a man, you knoe I gave you the world, you had me in the palm of your hand...so why your love went away, I just can't seem to understand, thought it was me and you, baby, me and you until the end, but I guess I was wrong....

tema:
dve stvari uvek kazem VRATITJE TI SE i KO ZNA ZASHTO JE TO DOBRO....
 

Back
Top