Jeste se istorbali za 1. maj negde ub prirodi?

M

Mumi

Gost
I jeste li?

Ja jesam!!!

Bio sam sa mojom zenom i nekom ekipom i kada nam se pritorbalo otisli smo malo dublje ;) u sumu i krenuli, kad ono od jednom naidje neka devojka iz tog naseg drustva! I kaze ona nas je pratila i hoce sa nama, i ja sta cu da ne budem cicija, istorbam ih obe... :)

Mislim da bi cesce trebali tako u sumu na rostilj i da se torbamo, bili bi veseliji i zdraviji... :)
 
Nisam. Za 7 dana bila sam sa dvojicom (one night komb) u punoj snazi .. i obojici 2 sata bio dignut **** dok smo se dirkali i pipkali, i kad je doshlo da se stavi kondom ovom prvom pade **** .. a drugom nije pao, ali je ka rao ravno 2 minuta. Nekada sam u takvim situacijama imala obichaj da mu kazem da zavrsi kako zna i ume ... a sada sam prilichno ravnodusna za pitanje drka i liza jer mi to dodje kao da samu sebe ... pored zivog mesa, tuga ... mnogo ima kilavih, losih ... bio jedan dobar pre 20 dana, bas sa ovog foruma, ali kad sam ga pitala da se opet zveknemo pocheo da se izvlachi i laze, kao ima posla, ovo-ono. Inache mi je rekao da nije ka rao par meseci pa se sad pitam da li je u tom grmu zec ... mozda je trebalo da ga pitam kroz 40 dana .. elem, teshko je nama koji nemamo stalnog partnera, tojest vezu, a sexualni smo zavisnici.
 
Vesela_zena_beogradska:
Nisam. Za 7 dana bila sam sa dvojicom (one night komb) u punoj snazi .. i obojici 2 sata bio dignut **** dok smo se dirkali i pipkali, i kad je doshlo da se stavi kondom ovom prvom pade **** .. a drugom nije pao, ali je ka rao ravno 2 minuta. Nekada sam u takvim situacijama imala obichaj da mu kazem da zavrsi kako zna i ume ... a sada sam prilichno ravnodusna za pitanje drka i liza jer mi to dodje kao da samu sebe ... pored zivog mesa, tuga ... mnogo ima kilavih, losih ... bio jedan dobar pre 20 dana, bas sa ovog foruma, ali kad sam ga pitala da se opet zveknemo pocheo da se izvlachi i laze, kao ima posla, ovo-ono. Inache mi je rekao da nije ka rao par meseci pa se sad pitam da li je u tom grmu zec ... mozda je trebalo da ga pitam kroz 40 dana .. elem, teshko je nama koji nemamo stalnog partnera, tojest vezu, a sexualni smo zavisnici.

Muke zive..zaista. Verujem da ti nije lako.Saucheshce.
 
U tebi je problem jer biras pogresne.

Pa ochigledno je da biram pogreshne, ali na koju foru se biraju pravi? Pomocu staklene kugle, viska, rashlji ..i sl?

Ako ti za sebe kazesh da si pravi po chemu se ti razlikujesh od nepravog? Imash neki beleg na glavi, neko te zigosao, shta li? :)

Uostalom, i nepravi ce za sebe da kaze da je pravi jer u protivnom bi mu bila losha preporuka i niko ga ne bi uzeo.
 
Vesela_zena_beogradska:
Nisam. Za 7 dana bila sam sa dvojicom (one night komb) u punoj snazi .. i obojici 2 sata bio dignut **** dok smo se dirkali i pipkali, i kad je doshlo da se stavi kondom ovom prvom pade **** .. a drugom nije pao, ali je ka rao ravno 2 minuta. Nekada sam u takvim situacijama imala obichaj da mu kazem da zavrsi kako zna i ume ... a sada sam prilichno ravnodusna za pitanje drka i liza jer mi to dodje kao da samu sebe ... pored zivog mesa, tuga ... mnogo ima kilavih, losih ... bio jedan dobar pre 20 dana, bas sa ovog foruma, ali kad sam ga pitala da se opet zveknemo pocheo da se izvlachi i laze, kao ima posla, ovo-ono. Inache mi je rekao da nije ka rao par meseci pa se sad pitam da li je u tom grmu zec ... mozda je trebalo da ga pitam kroz 40 dana .. elem, teshko je nama koji nemamo stalnog partnera, tojest vezu, a sexualni smo zavisnici.


i ja kazem...matorke su konza:)
 
Vesela_zena_beogradska:
bio jedan dobar pre 20 dana, bas sa ovog foruma, ali kad sam ga pitala da se opet zveknemo pocheo da se izvlachi i laze, kao ima posla, ovo-ono. Inache mi je rekao da nije ka rao par meseci pa se sad pitam da li je u tom grmu zec
znachi, `ladno si se kresnula sa nekim sa foruma - chisto statistike radi - el bilo u tvojih prvih 40 postova? :)
drugo.... niko ti nece verovati da jedan forumash izbegava seksualno iskustvo. a to da je dobar, to ce ti svi poverovati. ;)

@tema
ovako -loza i shpricer. u prirodi.... i shta ce mi vishe za koji ****?
 

Back
Top